Sign in to follow this  
JohnyB

Świeżak

Recommended Posts

Witam

Zacząłem 2 dni temu grę na tym serwie. Po kilku latach przerwy wróciłem, gdy natknąłem się na filmik o Lineage:) Ah te wspomnienia.
Obecnie 20 lvl Rogue (docelowo HE). Powoli przypominam sobie co i jak.
Jakby znalazłby się ktoś  wspomóc słowem, uczynkiem byłoby miło:) No i oczywiście poszukuje klanu na początek. Przeczytałem forum to z tego co widzę są międzynarodowe, język angielski w miarę komunikatywny.
Z mojej strony oferuje 2-3h dziennie, wieczorami, jak mnie weźmie dużo więcej. Wiek 30+ ale w głowie jeszcze czasami głupie pomysły. Teamspeak jest (choć chwilowo słuchawek brak, ale to jak mówiłem chwilowe).

Pozdrawiam Przemek

Share this post


Link to post
On 21.04.2017 at 7:16 PM, JohnyB said:

Witam

Zacząłem 2 dni temu grę na tym serwie. Po kilku latach przerwy wróciłem, gdy natknąłem się na filmik o Lineage:) Ah te wspomnienia.
Obecnie 20 lvl Rogue (docelowo HE). Powoli przypominam sobie co i jak.
Jakby znalazłby się ktoś  wspomóc słowem, uczynkiem byłoby miło:) No i oczywiście poszukuje klanu na początek. Przeczytałem forum to z tego co widzę są międzynarodowe, język angielski w miarę komunikatywny.
Z mojej strony oferuje 2-3h dziennie, wieczorami, jak mnie weźmie dużo więcej. Wiek 30+ ale w głowie jeszcze czasami głupie pomysły. Teamspeak jest (choć chwilowo słuchawek brak, ale to jak mówiłem chwilowe).

Pozdrawiam Przemek

He nie polecam. Lepiej pr albo nawet sr. Co chodzi o clan to polecam anathema

Share this post


Link to post

Również polecam Anathemę jeśli lubisz zergi i być po stronie sojuszu, który bierze ally ze wszystkim co się rusza na servie nawet swoimi wrogami żeby mieć na siege liczebność 400 vs 100 i zdobyć wszystkie zamki. Zresztą dziś o 18:00 jest siege, polecam obejrzeć streama ze siege i samemu wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam i życzę powodzenia na servie. :)

Edited by Myrtan

Share this post


Link to post
3 hours ago, Rizos said:

He nie polecam. Lepiej pr albo nawet sr. Co chodzi o clan to polecam anathema

Znam wady HE względem innych łuczników, ale wybrałem go z pełną premedytacją.

 

2 hours ago, Myrtan said:

Również polecam Anathemę jeśli lubisz zergi i być po stronie sojuszu, który bierze ally ze wszystkim co się rusza na servie nawet swoimi wrogami żeby mieć na siege liczebność 400 vs 100 i zdobyć wszystkie zamki. Zresztą dziś o 18:00 jest siege, polecam obejrzeć streama ze siege i samemu wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam i życzę powodzenia na servie. :)

Obejrzę z ciekawości. Oglądać koło zamku, czy z monster track race z kryształu?

Co do klanu nie musi w pełni polski, multikulti u nas na czasie ostatnio:) Dzięki za informacje. Biorąc pod uwagę to co na forum napisane, jakiś już pogląd mam.

Share this post


Link to post
4 hours ago, Myrtan said:

Również polecam Anathemę jeśli lubisz zergi i być po stronie sojuszu, który bierze ally ze wszystkim co się rusza na servie nawet swoimi wrogami żeby mieć na siege liczebność 400 vs 100 i zdobyć wszystkie zamki. Zresztą dziś o 18:00 jest siege, polecam obejrzeć streama ze siege i samemu wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam i życzę powodzenia na servie. :)

Myrciu nie płacz już..

2 hours ago, JohnyB said:

Znam wady HE względem innych łuczników, ale wybrałem go z pełną premedytacją.

 

Obejrzę z ciekawości. Oglądać koło zamku, czy z monster track race z kryształu?

Co do klanu nie musi w pełni polski, multikulti u nas na czasie ostatnio:) Dzięki za informacje. Biorąc pod uwagę to co na forum napisane, jakiś już pogląd mam.

