Blackcrame

Klan Ammazons se představuje.

Recommended Posts

Dobrý den české L2 komunitě.

Rádi bychom představili náš malý clan jménem Ammazons. Hru jsme společně začali hrát asi od roku 2006 na C5 serveru s hodně divným jménem. V průběhu let jsme v různých sestavách byli všude možně, nejvíc legrace jsme si nicméně užili na serveru L2 Abyss, kde jsme tropili neplechu v Destro partě.

K L2 jsme se nyní vrátili po velmi dlouhé odmlce, abychom zase na chvíli unikli nesnesitelnosti reality skutečného světa.

Když jsme postupně přicházeli tady na Classic, začínali jsme v klanu CzechTemplars. Ten jsme poměrně rychle opustili hlavně z důvodu jakési nostalgie a pocitu, že bychom si rádi něco vybudovali sami pod starou značkou. Plnili nějaké dílčí plány a měli z toho takříkajíc pocit zadostiučinění (ve skutečnosti jde o to, že by Araven ani nezapnul počítač, kdyby nebyl CLko). V odchodu z clanu nebyla žádná zlá krev, nikoho jsme "nepozmrdili" o věci a chary za skutečné peníze (to berte prosím jako bonmot, kromě toho legendárního příspěvku tady na fóru nemám o tom dramatu vůbec žádné informace).

Do clanu rádi vezmeme každého, kdo tady hraje a měl by zájem, zatím se hlavně rozkoukáváme a přemýšlíme, jak co nejlépe vydělávat peníze a levelovat postavy. Hrajeme celkem nepravidelně, když nám to děti, práce či vysokoškolský život dovolí. 

Pokud byste chtěli navázat kontakt, napište mail postavě Araven nebo tady do vlákna. 

GLHF

 

EDIT: 20. 3. 2018

 

Nábor je opět otevřený, uvítáme v našich řadách novou krev.


Do clanu vezmeme rádi každého, kdo by měl zájem.
Snažíme se skloubit efektivitu a čas v jedno a chtěli bychom se pokusit sjednotit co nejvíce Čechů pod jedním crestem.
Pomoct nováčkům do začátku je samozřejmostí, vše, co bychom chtěli, je účast na clanovém Discordu

 

Pokud máte zájem pište PM popř. Maily na tyto nicky:
Araven, RainyDays, Mollocro

Edited by Blackcrame
  • Like 2

Share this post


Link to post

Mohu potvrdit, ze z CT odesli bez problemu a preju jim ze srdce hodne stesti a at vydrzi, classic neni pro kazdeho a je hlavne pro ty co miluji L2.

Preju hodne zabavy a odhodlani ;)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post

Rád bych se přidal do klanu. Jsem hráč co tady začíná a nechce hrát sám. Tak jestli berete i takové hráče tak jsem tu ! :D

 

ts/discord je samozřejmost

 

jsem ochotny založit i něco potřebného pro klan co mě bude bavit.

Share this post


Link to post

Nábor je opět otevřený, uvítáme v našich řadách novou krev.


Do clanu vezmeme rádi každého, kdo by měl zájem.
Snažíme se skloubit efektivitu a čas v jedno a chtěli bychom se pokusit sjednotit co nejvíce Čechů pod jedním crestem.
Pomoct nováčkům do začátku je samozřejmostí, vše co by jsme chtěli je účast na clanovém Discordu

 

Pokud máte zájem pište PM popř. Maily na tyto nicky:
Araven, RainyDays, Mollocro

Edited by MolloCr0

Share this post


Link to post

Ahoj,

jsem novy hrac na tomto serveru a hledam nejakou partu na pokec a pripadne nejaky ty akce. Momentalne jsem lvl 10 Human Fighter a jeste nevim jestli budu lucisnik, dykar a nebo tank. Zkusenosti mam prevazne z C4 serveru kdyz jsem to jeste hral. Interlude je posledni chronicle co si pamatuju :D. Máte nejake specialni pozadavky na cleny jako minimalni lvl atd?.. :-)

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...