Sign in to follow this  
zamberr

Szukam ludzi do farmienia tabletów w toi

Recommended Posts

Chciałbym się zaszyć z grupą ludzi w toi floor 10 lub wyżej, aby przyrobić trochę adenki :-)

Posiadam DD i support wszelkiego rodzaju. W grę wchodzi farma melee, luki lub aoe.

Zapraszam do dyskusji i działania :-)

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post

Przynajmniej ma chęci :) RIP ja wiem ze wy tam tylko macie w głowie pvp ewenty i gonienie sie za chinolami/sm-ami i kij wie kim jeszcze ale normalni niedzielni gracze tez chcieliby coś sobie dofarmić i nie widzę w tym nic śmiesznego. Jeżeli znajdziesz kogoś do pomocy to będzie super :) Każuale ROX :D

p.s. poza tym dając ludziom możliwość dofarmienia się można wyłapać kogoś ciekawego do CP tyle tylko że polityka jest taka że lepiej kogoś wcisnąć na drajwera żeby go na koniec i tak wydymać jak już skoksać danemu klanowi postać a niżeli on sam mógł to zrobić dla siebie.

Edited by KnightOfAbyss

Share this post


Link to post

@KnightOfAbyss chodzi mi o to że tablety to jest raczej end game content I toi 11 12 jest oblegane 24/7 przez topowe ally. Nawet jeśli udałoby im się trafić moment w którym nikogo tam nie ma to stracą z pół godziny na dobiegnięcie, pofarmia kilkanaście minut i zostaną pk'nieci lub w najlepszym wypadku wyproszeni ze spota. Do tego dochodzi bardzo mała szansa na dropa, która szybko zniechęci.

Ale najbardziej rozśmieszyła mnie opcja się farmienia aoe :D to nie jest ab że wystarczy jeden Puller i dd i można na spokojnie farmic. Żeby udało się w ogóle traina zabić trzeba mieć wl ol bp przynajmniej 3 magów (nie necro :D) oczywiście sws bd ee se. A nawet mając taki setup nie jest latwo. Raczej nie wyobrażam sobie żeby owi każuale zrobili takie pt

Share this post


Link to post
1 hour ago, Rip said:

@KnightOfAbyss chodzi mi o to że tablety to jest raczej end game content I toi 11 12 jest oblegane 24/7 przez topowe ally. Nawet jeśli udałoby im się trafić moment w którym nikogo tam nie ma to stracą z pół godziny na dobiegnięcie, pofarmia kilkanaście minut i zostaną pk'nieci lub w najlepszym wypadku wyproszeni ze spota. Do tego dochodzi bardzo mała szansa na dropa, która szybko zniechęci.

Ale najbardziej rozśmieszyła mnie opcja się farmienia aoe :D to nie jest ab że wystarczy jeden Puller i dd i można na spokojnie farmic. Żeby udało się w ogóle traina zabić trzeba mieć wl ol bp przynajmniej 3 magów (nie necro :D) oczywiście sws bd ee se. A nawet mając taki setup nie jest latwo. Raczej nie wyobrażam sobie żeby owi każuale zrobili takie pt

Chyba dawno nie było Cię w TOI Rip... zapewne żal, który powstaje po przegranych pvp w TOI spowodował, że postanowiłeś wylać swoją żółć w miejscu, gdzie rodacy tworzą konstruktywną taktykę :-)

PS.

My już to robimy w 3 osoby, tylko planujemy rozszerzyć swoją działalność :-)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
8 hours ago, zamberr said:

Chyba dawno nie było Cię w TOI Rip... zapewne żal, który powstaje po przegranych pvp w TOI spowodował, że postanowiłeś wylać swoją żółć w miejscu, gdzie rodacy tworzą konstruktywną taktykę :-)

6 miesięcy w toi to wiecej niz potrzebowalem, kilka przegranych pvp nie zaszkodzi :D 

 

Share this post


Link to post
11 hours ago, Rip said:

6 miesięcy w toi to wiecej niz potrzebowalem, kilka przegranych pvp nie zaszkodzi :D 

 

Faktycznie może to stać się nużące...

 

Wracając do tematu...

Ma ktoś którąś z tych profesji?:  EE,SE,ARCHER,BD,SWS,TANK i chciałby na szybko pobawić się w farmienie tabletów ? :-)

Gramy codziennie ok 20:30 do 22:30

Share this post


Link to post
9 minutes ago, KnightOfAbyss said:

z chęcią ale ja po powrocie na cluba jestem na etapie abg :D

A powiedz jaką profesją grasz i jaki lvl posiadasz ?

W party max lvl to 77, więc po osiągnięciu 68 lvl zapraszamy serdecznie :-)

Share this post


Link to post
15 hours ago, KnightOfAbyss said:

DA 62 więc daleka droga przede mną no i w Imperze nie można narzekać na farmę w końcu klan pve :) Ale dzięki za propozycję :)

Świetna profesja :-)

Wiem, bo sam jestem z tego klanu tylko troszkę już wykoksany :-) 

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this