Sign in to follow this  
Sonixs

Myrciu

Recommended Posts

Typowe polaczki w grach mmo, kultura wypowiedzi na najwyższym poziomie. Tyle jadu z siebie wylewać próbując zaistnieć w grze czy na forum, lol. Wstyd w grze mówić kolegom międzynarodowym, że ma się tą samą nacje co największe pośmiewiska na serwerze :|9_9

Powodzonka dziewczyny.

A @MoDoy ma ino beke z was xD

Edited by kkthx

Share this post


Link to post

Myrciu kiedy ładnie napiszesz, że się pomyliłeś i przepraszasz za oszczerstwa czy tylko potrafisz na msg spamować :) ?? bo z tego co wiem to Czebana też już Ci powiedział pare słow więc teraz ładnie napiszesz prawde na mój temat :) 

 

2 hours ago, MoDoy said:

insane topic, dont close it @Sonixs  :D 

Bro you understand smk  ??? :P 

 

Share this post


Link to post
3 minutes ago, Sonixs said:

Bro you understand smk  ??? :P 

yep, i understand polish, just cannot write those "w, cz, sc, sz" correctly ^_^ 

Share this post


Link to post
2 hours ago, kkthx said:

Typowe polaczki w grach mmo, kultura wypowiedzi na najwyższym poziomie. Tyle jadu z siebie wylewać próbując zaistnieć w grze czy na forum, lol. Wstyd w grze mówić kolegom międzynarodowym, że ma się tą samą nacje co największe pośmiewiska na serwerze :|9_9

Powodzonka dziewczyny.

A @MoDoy ma ino beke z was xD

 

a ty to niby kto ?? bo jakoś niekojarze nicku :) mówisz tyle jadu ?? hmm z tego co widziałem po Twoich wypowiedziach to niewiem skąd u Ciebie takie przemyślenia :) masz kolegów międzynarodowych to gratuluje :) a mówiąc pośmiewiska to gratuluje w samokrytyce :) a patrząc na twój avatar to gratuluje iq ... :) 

Share this post


Link to post
18 minutes ago, Sonixs said:

 

a ty to niby kto ?? bo jakoś niekojarze nicku :) mówisz tyle jadu ?? hmm z tego co widziałem po Twoich wypowiedziach to niewiem skąd u Ciebie takie przemyślenia :) masz kolegów międzynarodowych to gratuluje :) a mówiąc pośmiewiska to gratuluje w samokrytyce :) a patrząc na twój avatar to gratuluje iq ... :) 

a ojojoj :) a tyle emotek :) a tyle bezsensownej wypowiedzi :) a po co ci kojarzyć nick, skoro do tej pory nie zwykłem brać udziału w kłótni polaczków, bo po prostu wstyd się utożsamiać z polaczkami w grach :) a avatar to wyznacznik iq, a myślałem, że ma mi się podobać i mnie bawić :) to z twojego avataru wnioskuje, że jesteś fanem bajek i gołych postaci, prawdopodobnie anime i hentai umilają ci czas, wątpie czy to daje wysoki współczynnik iq. 

weź się zastanów co piszesz chłopcze xD

no i mnie to mało interesuje :) wyraziłem swoje zdanie o typowym toksycznym polaczku grającym w mmo z mentalnościa sebixa spod bloku jakiego ty i pan M reprezentujecie, na szczęście nie ma już takich po stronie Perkunas. Tylko Demossa szkoda i kilku innych z Anathemy za których się wstydzić nie trzeba było, ale pewnie Demoss sam nie decydował.

Pozdrawiam cieplutko.

Edited by kkthx
  • Like 1

Share this post


Link to post
36 minutes ago, Sonixs said:

Myrciu kiedy ładnie napiszesz, że się pomyliłeś i przepraszasz za oszczerstwa czy tylko potrafisz na msg spamować :) ?? bo z tego co wiem to Czebana też już Ci powiedział pare słow więc teraz ładnie napiszesz prawde na mój temat :) 

 

Bro you understand smk  ??? :P 

 

Za 15 min będę na TS, pogadamy a wtedy najwyżej napiszę sprostowanie. :)

Share this post


Link to post
3 hours ago, kkthx said:

Typowe polaczki w grach mmo, kultura wypowiedzi na najwyższym poziomie. Tyle jadu z siebie wylewać próbując zaistnieć w grze czy na forum, lol. Wstyd w grze mówić kolegom międzynarodowym, że ma się tą samą nacje co największe pośmiewiska na serwerze :|9_9

Powodzonka dziewczyny.

