Apocalypsa

Stiba

Recommended Posts

40 minutes ago, Stiba007 said:

Když jsi hraješ na férového enemáka a pak postuješ screeny z našeho klanové chatu, nevím co čekáš, já nikdy nešpicloval, ani nelezl na jiná TS než klanu ale nutno říct, že těm dvěma nesaháš ani po kotníky. To je úplně jiná liga, tam to sahá i do reálu.

 

I havent idea who are u ingame, but i tell u that u know nothing about TT and what Bizz gave me about game. I havent bad connexion with Bizz or Kiam. WS just isnt like before, its all. And i can show u very simple on liers post.

 

I think that this post is rly good example like big liers and crooks are people like Wizard or Pinkysek. Cya Stiba

I still dont understand why you are talking here about Demfee or Bow? What do they have in common with this? You just stole chars from Apo and you talk here about Demfee and Bow: D it's funny you have to talk about something else

and for last time you know nothing about me and Demfee so please shut up about it....

Edited by Pinkysek

Share this post


Link to post
3 hours ago, Stiba007 said:

Když jsi hraješ na férového enemáka a pak postuješ screeny z našeho klanové chatu, nevím co čekáš, já nikdy nešpicloval, ani nelezl na jiná TS než klanu ale nutno říct, že těm dvěma nesaháš ani po kotníky. To je úplně jiná liga, tam to sahá i do reálu.

 

I havent idea who are u ingame, but i tell u that u know nothing about TT and what Bizz gave me about game. I havent bad connexion with Bizz or Kiam. WS just isnt like before, its all. And i can show u very simple on liers post.

 

I think that this post is rly good example like big liers and crooks are people like Wizard or Pinkysek. Cya Stiba

:D:D:D dobra, reknu ti tajemstvi... Nikdy jsem u vas speha nemel... Jedinej screen, co jsem kdy dostal byl ze ctvrty ruky (pres dalsi 3 random lidi) a to jen diky tomu, ze slo o ZacMana.. Ty dotycny vedeli, jak "rad" ho mam, tak mi poslali jeho osobni screen po tom, co vstoupil do TT (aka nejohlibenejsi hrac v nejoblibenejsim klanu). To, ze tam v clan chatu bylo neco radoby dulezityho bylo vsem u prdele v tu chvili... Ver tomu nebo ne, on je ten posledni clovek od kteryho bych mel informace... A zbytek? Po tom, co si vsechno spolkl i s navijakem, bylo jednoduchy te dal vodit za nos pohadkama o mych "spehach" jenom tim, ze jsem si proste vymyslel... Evidentne to zafungovalo. Uzij si zbytek casu tady na serveru, nijak nevidim, kam by ses mohl uvrtat dal... 

Share this post


Link to post
11 minutes ago, Kure said:

:D:D:D dobra, reknu ti tajemstvi... Nikdy jsem u vas speha nemel... Jedinej screen, co jsem kdy dostal byl ze ctvrty ruky (pres dalsi 3 random lidi) a to jen diky tomu, ze slo o ZacMana.. Ty dotycny vedeli, jak "rad" ho mam, tak mi poslali jeho osobni screen po tom, co vstoupil do TT (aka nejohlibenejsi hrac v nejoblibenejsim klanu). To, ze tam v clan chatu bylo neco radoby dulezityho bylo vsem u prdele v tu chvili... Ver tomu nebo ne, on je ten posledni clovek od kteryho bych mel informace... A zbytek? Po tom, co si vsechno spolkl i s navijakem, bylo jednoduchy te dal vodit za nos pohadkama o mych "spehach" jenom tim, ze jsem si proste vymyslel... Evidentne to zafungovalo. Uzij si zbytek casu tady na serveru, nijak nevidim, kam by ses mohl uvrtat dal... 

Ti řeknu kam nikam :D takovou trosku už nikdo nechce však už i věrná Wanali parta se na něj vysrala..... ale tak stejně u něj se nic nemění stejně hrál tu hru jen solo v SV kde se nechá max tahat od Fussa nebo Lafiho a jede si ten svůj "klan systém", který znamená jen to vše pro něj :D.. smůla, že už teď ani do toho posraného SV nemůže no...

Share this post


Link to post
On 2. 1. 2018 at 12:37 PM, Kure said:

 

Jak jsi mě tahal dál za nos?

Já ti řekl, ať mi dáš jméno člověka od koho to máš a nebo jsme spolu skončili. Nedal si. Přestali jsme komunikovat. Toť vše.

