Sign in to follow this  
Quietly

Call of Blood

Recommended Posts

Zapraszamy do wspólnej zabawy, bardzo mile widziane dps'y zasięgowe czy to magowie czy łucznicy.

Nie mamy wygórowanych wymagań, ważna jest aktywność i chęć rozwoju.

Lubisz i możesz pogadać na TS? Nie ma problemu, dam namiar i możemy pogadać.

Zapraszam wszystkich bardzo gorąco!

Piszcie do mnie w grze pod nickiem Elissa,

Share this post


Link to post

Mały update ;)

Obecnie mamy zapotrzebowanie na support, gorąco zachęcamy do wspólnej gry szamanów, kleryków itp.

Mile widziane postacie o poziomie koło 30, ale mogą być też niższe.

Share this post


Link to post

Matek już dołączył do naszej ekipy ;)

Zapraszamy osoby grające bufferami/tankami najlepiej lvle 25+

Nick Clan Leadera: Elissa

Nick VCL'a: Ashgrass, EB

 

Share this post


Link to post

Z uwagi, na fakt, że średni lvl gildiowiczy uległ zmianie, rekrutacja obejmuje graczy powyżej lvla 30.

Po więcej informacji proszę pisać do VCL'a albo do lidera gildii.

Share this post


Link to post

[Aktualizacja]

Klan: Call of Blood

LVL klanu: 4

Wymagania: lvl 40+, obecność na DISCORD w wypadku wspólnych wypraw

Uwagi dodatkowe:

Wieku przez grę ani komunikator nie dam rady sprawdzić, ale jestem w pełni przekonana, że osobom poniżej 18 roku życia trudno będzie się dogadać z osobami w wieku lat 30 i więcej. Jeśli więc masz mniej niż 18 lat, zastanów się czy nasze towarzystwo będzie dla Ciebie odpowiednie. 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY!

Share this post


Link to post

Informuję, że nie mam czasu na prowadzenie strony.

Level sam się nie wbije!

Zapraszamy do nas aktywnych graczy. Mile widziane postacie to sws, biszek, EE, ale jesteśmy też otwarci na inne klasy o ile gracze będą aktywnie grać.

Share this post


Link to post

Cześć, postanowiłem napisać tutaj posta, ponieważ nie idzie za chiny złapać Was w grze :D Jestem zainteresowany dołączeniem do Was. Gram łucznikiem obecnie 22lvl, staram się poświęcić grze więcej czasu w godzinach wieczornych tak po 22:00 ze względu na pracę :) Posiadam jedną bardzo trafną cechę ^^ Jestem młodym graczem, bo 18 stukneła miesiąc temu, ale bez problemowo dogaduję się z każdym:) W l2 zacząłem grać w wieku 8lat :D (brat pokazał grę i odrazu się wciągnąłem). Oczywiście były przerwy większe oraz mniejsze, ale regularnie gdzieś pogrywałem dlatego też teoretycznie ogarniam tą grę do perfkecji :D Wiem, że dodajecie dopiero od 30 ale jakbym doszedł troszeczkę wcześniej to nawet nie zauważycie kiedy będzie 40-cha na karku :D W razie odzewu proszę pisać w grze taki sam nick jak tu, ewentualnie wiadomość z Ts-em na forum, napewno wbije i można bezproblemowo pogadać ;) Pozdrawiam i do zobaczenia na epikach :D

Share this post


Link to post

fajnie by było znieść ograniczenie 2 profki - no chyba że macie cały czas full klan a i duży online.

z jednej strony oczekujecie suportu, ale aby mógł się wyexpić na +6% to już nie ?:D

Share this post


Link to post

Hej,

Limit 40+ dotyczy main klanu. Prowadzimy również akademie do której dołączamy niższe lvle. W akademii jest również bonus expa.

Proszę o pm w grze po więcej informacji.

 

Pozdrawiam, Finezja

Share this post


Link to post

Jeśli zauważysz kogokolwiek z naszym crestem [niebieska róża] nie obawiaj się zagadać ;)

​albo poprostu odrazu pk'ować :)

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this