A @MoDoy ma ino beke z was xD

Człowieku, twoje wypowiedzi po Angielsku są jeszcze gorsze. Nie musisz się do narodowości przyznawać i mam w to wyjebane. My Polacy jesteśmy narodem kłótliwym i tak już mamy, ale niestety nie jesteś ani ode mnie ani od Sonixa lepszy, więc się tu nie wypowiadaj wielce kulturalny.

Share this post


Link to post
12 minutes ago, kkthx said:

a ojojoj :) a tyle emotek :) a tyle bezsensownej wypowiedzi :) a po co ci kojarzyć nick, skoro do tej pory nie zwykłem brać udziału w kłótni polaczków, bo po prostu wstyd się utożsamiać z polaczkami w grach :) a avatar to wyznacznik iq, a myślałem, że ma mi się podobać i mnie bawić :) to z twojego avataru wnioskuje, że jesteś fanem bajek i gołych postaci, prawdopodobnie anime i hentai umilają ci czas, wątpie czy to daje wysoki współczynnik iq. 

weź się zastanów co piszesz chłopcze xD

no i mnie to mało interesuje :) wyraziłem swoje zdanie o typowym toksycznym polaczku grającym w mmo z mentalnościa sebixa spod bloku jakiego ty i pan M reprezentujecie, na szczęście nie ma już takich po stronie Perkunas. Tylko Demossa szkoda i kilku innych z Anathemy za których się wstydzić nie trzeba było, ale pewnie Demoss sam nie decydował.

Pozdrawiam cieplutko.

 

kkthx/Lokiardy/fanMagicala ( czy jak tam się do Ciebie zwracać ) ale po co te żale ?? tak lubie anime itp :) wiesz kiedyś człowiek oglądał takie kreskówki w międzyczasie grania w "gałe" ale skąd ty możesz wiedzieć skoro twoje życie pewnie kończy się na krańcu youtuba .... mówisz o mnie toksyczy ?? hmm proponuje poczytać wszystkie swoje posty no chyba, że samokrytyka Ci na to nie pozwala .... mówisz, że wstyd się przyznawać do bycia Polakiem ?? hmm to proponuje założyć beret zapuścić brode jechać do syrii i się nikogo wstydzić nie będziesz musiał bo będziesz wyglądać jak reszta brudasów 

 

a ja na dowidzenia 4 dla Ciebie :) 

Share this post


Link to post

Po rozmowie okazało się, że o ojebaniu CP było fałszywe info sory za nie, nadal jednak uważam, że nie było żadnego dobrego powodu by się do mnie dopierdalać na forum publicznym i mam nadzieję, że będziesz mnie po prostu ignorował od teraz :) peace out

Edited by Myrtan

Share this post


Link to post
58 minutes ago, kkthx said:

a ojojoj :) a tyle emotek :) a tyle bezsensownej wypowiedzi :) a po co ci kojarzyć nick, skoro do tej pory nie zwykłem brać udziału w kłótni polaczków, bo po prostu wstyd się utożsamiać z polaczkami w grach :) a avatar to wyznacznik iq, a myślałem, że ma mi się podobać i mnie bawić :) to z twojego avataru wnioskuje, że jesteś fanem bajek i gołych postaci, prawdopodobnie anime i hentai umilają ci czas, wątpie czy to daje wysoki współczynnik iq. 

weź się zastanów co piszesz chłopcze xD

no i mnie to mało interesuje :) wyraziłem swoje zdanie o typowym toksycznym polaczku grającym w mmo z mentalnościa sebixa spod bloku jakiego ty i pan M reprezentujecie, na szczęście nie ma już takich po stronie Perkunas. Tylko Demossa szkoda i kilku innych z Anathemy za których się wstydzić nie trzeba było, ale pewnie Demoss sam nie decydował.