Server si užíváme stále, WS hera padají na držku, SM/WK hráči nám v tom sem tam pomůžou, optej se v ally. ;)

On 2. 1. 2018 at 12:50 PM, Pinkysek said:

Ti řeknu kam nikam :D takovou trosku už nikdo nechce však už i věrná Wanali parta se na něj vysrala..... ale tak stejně u něj se nic nemění stejně hrál tu hru jen solo v SV kde se nechá max tahat od Fussa nebo Lafiho a jede si ten svůj "klan systém", který znamená jen to vše pro něj :D.. smůla, že už teď ani do toho posraného SV nemůže no...

Od člověka co prohlašuje o holce(Demfee) co hraje s ním v CP, že to není BDčko, ale píča za jejíma zádama v CP chatu kde ona není si nemyslím, že je třeba brát posty nějak vážně.xD

Každý ví jak moc tu dýku klikat neumíš, křivá svině jako člověk, kdopak tu je ta troska? Ubrečený Pinkýsek. 

Ty ani nevíš co všechno mě lidi od vaší CP vše říkali jak s Wizardem ostatní pomlouváte a furt brečíte. Skelth čeká nebo to byla zase emo chvilka další???:D

Share this post


Link to post
34 minutes ago, Stiba007 said:

Jak jsi mě tahal dál za nos?

Já ti řekl, ať mi dáš jméno člověka od koho to máš a nebo jsme spolu skončili. Nedal si. Přestali jsme komunikovat. Toť vše.

Server si užíváme stále, WS hera padají na držku, SM/WK hráči nám v tom sem tam pomůžou, optej se v ally. ;)

Od člověka co prohlašuje o holce(Demfee) co hraje s ním v CP, že to není BDčko, ale píča za jejíma zádama v CP chatu kde ona není si nemyslím, že je třeba brát posty nějak vážně.xD

Každý ví jak moc tu dýku klikat neumíš, křivá svině jako člověk, kdopak tu je ta troska? Ubrečený Pinkýsek. 

Ty ani nevíš co všechno mě lidi od vaší CP vše říkali jak s Wizardem ostatní pomlouváte a furt brečíte. Skelth čeká nebo to byla zase emo chvilka další???:D

tobě ta Demfee leží furt v žaludku co koukám? Co tě sere hele, že ti nedala nebo co? Jako furt nechápu co jí tady zmiňuješ, když nemá s tím jak si ojebal Apa nic společného... a vůbec nemluvím o tom jak si vymýšlíš o tom co jsem kde říkal =). Naposled ti napíšu, že vůbec nevíš jak to mezi námi s Demfee bylo tak to prostě nekomentuj to co ti nakecal Lastík bohužel absolutně nic neznamená =)

A jinak jo jsme s Wizzem top cz/sk zmrdi to je jasné a ja jsem největší #lolNoobDagger to všichni víme, stejně jako ty jsi profík co za DA měl sotva bodu co já za dýku na oly, když každý tank měl 400+ bodu.... ale žij si svůj svět ty PRO playo.. tvoje zkušenosti z free serverů jsou velký no to už dokazuješ s tím jak vedeš klan a "CP".

 

EDIT:

ještě k tomu jak víš něco o naší CP opět ti odpovím, že víš max něco od Lastíka, který ani sám nevěděl co se v naší CP děje to samé Bow, tak víš jaké máš informace nulové....

Edited by Pinkysek

Share this post


Link to post
9 minutes ago, Pinkysek said:

tobě ta Demfee leží furt v žaludku co koukám? Co tě sere hele, že ti nedala nebo co? Jako furt nechápu co jí tady zmiňuješ, když nemá s tím jak si ojebal Apa nic společného... a vůbec nemluvím o tom jak si vymýšlíš o tom co jsem kde říkal =). Naposled ti napíšu, že vůbec nevíš jak to mezi námi s Demfee bylo tak to prostě nekomentuj to co ti nakecal Lastík bohužel absolutně nic neznamená =)

A jinak jo jsme s Wizzem top cz/sk zmrdi to je jasné a ja jsem největší #lolNoobDagger to všichni víme, stejně jako ty jsi profík co za DA měl sotva bodu co já za dýku na oly, když každý tank měl 400+ bodu.... ale žij si svůj svět ty PRO playo.. tvoje zkušenosti z free serverů jsou velký no to už dokazuješ s tím jak vedeš klan a "CP".

Večer jsem přidám pár screenů, aby každý viděl jaká mrdka jseš a lžeš v jednom kuse. :D

Demfee mi v žaludku neleží, jen jste se k ní zachovali jako svině, to samé k Fussovi a Bowovi. Každý ať ví co jste zač.

Povídej jak jsem okradl Apa. Vzal jsem nějakou jeho postavu? Jediné co vím, tak si Apo odnesl sebou z TT klanové wcčko s původním nickem Alonso. Klanové BD/EE zůstali i když jste BD dostali zapůjčené jako 68lvl s top equipem, vrátili jste vykradené na 65lvl.

