Sign in to follow this  
Midnight

Gra ktos tu?

Recommended Posts

Czesc, mam pytanko, czy ktos jeszcze tutaj gra? Ile tu jest onlinu?
Bo jak sie tak biega po gludin i innych lokacjach to troche malawo ludu,
jaki tu jest online? Jest chociaz ze 2k? Sa tu jakies polskie klany z ogarnieta
ekipa a nie takie co maja bole dupy na forach?

Share this post


Link to post

Onlinu jest 2k. Nie ma go w Gludin na pewno, bo to przede wszystkim miasto, które nigdy nie było jakimś centrum handlu, jak już to Gludio/Dion. Poza tym serwer ma dwa lata i raczej przychód nowych graczy jest mniejszy, co nie oznacza, że ich nie ma. Na 50+ będziesz nawet musiał walczyć o spoty.

Polskich klanów ogarniętych jako tako nie ma. Są jakieś, ale to zazwyczaj casuale. A polaczki jak to polaczki, tutaj forum to jest taki śmietnik i polacy na forum są toksyczni, ale to odbywa się tu wszystko po angielsku, w grze próbują zaistnieć jakoś tam i przenoszą to na forum. Dla spokojnej gry polecam dobre multijęzyczne CP :)

Share this post


Link to post

Ludzi i handlu w miastach mozesz nie uraczyc bo jako takie centrum to Giran Harbor z darmowym tp z kazdej lokacji ;)

Co do online to nie jest zle i chyba ciagle jest to drugi co do wielkosci Classic po Gran Kain (Ru Offi).

Pamietaj ze jest to Global Server i zyje on 24/7, jak Europa idzie spac to loguje sie NA/SA, po nich Azja i znow Eu ;)

Wszystkich naraz spotkasz jedynie na siegach

 

Edited by D3vilo
  • Like 1

Share this post


Link to post

2k to może było z rok temu w szczycie serwera na siegu z boxami i wszystkimi offline shopami. Teraz ciągle maleje. Jak wchodzę na grę po 20 to na AB z 5 party, w LOA podobnie, BS z 1 pt, na EV garstka ludzi + jacyś ludzie na low lvl lokacjach.

Na siege z 300 osób pewnie przyjdzie + boxy. Szału nie ma. Ogólnie brak spotów do expienia. Społeczność bardzo toksyczna. Nieskończone wyczekiwanie na update do 2.0. Może za rok będzie jak dobrze pójdzie. Odechciewa się grać. Ostatnio 2 tygodnie temu się logowałem.

Share this post


Link to post
On ‎20‎.‎07‎.‎2017 at 8:14 AM, kkthx said:

Onlinu jest 2k. Nie ma go w Gludin na pewno, bo to przede wszystkim miasto, które nigdy nie było jakimś centrum handlu, jak już to Gludio/Dion. Poza tym serwer ma dwa lata i raczej przychód nowych graczy jest mniejszy, co nie oznacza, że ich nie ma. Na 50+ będziesz nawet musiał walczyć o spoty.

Polskich klanów ogarniętych jako tako nie ma. Są jakieś, ale to zazwyczaj casuale. A polaczki jak to polaczki, tutaj forum to jest taki śmietnik i polacy na forum są toksyczni, ale to odbywa się tu wszystko po angielsku, w grze próbują zaistnieć jakoś tam i przenoszą to na forum. Dla spokojnej gry polecam dobre multijęzyczne CP :)

No, no odezwał się ten co nie robi tu śmietnika. Nie życzę sobie nazywania mnie polaczkiem, ponieważ wiadomo, że masz brak szacunku dla własnego narodu, nie znaczy że ja też.
@Midnight kolego, nie sugeruj się jego opinią bo jest to osoba skrajnie jednostronna i w dodatku hipokryta. Polski klan taki high lvl jest tu tylko jeden i nazywa się Anathema. Ale czy są ogarnięci i czy płaczą na forum sam się przekonaj. Nigdy nie sugeruj się opiniami innych w 100%, ludzie mówią różne pierdoły ze swoich własnych pobudek.Opinię sobie wyrób sam. Powodzenia życze na serwerze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post

Cześć Nordic bracia, teraz jest okres letni, każdy gracz ocumuje dziewczyna. Polskie klany tu powiodło, słynny BeMyFrag tam kiedyś, ale to nie przejdzie. Czas, kiedy Polska klany zniszczone Rusak minęło, jak to było na Averia lub RaidFightu. ;)

 

Share this post


Link to post
3 hours ago, Myrtan said:

No, no odezwał się ten co nie robi tu śmietnika. Nie życzę sobie nazywania mnie polaczkiem, ponieważ wiadomo, że masz brak szacunku dla własnego narodu, nie znaczy że ja też.
@Midnight kolego, nie sugeruj się jego opinią bo jest to osoba skrajnie jednostronna i w dodatku hipokryta. Polski klan taki high lvl jest tu tylko jeden i nazywa się Anathema. Ale czy są ogarnięci i czy płaczą na forum sam się przekonaj. Nigdy nie sugeruj się opiniami innych w 100%, ludzie mówią różne pierdoły ze swoich własnych pobudek.Opinię sobie wyrób sam. Powodzenia życze na serwerze :)

co? xD porównaj sobie moją  (zdawkową) aktywność na forum z własną, wiem, że zabolał cie fakt toksycznego polaczka, bo miałem ciebie na myśli pisząc to :D zwykły blokers próbujący zaistnieć w grze mmo, bo irl to bezrobotny

Edited by kkthx

Share this post


Link to post
8 minutes ago, kkthx said:

co? xD porównaj sobie moją  (zdawkową) aktywność na forum z własną, wiem, że zabolał cie fakt toksycznego polaczka, bo miałem ciebie na myśli pisząc to :D zwykły blokers próbujący zaistnieć w grze mmo, bo irl to bezrobotny

A co ty wpierdol dostajesz na osiedlu, że masz uprzedzenie do Polaków? Mało o mnie wiesz, ale to dobrze. Dalej sobie wmawiaj takie rzeczy.

Share this post


Link to post
6 minutes ago, Myrtan said:

A co ty wpierdol dostajesz na osiedlu, że masz uprzedzenie do Polaków? Mało o mnie wiesz, ale to dobrze. Dalej sobie wmawiaj takie rzeczy.

twoje wypowiedzi mówią wystarczająco. Pozdrawiam gorąco ;)

Share this post


Link to post
13 minutes ago, kkthx said:

twoje wypowiedzi mówią wystarczająco. Pozdrawiam gorąco ;)

Dobrze, więc zostawię Cię w tym przeświadczeniu ;)

Share this post


Link to post
4 hours ago, kkthx said:

co? xD porównaj sobie moją  (zdawkową) aktywność na forum z własną, wiem, że zabolał cie fakt toksycznego polaczka, bo miałem ciebie na myśli pisząc to :D zwykły blokers próbujący zaistnieć w grze mmo, bo irl to bezrobotny

Zdawkowa  aktywność na  forum, ale postów ma więcej, lajków ma więcej i  na dodatek wie, że @Myrtan i reszta "polaczków"  są toksyczni w swoich wypowiedziach, czyli jednocześnie śledzi co piszą. Pominę fakt, że sam wznieca gównoburze... ;)

Edited by Hidas

Share this post


Link to post
15 minutes ago, Hidas said:

Zdawkowa  aktywność na  forum, ale postów ma więcej, lajków ma więcej i  na dodatek wie, że @Myrtan i reszta "polaczków"  są toksyczni w swoich wypowiedziach, czyli jednocześnie śledzi co piszą. Pominę fakt, że sam wznieca gównoburze... ;)

i też zarejestrowałem się dużo wcześniej, więc logiczne, że więcej postów, forum czytam raczej tylko ew. piszę co wiem jak w tym temacie kiedy ktoś pyta. 
A tak to widzę co tu "polaczki" wypisują, więc tak, jak jest nowy temat to zaglądam o czym, logiczne chyba, bo z tytułu to rzadko coś wyniesiesz.
Co do aktywności przytaczam ze słownika, bo widzę masz problem.

aktywny

1. «przejawiający inicjatywę, biorący żywy udział w czymś»

czytanie to raczej zdawkowa aktywność, pisanie pierdół jak ty to już jakaś aktywność.

Share this post


Link to post
7 minutes ago, kkthx said:

i też zarejestrowałem się dużo wcześniej, więc logiczne, że więcej postów, forum czytam raczej tylko ew. piszę co wiem jak w tym temacie kiedy ktoś pyta. 
A tak to widzę co tu "polaczki" wypisują, więc tak, jak jest nowy temat to zaglądam o czym, logiczne chyba, bo z tytułu to rzadko coś wyniesiesz.
Co do aktywności przytaczam ze słownika, bo widzę masz problem.

aktywny

1. «przejawiający inicjatywę, biorący żywy udział w czymś»

czytanie to raczej zdawkowa aktywność, pisanie pierdół jak ty to już jakaś aktywność.

Tak sobie przejrzałem Twój profil na forum to rzeczywiście lepiej skończyć z tym offtopem bo z tego co widzę to cały  czas sobie  zaprzeczasz z  każdym kolejnym postem.
Miłego wieczoru rodacy. ;)

Share this post


Link to post
10 hours ago, Hidas said:

Tak sobie przejrzałem Twój profil na forum to rzeczywiście lepiej skończyć z tym offtopem bo z tego co widzę to cały  czas sobie  zaprzeczasz z  każdym kolejnym postem.
Miłego wieczoru rodacy. ;)

widzisz, ledwo zacząłeś już ci głupio i kończysz, tak to już jest. Pozdr

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this