Sign in to follow this  
FinalFen

Nowy na L2 club - szukam ludzi do gry

Recommended Posts

Cześć,

Dopiero co rozpocząłem grę na serwie i szukam ziomków do gry.

Robię Tyranta. Na razie wbiłem 20 lvl, dzisiaj/jutro będę miał top D broń i wracam dalej do koxu lvli.

Mam 30 lat, znam angielski, kilka dobrych lat grałem na c4-c6. Na grę mam koło 3-4 godzin dziennie między 20-24.

 

Jeśli ktoś jest w miarę nowy (albo planuje dopiero zacząć) i chciałby do mnie dołączyć to zostawcie tu wiadomość albo wyślijcie mi PM'a na forum.

 

Szczególnie oryginalny nie będę i oczywiście fajnie by było gdyby ewentualny teammate był bufferem/spoilem ale nie zamierzam wybrzydzać i po prostu wybierzcie coś czym nie znudzicie się po miesiącu :)

 

Stara wiadomość:

Cześć Panowie,

 

Szukam stabilnego low rate classica żeby pograć sobie semi-casualowo w L2 I według researcha, którego zrobiłe wychodzi na to że jedyną sensowną opcją poza offami jest wasz serwerek.

Mam kilka pytań generalnych odnośnie serwera

1. Czy po serwie kręci się sporo randomowych bufferów, którzy szukają party ? (trochę jestem przerażony na myśl o grze bez 1 dualboxa :f)

2. Zawsze grałem Archerami/Nukerami i szukam odmiany, więc czy na serwie są mile widziani Glad/WL/Tyrant czy raczej nikt ich nie chce w party/clanie ?

3. Jeśli bym miał wybierać między Gladem a Tyrkiem co byście doradzili pod względem PvP i PvE?

4. Czy na classicu naprawili bug z pozycjonowaniem postaci, tj. pozycja naszych wrogów na ekranie dalej rozjeżdża się/desynchronizuje z serwerem? (to głównie tyczy się ewentualnej gry WLem :))

 

Teraz druga seria pytań odnośnie tego czy ktoś chciałby do mnie dołączyć (wspólnie zacząć?):P

Mogę być online około 2-3h dziennie w godzinach 21-24 naszego czasu. Nie mam problemu z komunikacją po angielsku.

Rok-dwa spędziłem na c2-c3 serwerach i pewnie z 6 lat na c4-c6. Czasy hardcorowego grindu po 8h dziennie mam już zdecydowanie za sobą ale na pewno jestem stabilnym graczem i chociaż te 6 dni w tygodniu raczej zawsze jestem online. A tak poza tym to reszta czasu online zeszła mi na CSie, D2 i ostatnie kilka solidnych lat na MOBIE (Heroes of Newerth)

Pozdro

Edited by FinalFen

Share this post


Link to post

1. Na pewno mniej niż DD, bo buffer przypada jeden na party, zazwyczaj ktoś z 9 os party ma buffera, więc generalnie nie powinno byc problemu. W duo może być gorzej, jak już to party, no i na classicu się gra w party, a dokładniej w CP w późniejszej grze. Dualboxa możesz odpalić dotując/kupując COLe w grze, ew. na drugim kompie za darmo.

2. To są DD, zajmują 3/4 sloty w party, więc nie powinno być dużego problemu ze znalezieniem party. Chociaż deficytem zawsze jest tank/sws/bd to i bez tego nawet pełne party DD nie ruszy :)

3. Glad bo to postać dla idących na łatwizne, bo ma on wszystko, w classicu dodatkowo stun z banana.

4. Nie wiem o jakim bugu mówisz, być może o tym jak serwer kalkuluje pozycje moba a użycie skilla, co bugiem nie jest, jak używasz skilla aoe a mob wbiegnie/wybiegnie z zasięgu to odpowiednio trafisz nie trafisz, było poruszane na forum, ciężko wytłumaczyć.
WL ma dużego boosta na classicu i mając rechargera może sprawnie koxać solo jak gra nim dobry gracz.

Share this post


Link to post

1. Co do dualboxa to wiem ale biorąc pod uwagę że nie mam drugiego kompa, 40 zeta miesięcznie szkoda mi na tym etapie "gry" a adeny na sensowne wykupowanie PA jeszcze dłuuuuugo nie będę miał, to wychodzi na to że trzeba solo w moim przypadku ^^

3. Skąd wiedziałem że to powiesz :D A powiedz mi jeszcze WL ma już dodanego range stuna czy to dopiero na 2.0 ?

4. Generalnie mówię o bugu gdzie enemy mógł stać tuż obok Ciebie a mimo to nie trafiałeś go aoe skillami, bo pozycjonowanie na ekranie przekłamywało i chociaż na twoim monitorze był oko, to w rzeczywistości według serwa stał dalej. Może to faktycznie stary i dawno wyleczony bug skoro nawet nie kojarzysz o co mi chodziło :)

Ta wiem że WL dobrze ogarnia expa z rechargerem i jest cholernie tani w użyciu, ale boję się trochę podjąć ten temat bez dual boxa, bo w momencie gdy nie masz rechargera hero robi sie useless do farmy, a nie wiem na ile sprawnie idzie znajdować tutaj random rechargerów :f

tak czy inaczej dzięki za wskazówki, doceniam pomoc!

 

Btw dalej czekam na ludków co by ewentualnie chcieli zacząć wspólną grę ze mną :) 

Share this post


Link to post

Na 100% są podobne bugi, zdarza się, że modele postaci się dublują np. widzisz jak gracz X stoi w miejscu, a kawałek dalej normalnie się porusza.
Z tym, że ktoś stoi  w dwóch różnych miejscach na dwóch różnych ekranach  też się  zdarza. Ogólnie to nie  często  mi   i  mojemu  party się to zdarzało, ale jednak się przytrafia.
Tak, WL ma już range stuna i nawet  działa wręcz za dobrze, tak jak reszta stunów na tym serwie. Generalnie mają podejrzanie dużą "siadalność".

Share this post


Link to post

A moglibyście zapodać jakis aktualny cennik podstawowych matsów na serwie ?

  1. A.bone
  2. A.skin
  3. Coal
  4. Ccharcoal
  5. Iron
  6. Varnish
  7. Stem

I przy okazji czy ktoś nie rozważyłby odkupienia ode mnie matsów po nieco ponadrynkowych cenach w ramach wspomożenia biednego nubka w drodze do D gradea? :P

Edited by FinalFen

Share this post


Link to post

Tyrantem, na razie wbiłem 20lvl i stwierdziłem że zrobie kilka dwarfów zeby kupić top D gradea, bo widzę że jechać od początku tyrkiem bez sprzętu byłoby prawdziwym bólem :D

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this