To vy jste chtěli za reálné peníze odkoupit postavy, majitelé ty postavy, ale nechávají TT jak to bylo od počátku klanu domluvené. Každý hráč TT tohle věděl moc dobře. Jediný kdo tady někoho ojebal je Apocalypsa, který dostal za 1,5k Kč koupené 73lvl sws a měl za to dát 74lvl sps Weedovi. Nakonec si nechal jak Sps s top equipem a plným WH, tak Sws. Od pána policajta solidní krok. Ostrava má férovou městkou policii.

Kolik Vás stálo Vaše nové EEčko euro které bylo původně Imxo? Slyšel jsem něco okolo 5k Kč. Badys ten Vám prodal bishopa za 1,5k Kč, co dalšího? Uchi a ty eminence +13/+15 to také nebyla levná záležitost, mám vzpomínat dál a jít si dopodrobna povídat s gmkama abych začal Apa pořádně ojebávat o jeho reálné peníze které dotoho sype, ty hérečko? Mám se pustit i do zbytku ve Vaší CP?

Já si oly užívám, že jsem odehrál okolo 90 zápasů(ostatní 150zapasů) a měl jsem téměř 300 bodů i s tím, že jsem nechal i nějaké zápasy, u mě spokojenost.

Share this post


Link to post
25 minutes ago, Stiba007 said:

Večer jsem přidám pár screenů, aby každý viděl jaká mrdka jseš a lžeš v jednom kuse. :D

Demfee mi v žaludku neleží, jen jste se k ní zachovali jako svině, to samé k Fussovi a Bowovi. Každý ať ví co jste zač.

Povídej jak jsem okradl Apa. Vzal jsem nějakou jeho postavu? Jediné co vím, tak si Apo odnesl sebou z TT klanové wcčko s původním nickem Alonso. Klanové BD/EE zůstali i když jste BD dostali zapůjčené jako 68lvl s top equipem, vrátili jste vykradené na 65lvl.

To vy jste chtěli za reálné peníze odkoupit postavy, majitelé ty postavy, ale nechávají TT jak to bylo od počátku klanu domluvené. Každý hráč TT tohle věděl moc dobře. Jediný kdo tady někoho ojebal je Apocalypsa, který dostal za 1,5k Kč koupené 73lvl sws a měl za to dát 74lvl sps Weedovi. Nakonec si nechal jak Sps s top equipem a plným WH, tak Sws. Od pána policajta solidní krok. Ostrava má férovou městkou policii.

Kolik Vás stálo Vaše nové EEčko euro které bylo původně Imxo? Slyšel jsem něco okolo 5k Kč. Badys ten Vám prodal bishopa za 1,5k Kč, co dalšího? Uchi a ty eminence +13/+15 to také nebyla levná záležitost, mám vzpomínat dál a jít si dopodrobna povídat s gmkama abych začal Apa pořádně ojebávat o jeho reálné peníze které dotoho sype, ty hérečko? Mám se pustit i do zbytku ve Vaší CP?

Já si oly užívám, že jsem odehrál okolo 90 zápasů(ostatní 150zapasů) a měl jsem téměř 300 bodů i s tím, že jsem nechal i nějaké zápasy, u mě spokojenost.

To víš, že jo napráskej nás všechny :D vymysli si víc sraček jací jsme ebuyeři :D žádné důkazy, že jsme něco koupili nebo nekoupili nemáš jen si tu vymýšlíš jak děcko co hází lopatičkou kolem sebe.... starej se raději o svůj rozpadlej klan s tou tvoji rádoby "CP" a bude to možná lepší....

 

Jo a ještě k těm screenúm no vytáhni zase nějaké, kde bude vše vytaženo z kontextu jako si dal screeny na TT FB a udělal si z celé WS ally zmrdy, když to bylo celé úplně jinak.... a další věc sám nesnášíš, když někdo postoval screen z klan chatu a říkal jsi jaké je to svinstvo a sám chceš dělat to samé z private chatu, kde jsi ani nebyl, takže se zamysli nad tím co děláš ty ubožáku.....

Edited by Pinkysek

Share this post


Link to post
46 minutes ago, Pinkysek said:

žádné důkazy, že jsme něco koupili nebo nekoupili nemáš jen si tu vymýšlíš jak děcko co hází lopatičkou kolem sebe

Ja treba jo. Nedrazdil bych ho zbytecne moc, paky na vas existujou, kdyby nekdo chtel...

Share this post


Link to post
35 minutes ago, Kure said:

Ja treba jo. Nedrazdil bych ho zbytecne moc, paky na vas existujou, kdyby nekdo chtel...

