Sworld

nový start ke dni 16.6.2017

Recommended Posts

ahoj, 

 

chci se zeptat, jak to tady chodí kdybych se tu rozhodl hrát. Je server stále živý, nebo už spíše upadá? Kolik zhruba lidí bývá online? Je tu nějaká česká komunita?

Prostě, stojí za to tady ještě začínat, nebo se mám raději porozhlednout po nějakem jinem serveru?

 

Díky :)

Share this post


Link to post
5 hours ago, Sworld said:

Je server stále živý

Ano. Už od lvlu 20 najdeš aoe party nebo RB party. 

5 hours ago, Sworld said:

Kolik zhruba lidí bývá online?

Dost. 1k+, což je na classic hodně (protože hodně malá mapa, žádný instance atd). Ve skutečnosti víc než na ofiku, což je vtipný. Až založíš účet, portni se do Giran Harboru (zadarmiko tam i zpět) od každýho GK, je to tradezona a udělej si představu sám. Doporučuju si i projít "media" sekci, pár videí taky stojí za to.

5 hours ago, Sworld said:

Je tu nějaká česká komunita?

Dva klany. Radvanistan a TotallyToxic... Radva jsou spíš tak neutrál s pár válkama (mimo jiné i s TT pokude se nepletu), TT je součástí jedný ze tří hlavních ally na serveru. 
 

5 hours ago, Sworld said:

Prostě, stojí za to tady ještě začínat, nebo se mám raději porozhlednout po nějakem jinem serveru?

Stojí. Ale ještě než začneš, najdi na netu info o "classic" chroniclu.. je to dost jiná hra, než na co si možná zvyklej. 

Hodně štěstí.

Edited by Kure
  • Like 1

Share this post


Link to post

Zdravím, 

zkus kouknout na náš náborový sloupek. Momentálně máme u nás dvě nové party. Melee a lukařská, pokud si týmový hráč co hraje převážně po práci po večerech, chodíš teamspeak, tak by se ti u nás mohlo líbit.

Jsme součástí mezinárodní ally, klan si ovšem držíme čistě cz/sk.

 

Share this post


Link to post

Hodně lidí si dává pauzu od serveru jelikož admini už rok hypují nový patch (třetí přestupy, nový OP farm zóny, rybaření, bonusy za level upy a podobně, prostě mega patch) a ten furt nikde, tak už to lidem leze na nervy... Ale i tak je tu lidí celkem dost :) 

Share this post


Link to post

super, díky za odpovedi :)) Ve hre jsem koukal a je to opravdu dost mala mapa, jsem zvyklý spíš na C4 a výš.  Tady skoro ani nevím kam jít, když nejsou katakomby :D co se tyce postav jde najednou jen jedno okno?

Share this post


Link to post

Jedno okno bez PA + nekonečně s PA, někdo to dělá tak, že si nekupuje PA, ale má zaplý stolní pc a noťas po jednom okně například.

Share this post


Link to post

tak jsem začal, dostal jsem set buffů do začátku, řikám si, fajn ... to mi do 20 lvlu stačí :)) Vylezu z talking island, jdu na pavouky, prásk PK. Jedny hodinové buffy pryč. nevadí. Jdu teda gludin k mlýnům, dám si další sadu buffů. Prásk PK. Jdu dion .... expím v okolí s posledními buffy, musím odběhnout od PC, vrátím se a .... PK. Takže jsem zůstal na lvlu 15. Napsat nikomu v harboru nemůžu až do 20ti, nebo chtějí za buff 30-40K a já mám sotva 5. Takže jak rychle jsem začal, tak rychle zase končím, jak moc mě to otrávilo.

Share this post


Link to post

Ještě ze zeptám, protože za zeptání nic nedám, kdyby někdo veděl o nějakém účtu který už se nepoužívá rád ho převezmu :)  Spousta lidí skončí a postavy nechá ležet což je škoda. Kdyby někdo o nečem věděl ozvěte se, díky :)

Share this post


Link to post

Ak ta odradilo PK na lvl 15, tak pochybujem, ze budes chciet hrat niekoho postavu na lvl 60-70... Tam je uplne bezne zabit niekoho na PK len tak, lebo nie je z klanu/ally...

Edited by Lafi

Share this post


Link to post
On 20. 6. 2017 at 11:50 AM, Sworld said:

tak jsem začal, dostal jsem set buffů do začátku, řikám si, fajn ... to mi do 20 lvlu stačí :)) Vylezu z talking island, jdu na pavouky, prásk PK. Jedny hodinové buffy pryč. nevadí. Jdu teda gludin k mlýnům, dám si další sadu buffů. Prásk PK. Jdu dion .... expím v okolí s posledními buffy, musím odběhnout od PC, vrátím se a .... PK. Takže jsem zůstal na lvlu 15. Napsat nikomu v harboru nemůžu až do 20ti, nebo chtějí za buff 30-40K a já mám sotva 5. Takže jak rychle jsem začal, tak rychle zase končím, jak moc mě to otrávilo.

Tenhle server je pro týmové hráče co komunikují, takže většina cz/sk komunity tady těžce narazí.

20lvl i s přestupem jde udělat za jeden večer, 40lvl jde udělat za 3-4dny když komunikuješ na TS a domluvíš si pomoct, každopádně od 60lvlu+ budeš zažívat teprve o čem je classic.

Je zcela normální Pkovani lidi, random hráči nemají v top lokacích co dělat, jakmile si tam zajdou farmit, většinou je vypekujeme i několikrát po sobě dokud to nepochopí. 

Tahle hra je o partách, velkých klanech/ally. Tohle není český server kde si každý nalogovával vlastní partu. Tady potřebuješ silnou partu/klan jinak ti farma skončí vždy jakmile půjde kolem někdo silnější.

 

Share this post


Link to post

Čau všem, taky jsem začal před pár dny. jsem lvl 20 wizard.. kdyby někdo chtěl farmit semnou tak napište sem nebo ingame Zoty.

Jinak hraje dost lidí i v lokacích, kde jsem zvyklej, že nikdo neni :D škoda, že si tu nejde udělat pet armu :(:D

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...