He nie robi nawet polowy dmg z double shota co PR z fatal countera. Jak ci sie nudzi to obejrzyj moj filmik ;)

 

Edited by Rizos

Share this post


Link to post
59 minutes ago, Rizos said:

He nie robi nawet polowy dmg z double shota co PR z fatal countera. Jak ci sie nudzi to obejrzyj moj filmik ;)

 

Filmik mi blokuje ze względu na prawa autorskie. Wiem jak działa fatal counter, kiedy PR ma obniżone HP, bo domyślam się, że w filmiku to pokazane jest. Gdybym miał ciągłość gry wybrałbym PR lub SR właśnie, tak klamka zapadał - HE ;)

Share this post


Link to post

musisz obejrzec na pc a nie na 

37 minutes ago, JohnyB said:

Filmik mi blokuje ze względu na prawa autorskie. Wiem jak działa fatal counter, kiedy PR ma obniżone HP, bo domyślam się, że w filmiku to pokazane jest. Gdybym miał ciągłość gry wybrałbym PR lub SR właśnie, tak klamka zapadał - HE ;)

sprobuj teraz. Ma ciągłość gry. Zobacz ze caly czas biegam na full hp a itak robie duzo wiecej dmg niz HE. Zobacz 17:53, fatal counter 3,6k na prawie full hp, a po nim double shot(skill z HE) 1700..

Edited by Rizos

Share this post


Link to post
6 hours ago, Myrtan said:

Również polecam Anathemę jeśli lubisz zergi i być po stronie sojuszu, który bierze ally ze wszystkim co się rusza na servie nawet swoimi wrogami żeby mieć na siege liczebność 400 vs 100 i zdobyć wszystkie zamki. Zresztą dziś o 18:00 jest siege, polecam obejrzeć streama ze siege i samemu wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam i życzę powodzenia na servie. :)

Myrciu twój poziom skrajnego błazeństwa sięgnął właśnie dna. Jeśli byście się potrafili zorganizować to w EU prime jest was więcej. To ze nie potraficie się zebrać to wyłącznie Wasza wina. Ty mówisz o zergu??? Człowieku robi się to już żałosne. Weżcie się w garść a nie płaczesz cały czas, skaczesz od klanu do klanu bo sam nie potrafisz nic zrobić i rzygasz zółcią na lewo i prawo. 

Edited by Demosek

Share this post


Link to post
1 minute ago, Demosek said:

Myrciu twój poziom skrajnego błazeństwa sięgnął właśnie dna. Jeśli byście się potrafili zorganizować to w EU prime jest was więcej. To ze nie potraficie się zebrać to wyłącznie Wasza wina. Ty mówisz o zergu??? Człowieku robi się to już żałosne. Weżcie się w garść a nie płaczesz cały czas, skaczesz od klanu do klanu bo sam nie potrafisz nic zrobić i rzygasz zółcią na lewo i prawo. 

Tak, tak. Wy się zbieracie nawet z wrogami. Wasz wspólny wróg upadł a wy jeszcze jak te miękkie cipy ciągniecie ten zerg. Więc ja Cię proszę, nie tłumacz się tu tym, że nie umiemy się zebrać. A zważ uwagę na idiotyczną politykę twojego lidera sojuszu. Taka jest smutna prawda :)

Share this post


Link to post

rizos pr bez he/sr w party ssie, HE jest najlepszym MA ze wzgledu na ilosc hp i dasha. jedyne co ma pr to 2khp i fatal countera którym zabijesz sie o reflect damage.
jezeli chodzi o archerow to w pvp pr = best damage sr = CC he = "tank"

w pve sr najwiecej dmg na rb zadaje a w sumie do 50 lvl tak najszybciej sie expi (chyba ze masz kase to FOM)

he dzieki pasywowi focus podczas pve tez lepszy damage niz pr.

Share this post


Link to post

He na MA sie nada i do 'tankowania' zgadza sie. Sr przed 60 ssie - najmniejszy dps ze wszystkich lukow, dopiero rapid fire zmienia sprawe. Jednolity setup bez zroznicowania klas zwykle ssie bo jest mniej elastyczny,niemniej cp 4xpr z pewnoscia byloby lepsze niz 4x he. He ssie na klasiku, sprawdza sie do MA potrafi przyjac wiecej dmg i to by bylo na tyle jesli chodzi o jego uzytecznosc. Jakbym mial wybrac innego luka niz PR to zdecydowanie wzialbym SR a nie HE. Porownujac hp pr i he, roznica jest niewielka (10%). He odemnie z CP mial mniej hp z -15 con niz ja z -10 con. Roznica to jedynie sporo wiecej cp, ale cp nie jest tak wazne jak hp

Edit: po 60 lvlu pr ma wiekszy dps niz he, chybaze ktos w pt pulluje moby i HE moze stac na snipe, wtedy ma taki sam dps jak pr (mowa o dps na ful bufie)

Cp z jednym He to dobre cp, 2 He to juz chujnia.

Edited by Rizos

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this