My jsme ale hrozná parta zmrdů co? :D

Share this post


Link to post
2 hours ago, Pinkysek said:

Jo a ještě k těm screenúm no vytáhni zase nějaké, kde bude vše vytaženo z kontextu jako si dal screeny na TT FB a udělal si z celé WS ally zmrdy, když to bylo celé úplně jinak....

Dajme tomu, ze Stiba klame a vymysla si a cele to bolo uplne inak... Mas jedinecnu sancu nam vsetkym napisat, ako to ozaj bolo, aka je pravda... Apovi to na TS velmi neslo... :(

Share this post


Link to post
2 minutes ago, Lafi said:

Dajme tomu, ze Stiba klame a vymysla si a cele to bolo uplne inak... Mas jedinecnu sancu nam vsetkym napisat, ako to ozaj bolo, aka je pravda... Apovi to na TS velmi neslo... :(

Hele upřímně vás pár co zůstalo v klanu s Kim Čong Unem, tak vás všechny má už tak omotané kolem prstu, že neuvěříte a ani nechcete věřit ničemu jinému. Navíc je mi to vcelku i jedno když pod ním chcete hrát tak si hrajte, ale je mi vás líto.

Share this post


Link to post

Nemusi ti ma byt luto, uz som velky chlapec, ale drzme sa temy... 

Dajme tomu, ze Stiba klame a vymysla si a cele to bolo uplne inak... Mas jedinecnu sancu nam vsetkym napisat, ako to ozaj bolo, aka je pravda... Apovi to na TS velmi neslo... 

Ides...

Share this post


Link to post
6 minutes ago, Lafi said:

Dajme tomu, ze Stiba klame a vymysla si a cele to bolo uplne inak... Mas jedinecnu sancu nam vsetkym napisat, ako to ozaj bolo, aka je pravda... Apovi to na TS velmi neslo... :(

Od zacatku rikam, ze Stiba je kokot se kterym se bavit nebudu, ale vsem ostatnim se to pokusim vysvetlit.. Vim, ze to bude pravdepodobne zbytecne, protoze ty jsi ten typek co je vzdycky 100% na jeho strane, ale pokusim se.

AD 1) Nejdulezitejsi veci je, a dokonce vam to i kokot posilal vyscreenovane do vasi skupiny, ze mu Bizz nabizel, ze muse delat Ali leadera, a vsechno, uplne vsechno mohlo byt podle nej. Nechtel. Ok.. Ale tak je jasny, ze kdyz ja nechci byt leader, tak ze asi prijde nejakej jinej, a bude treba ho poslouchat, nebo si to nemyslis?

AD 2) Dalsi vec je oly. Uprimne, kdyz jsem se poprve dozvedel o olysystemu u WS tak se mi to nelibilo. Ale pobavili jsme se o tom v PT i v ally, jak to je, proc to je, a dosli jsme k nejaky dohode. Problem solved. Stiba to nechal ulezet, nic neresil, a pak vam rekl "ty zmrdi z WS nas chteji ojebat o hera". Vidis ten point kam mirim?

 

Lidi se vyvyji a nazory se meni. Tak to bylo vzdycky, ja tomu rozumim. Proto se rozpadaji stare ally a delaji se nove. Kdyz se Stiba rozhodl odejit z WS, mohl proste jit a nikdo by na to nerekl pul slova, vsak at si dela co chce, ne?

A mohl prijit a rict hele klucí, nedohodl jsme se WS a pujdeme do jine ally. Nebo mohl jit na Bizzem/Sexem a vyjednavat s nima lepsi podminky. A mohlo byt vsechno uplne v klidu. Ale misto toho rekl, ze sere na olysystem, na CSkach si behal kam chtel, a jen cekal na to, az ho z te Ally vylouci. A pak vam prilepil na FB crypost o tom, jaky jsou WS strasni zmrdi, jak vas chteli vsechny strasne ojebat, a jak on vas zachranil tim, ze se te zle ally zbavil. A to je to, co se mi proste nelibi.

