Madosia

Pytanie o serwer

Recommended Posts

Mam pytanko odnośnie tego serwera. Chciałabym wiedzieć jak się gra, jakie jest tempo expienia i ogólne wrażenia, czy są polskie klany etc. Zaczęłam po 4 latach przerwy na serwerze Core, co prawda można w 20 min zrobić lvl 85, ale jest problem z adeną, uzbieraniem na seta i broń, a ten questowy jest na 30 dni, na instancje lepsze ciężko się dostać przed 90, a jak ktoś niewiele czasu posiada to zanim uzbiera choćby na samą broń już straci questową. Zastanawiam się czy nie lepiej zacząć gdzie indziej skoro i tak niewiele pamiętam i na wszystko uzbierać trzeba. Zależy mi przede wszystkim na jakimś polskim klanie, w którym ktoś zawsze mógłby pomóc i podpowiedzieć co i jak :) Będę wdzięczna za odpowiedź :)

  • Like 1

Share this post


Link to post

Zwykłe L2 to nudna qpa. Polecam classic. Jesli lubisz powolny konsekwetny progress to dobrze trafiłaś. Polaków tu sporo gra i są nawet jakieś polskie klany. Wbicie 76 zajmuje około roku ;)

 

Share this post


Link to post

Wszystko zalezy od tego jak i ile grasz. Moze rownie dobrze ci zajac 2 lata. Ja tu gram prawie od roku i mam mizerny 55 level :) A w 20 minut z pomoca to tutaj wbijesz najwyzej 20 level i to nie robiac qsty a zabijajac mobki czyli tak jak to byc powinno w matce wszystkich grind mmo na swiecie.

Polskie klany sa i radza sobie dobrze, jest nawet prawie polskie ally.

Zapraszamy tutaj. Zostaw to rosyjskie pay to win jakim jest oficjalny server

Share this post


Link to post

Tempo gry jest takie jak powinno być. Wyexpienie się zajmuje dużo czasu, a zgon boli. Połączenie starego dobrego l2 i zalet nowych kronik.

Co najważniejsze, nie zapowiada się żeby serwer miał upaść. Gram krótko, ale szczerze polecam. 

Jak coś pisz w grze pm- Przebudzony 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...