Pozdrawiam cieplutko.

to raczej bylo tak ze demoss sam decydowal, nie bylo nawet zadnego glosowania w clanie czy wyjsc z perkunas wiec raczej bedzies rozczarowany 

  • Like 1

Share this post


Link to post
38 minutes ago, Sonixs said:

 

kkthx/Lokiardy/fanMagicala ( czy jak tam się do Ciebie zwracać ) ale po co te żale ?? tak lubie anime itp :) wiesz kiedyś człowiek oglądał takie kreskówki w międzyczasie grania w "gałe" ale skąd ty możesz wiedzieć skoro twoje życie pewnie kończy się na krańcu youtuba .... mówisz o mnie toksyczy ?? hmm proponuje poczytać wszystkie swoje posty no chyba, że samokrytyka Ci na to nie pozwala .... mówisz, że wstyd się przyznawać do bycia Polakiem ?? hmm to proponuje założyć beret zapuścić brode jechać do syrii i się nikogo wstydzić nie będziesz musiał bo będziesz wyglądać jak reszta brudasów 

 

a ja na dowidzenia 4 dla Ciebie :) 

tu sie z toba zgodze ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
1 hour ago, Sonixs said:

 

kkthx/Lokiardy/fanMagicala ( czy jak tam się do Ciebie zwracać ) ale po co te żale ?? tak lubie anime itp :) wiesz kiedyś człowiek oglądał takie kreskówki w międzyczasie grania w "gałe" ale skąd ty możesz wiedzieć skoro twoje życie pewnie kończy się na krańcu youtuba .... mówisz o mnie toksyczy ?? hmm proponuje poczytać wszystkie swoje posty no chyba, że samokrytyka Ci na to nie pozwala .... mówisz, że wstyd się przyznawać do bycia Polakiem ?? hmm to proponuje założyć beret zapuścić brode jechać do syrii i się nikogo wstydzić nie będziesz musiał bo będziesz wyglądać jak reszta brudasów 

 

a ja na dowidzenia 4 dla Ciebie :) 

Haha, nie lubić gry z biedą umysłową jaką większość polaczków reprezentuje, a patriotyzm polityczny. Świetnie łączysz fakty, dobry pocisk xD no, ale pewnie przez twoją koszulke polski walczącej takim patriotą się czujesz xD
A moja broda ma się dobrze, dziękuje :)

No, ale nic, miałem tu wpaść na chwile, twórzcie sobie dalej ten rak content na forum, w końcu to jeden ze sposobów zaistnienia w jakiś tam sposób :D 

Edited by kkthx

Share this post


Link to post
2 hours ago, Rizos said:

to raczej bylo tak ze demoss sam decydowal, nie bylo nawet zadnego glosowania w clanie czy wyjsc z perkunas wiec raczej bedzies rozczarowany 

skąd takie info;]  ale tak masz racje, lecz tylko w 50% ;] zresztą ja decyduje co robi klan. Jeśli komuś nie pasuje to moze wyjść;]. Wiekszość zosała;]

 

Share this post


Link to post

Ludzie czy Wy nie mozecie na spokojnie? Bez bluzgow, bez ublizania i jechania po sobie? Ja rozumiem ze tutaj spedza sie popoludnia a czasami i cale dnie/noce , ale nie mozna zapomniec ze to tylko gra. Od nas zalezy poziom jaki tu bedzie prezentowany. War i inne sprawy - mozna sie nie lubiec, mozna miec do kogos pretensje o pare pikseli ale chyba warto byloby zachowac do tego jakis dystans. Co z tego kto z kim byl wczesniej w ally...kto kogo ile razy ubil. Wszyscy gramy tutaj po to zeby milo spedzic czas, cos osiagnac lub spelnic swoje ambicje ( bo moze i takie niektorzy maja) kazdy ma swoj powod aby tu byc - ale bedzie cholernie przyjemniej jesli wszyscy sie postaraja byc kims lepszym niz typowy 13-latek.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this