 

Ty jsi v tom klanu od zacatku, ty vis dobre co se stalo a jak se to stalo, kdyz se pred rokem stiba rozhodl, ze slozi "Mage CP". Kdyz v tom klanu najednou byli lidi, co nemeli s kym expit, protoze nechteli hrat magy a museli si vzit stare chary, aby si aspon mohli dat buff. Vis kdo expil chary na epiky, kdo chodil ty epiky, kdo se o ne zaslouzil a v jaky mire. A presto kdyz z toho klanu odesli, tak ne ze nic nedostali, ale ani si nic nenarokovali. Kdyz jsem se po odchodu Apa ptal, jak to dopadlo s "delenim majetku" tak mi na to rekl: "zadne deleni nebylo, to bylo vsechno klanove, tak to v klanu i zustane". A ja rikam coze? tos jako nic nedostal? a on: "Ne, ja si ani nerekl. To proste byli klanove veci, tak tam zustanou.". A ted tady budu cist nejaky hovna jak na nej ten vyjebanec hazi spinu? Ty s tim souhlasis? Vazne si myslis, ze bylo nezbytne aby nam sebral chary? Ktere jen Apo osobne vyexpil z 60 na 77? Chary na ktere jsme meli lidi, kteri to aktivne hrali? A ber to tak, ze do tohohle bodu se nestalo nic spatneho, proste jsme vklidu odesli.

Stiba porad rika, jakej ja jsem nejvetsi zmrd na svete, ale podivej se jak on se chova, jak reaguje - tobe to nevadi? My jsme odesli z klanu, nic jsme nevzali, nic jsme nerekli, proste jsme leavnuli (a pripominam ze jsme museli, protoze se stiba rozhodl odejit z WS) a Stiba jako protiakci nam zacal brat chary. Hmm... Ok... On nam bere chary, tak holt mu taky vezmem chary.. Nebo teda jeden jediny, ktery jsme mohli.. Ano bylo to hnusny, a odskakal to chudak Weed. Ale stejne jako EE/BD bylo soucasti nasi PT, tak weed byl soucasti stibovo PT. Tzn on to zacal, my jsme to udelali az na zaklade jeho jednani. Dalsi krok byl, ze nam zacal vsem vyhrozovat banama a psat nesmysly GMkam. Vis co jsme na to udelali my? Nic. At se ten retard vytroli, vybreci a vyvsteka kdyz ma touhu. A po tydnu prisel Stibik a zacal tu zase psat hovna, a tahat sem Apovo RL.. Omg, tobe to prijde normalni? Me ne..

PS: Jestli si to prectes Weede, fakt sorry, bylo to hnusny.. Nikomu se do toho nechtelo, a Apovi uz vubec ne. Resili jsme to 2 dny jestli to udelat nebo ne, ale byla to jedina moznost jak aspon castecne pokryt to, co nam siba sebral.

Share this post


Link to post
1 hour ago, Lafi said:

Mas jedinecnu sancu nam vsetkym napisat, ako to ozaj bolo, aka je pravda... Apovi to na TS velmi neslo... 

 

Ides...

Klidne si o tom muzem na ts pokecat, nejsem proti.

Share this post


Link to post
27 minutes ago, WizarDEAD said:

AD 1) Nejdulezitejsi veci je, a dokonce vam to i kokot posilal vyscreenovane do vasi skupiny, ze mu Bizz nabizel, ze muse delat Ali leadera, a vsechno, uplne vsechno mohlo byt podle nej. Nechtel. Ok.. Ale tak je jasny, ze kdyz ja nechci byt leader, tak ze asi prijde nejakej jinej, a bude treba ho poslouchat, nebo si to nemyslis?

Nechcel, nemal na to cas... Neriesim... Ally leadra vsetci posluchali, nechapem bodu 1...

 

27 minutes ago, WizarDEAD said:

AD 2) Dalsi vec je oly. Uprimne, kdyz jsem se poprve dozvedel o olysystemu u WS tak se mi to nelibilo. Ale pobavili jsme se o tom v PT i v ally, jak to je, proc to je, a dosli jsme k nejaky dohode. Problem solved. Stiba to nechal ulezet, nic neresil, a pak vam rekl "ty zmrdi z WS nas chteji ojebat o hera". Vidis ten point kam mirim?

Ja tvrdim, ze sme boli odsunuti na nie 2. kolaj ako sa zvykne hovorit, ale az uplne niekde do prdele... Vy ste mali moznost diskutovat o oly systeme, wow, gratulujem... My sme tu moznost nemali. A popravde, ani nechapem, naco som potom vyplnoval nejaku debilnu google tabulku o charoch... Jedine, co som chcel bolo, aby Fusso bol hero, kedze bol jediny WK v ally. Niekomu sa to asi nepozdavalo.

Problem je ten, ze nikto nam nic neoznamil, tak sme si zacali chodit na oly a zrazu bol nas bishop zdrbany, preco chodi na oly... wut? A ked som sa spytal, ze co sa deje, tak ze mam chodit tak a tak na oly... Pytal som sa, ze preco.. A odpoved bola, lebo... wow

Tak som nechodil vobec, nemal som na to cas, vsetky zapasy v decembri (prosinec) odohral za ES vzdy niekto iny...

 

A k CS asi len tolko, ze vlajku nevedel dat len kvoli tomu, ze pri prvom nabehu sme (Stibova parta) tam vydrzali a drzali sme to dlhsie ako vsetci ostatni, ja som umrel uplne posledny. 

A potom boli vonku cina a SM spolu, co na seba neutocili, ked sa to oznamilo na TS, tak nejak sa to odignorovalo... Proste cele CS, boli jeden fail a chlapske by bolo si priznat chybu/chyby, ale nie vsetko sa hodilo na Stibu, lebo sa ozval na leadrovskom chate... Kazde jedno CS sa otvarali ine hrady, teraz sa neotvoril ani jeden, len sa slepo branil Aden. Ked sa prepisal iny hrad, tak aspon mali enemaci -2k CP, ja by som bol vdacny, nie!!! radsej napiseme/povieme Stiba behal po inych hradoch... A ked ti napisem, ze to nebol Stiba? hmmm.. 

K deleniu postav sa nevyjadrujem, ale po precitani mam taky pocit, ze v TT hral len Apo... Bolo x ludi, ktori pri odchode z klanu nedostali nic a hraju doteraz a nic nezdelevelili, nic si nepobrali...

Edited by Lafi

Share this post


Link to post
7 minutes ago, Lafi said:

Nechcel, nemal na to cas... Neriesim... Ally leadra vsetci posluchali, nechapem bodu 1...

 

Ja tvrdim, ze sme boli odsunuti na nie 2. kolaj ako sa zvykne hovorit, ale az uplne niekde do prdele... Vy ste mali moznost diskutovat o oly systeme, wow, gratulujem... My sme tu moznost nemali. A popravde, ani nechapem, naco som potom vyplnoval nejaku debilnu google tabulku o charoch... Jedine, co som chcel bolo, aby Fusso bol hero, kedze bol jediny WK v ally. Niekomu sa to asi nepozdavalo.

Problem je ten, ze nikto nam nic neoznamil, tak sme si zacali chodit na oly a zrazu bol nas bishop zdrbany, preco chodi na oly... wut? A ked som sa spytal, ze co sa deje, tak ze mam chodit tak a tak na oly... Pytal som sa, ze preco.. A odpoved bola, lebo... wow

Tak som nechodil vobec, nemal som na to cas, vsetky zapasy v decembri (prosinec) odohral za ES vzdy niekto iny...

 

A k CS asi len tolko, ze vlajku nevedel dat len kvoli tomu, ze pri prvom nabehu sme (Stibova parta) tam vydrzali a drzali sme to dlhsie ako vsetci ostatni, ja som umrel uplne posledny. 

A potom boli vonku cina a SM spolu, co na seba neutocili, ked sa to oznamilo na TS, tak nejak sa to odignorovalo... Proste cele CS, boli jeden fail a chlapske by bolo si priznat chybu/chyby, ale nie vsetko sa hodilo na Stibu, lebo sa ozval na leadrovskom chate... Kazde jedno CS sa otvarali ine hrady, teraz sa neotvoril ani jeden, len sa slepo branil Aden. Ked sa prepisal iny hrad, tak aspon mali enemaci -2k CP, ja by som bol vdacny, nie!!! radsej napiseme/povieme Stiba behal po inych hradoch... A ked ti napisem, ze to nebol Stiba? hmmm.. 

K deleniu postav sa nevyjadrujem, ale po precitani mam taky pocit, ze v TT hral len Apo...

- Stiba si dělal co chtěl tím, že na CS si bral Giran a nesummonil vlajku, když měl...

- mezi námi možnost diskutovat o oly jstě měli i vy jen to Stiba zazdil a vám nic neřekl

- ohledně Fussa, tak on byl danej jako hero kandidát jen vám to opět Stiba neřekl (to samé Aja z Wanali pt) celé TT mělo mít 4 hera což je podle mě dostatek, když Wanali pt neměla high lvl a vy jste nebyli aktiv nebo ne?

Share this post


Link to post

@Pinkysek Cital si vobec ten post, co si quotoval?

Zasa Stiba, Stiba, Stiba... Co si myslis, ze ja som malomocny? Viem anglicky dostatocne dobre na to, aby som sa mohol sam pytat... Alebo ty si myslis, ze moja komunikacia funguje len cez Stibu?

Fusso nebol vobec dany ako kandidat... Bolo tam napisane: uvidi sa, podla bodov... Bol jediny WK v ally... Za Fussa som loboval ja, lebo ten tajtrlik nevie po anglicky...

Edited by Lafi

Share this post


Link to post
1 minute ago, Lafi said:

@Pinkysek Cital si vobec ten post, co si quotoval?

Zasa Stiba, Stiba, Stiba... Co si myslis, ze ja som malomocny? Viem anglicky dostatocne dobre na to, aby som sa mohol sam pytat... Alebo ty si myslis, ze moja komunikacia funguje len cez Stibu?

Fusso nebol vobec dany ako kandidat... Bolo tam napisane: uvidi sa, podla bodov... Bol jediny WK v ally... 

ano to bylo napsané v té úvodní tabulce, ale v ten den prvního nalejvání byl Fusso přímo danej, že se na něj pojede a taky došel ten den na TS, ale Biz mu už řekl, že může jít pryč protože Stiba řekl, že nebude s ally spolupracovat.

Share this post


Link to post
1 minute ago, Pinkysek said:

ano to bylo napsané v té úvodní tabulce, ale v ten den prvního nalejvání byl Fusso přímo danej, že se na něj pojede a taky došel ten den na TS, ale Biz mu už řekl, že může jít pryč protože Stiba řekl, že nebude s ally spolupracovat.

Co znamena - den prvniho nalejvani? 3. tyzden? A Fusso sa tam asi objavil az po tom, co sa Stiba zacal pytat na system... A pochybujem, ze konkretne ty si sa tam objavil tiez tak neskoro ako Fusso... Tiez si bol jediny z ally... O nas, bez nas... wow.. 

Nemam problem pocuvat leadra, tak ako som to robil doteraz, ale mam problem, ak niekto nieco odomna chce a jedina odpoved je, lebo musis...

Po info, ze mame robit len "feederov", Stiba oznamil, ze mesiac december (prosinec) sa oly nezucastnime. Vsade vo svete funguje nieco za nieco... A ja osobne som chcel len hero pre Fussa... Co je dost malo, co sme mohli ponuknut my...

Co uz... Ja sa nezblaznim... 

TT pravidla o charoch si Stiba nevymyslel zo dna na den. Boli tu od zaciatku. Odisli takto z klanu Enid s manzelom, Emalion, Aja a dalsi... A tiez pomahali robit epic chary a mohli si narokovat na hocico... Pravidla boli dane dopredu...

Share this post


Link to post
1 hour ago, Lafi said:

Nechcel, nemal na to cas... Neriesim... Ally leadra vsetci posluchali, nechapem bodu 1...

Pokud rekne ally leader ze se bezi na Aden a udelaji se tam vlajky, a vy si trolite v giranu, nebezite na Aden, nedelate vlajky, tak ne, neposlouchali jste ally leadera, delali ste co ste chteli, a jste kokoti. A vubec neni dulezita zadna strategie - ten curacek mohl byt ally leader, nechtel, tak mel poslouchat co ma delat. Po skonceni CS mohl, stejne jako vsichni ostatni PL diskutovat o tom, jestli to bylo provedene dobre nebo ne. Ale jinak to je uplne obycejne zero a zeaktivni party, tak nechapu proc si myslis ze by se k nemu/vam meli chovat jinak nezli k jinejm partam..

Fusso byl od zacatku oznaceny jako hero kandidat. Jasne ze podle bodu - preci kdyz treti tyden bude mit fusso 10 bodu a enemy 400 tak nema smysl ho nalejvat ne? Ale zbytecny se s tebou bavit, absolutne nedokazes koukat objektivne, uz mas vymytou hlavu tema stibasrackama..

Share this post


Link to post

Nejvtipnejsi na tom je, ze zminenej kokohlávek a zloděj charů, clovek kterej tu vede osobni spory s SM, kterej osobne vyprovokoval war mezi WS s WK, kterej tu káže o čestných enemácích, hned po odchodu z WS zrusil wary, smazal crest, hraje si na randomku, a kdyz nas nahodou potka tak da bud bsoe a nebo se bezi schovat mezi SM/WK kde se zakousne do stromu, a hraje ze je suchá vetev, a doufá ze ho lidi, co mel 2 roky jako enemy ochrání.... Totalní zoufalost...

Takze ktom lhare, zlodeje, jeste pokrtec a ubozak.. nice, dobrej vzor jste si vybrali 9_9

Share this post


Link to post
28 minutes ago, WizarDEAD said:

Pokud rekne ally leader ze se bezi na Aden a udelaji se tam vlajky, a vy si trolite v giranu, nebezite na Aden, nedelate vlajky, tak ne, neposlouchali jste ally leadera, delali ste co ste chteli, a jste kokoti.

V Adene sme boli, vlajku Stiba nedal, hold nebol jediny, ale len ako jediny zkazil cele CS. Vies, na CS sa da hrat aj s dvoma clientmi...

31 minutes ago, WizarDEAD said:

Po skonceni CS mohl, stejne jako vsichni ostatni PL diskutovat o tom, jestli to bylo provedene dobre nebo ne.

Uprimne, ani sa nedalo diskutovat, ked bol niekto hned oznaceny za vineho z neuspechu... :( 

 

32 minutes ago, WizarDEAD said:

Ale jinak to je uplne obycejne zero a zeaktivni party

Stale ospevujes aktivitu vo vasej parte... Ale kolkoze vas tam bolo predtym nez ste dobrali inych ludi a dali zbohom Fussovi? Hlavne, ze ja som neobjektivny... Cakal som, kedy sa to zmeni na utoky na moju osobu... Prislo to skor ako som cakal, hold podcenil som ta...

 

36 minutes ago, WizarDEAD said:

Fusso byl od zacatku oznaceny jako hero kandidat. Jasne ze podle bodu - preci kdyz treti tyden bude mit fusso 10 bodu a enemy 400 tak nema smysl ho nalejvat ne?

Nie nebol oznaceny ako hero kandidat... A to oznacovanie podla bodov bolo v ramci ally... Aj ked vo Fussovom pripade stracalo akykolvek zmysel, kedze bol jediny WK.. To je to, co tu pisem cely cas... A nie podla bodov, co ma enemy WK, retard nie som a ani male decko nie, ze by som si chcel vydupat, ze nalejte ma, mam len 10 bodov a enemy WK ma 400

A zaujimavost Bizz ani nevedel/nechcel vediet aky char ma Fusso a ja... Aj ked sme si o tom predtym pisali...

33 minutes ago, WizarDEAD said:

Nejvtipnejsi na tom je, ze zminenej kokohlávek a zloděj charů, clovek kterej tu vede osobni spory s SM, kterej osobne vyprovokoval war mezi WS s WK, kterej tu káže o čestných enemácích, hned po odchodu z WS zrusil wary, smazal crest, hraje si na randomku, a kdyz nas nahodou potka tak da bud bsoe a nebo se bezi schovat mezi SM/WK kde se zakousne do stromu, a hraje ze je suchá vetev, a doufá ze ho lidi, co mel 2 roky jako enemy ochrání.... Totalní zoufalost...

Takze ktom lhare, zlodeje, jeste pokrtec a ubozak.. nice, dobrej vzor jste si vybrali

Stiba ziaden char neukradol, politika TT, to sa tu uz spominalo... Neviem, ci nevies alebo nechces citat to, co ti tu pisem... Mozno mi len nerozumies...

War medzi WK vznikla tak, ze nam proste korejska sucast WK, terajsie TaeKwonDo u ally DT PKovala chary v BS, sustavne nam brali moby a nereagovali na NIC... loki to potom zacal PKovat tiez... Stiba si ani tolko pozornosti nezasluzi, kolko mu venujete...

Crest po odchode sa zrusil kvoli tomu, ze sme chceli dat vediet, ze uz nie sme v WS, co nam aj tak nikto neveril, zabijali/zabijaju nas vsetci... A ti, co sa pytaju skor ako konaju (niektori clenovia SM) nas nechaju tak, aj ked mame wary... pohodka...

41 minutes ago, WizarDEAD said:

Takze ktom lhare, zlodeje, jeste pokrtec a ubozak.. nice, dobrej vzor jste si vybrali

Neviem o tom, ze by bol Stiba vzor pre hocikoho z nas... Vies sme uz velki a dospeli ludia, vacsina z nas je starsia ako Stiba...

 

Je mi luto, ze ani so mnou si nevies popisat bez nadavok...

Share this post


Link to post
30 minutes ago, Lafi said:

Stale ospevujes aktivitu vo vasej parte...

Ja tu neresim jaka byla aktivita nasi PT, protoze ta s tim nema nic spolecneho. Resim tu, jaka byla aktivita vasi PT, protoze v dobe kdy se tohle delo (konec novembra), tak tam od vas nebyl nikdo. Nikdo. Stiba vyhlasil rozpad party a ze si dava pauzu, prehodil CL na Apa a bylo to. Na TS byla mutnuta Najana, popr weed a konec. A zatimco my jsme chodili s Ally chcipat a prohravat pvp proti SM, kteri nas v te doby vice-mene pokazde prejeli, tak u vas byl max nejakej expik v SV nebo tak. A ja nerikam ze to bylo spatne, proste obcas se dari, obcas nedari, obcas aktivita proste neni. Ale nemuzes se potom divit, ze v te dobe kdyz stiba oficialne prohlasil, ze si dava pauzu na domu neurcitou protoze nema lidi, tak vas nikdo nebral vazne, neposlouchal, prehlizel, proste nebral vas jako relevantni partu..

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...