Sign in to follow this  
Agriss

Profesje pożądane i raczej omijane.

Recommended Posts

Witam,

po latach przerwy próbuję wrócić do nało ... ;)  hobby jakim było L2, ale mam spory problem z wyborem kim O.o

Są jakieś profesje, które nie mają na tym serverze racji bytu?

Póki co raczej planuje grać rekreacyjnie, bez spiny, ale miło byłoby nie rozbijać się o trudności w znalezieniu drużyny do zabawy.

 

Pozdrawiam,

A.

Share this post


Link to post

Zdecydowanie powinieneś omijać summonerów. W tej kronice (mieszance kronik) są całkowicie wykastrowani. Nie ma petshotów, nie ma skilli, nie ma najlepszych petów. Omijać i to z daleka. Odradzam grę sztyletami, potężne problemy ze znalezieniem party skoro 80% serwera expi w aoe party. Zdecydowanie w cenie są wszelkie klasy supportowe i healerzy oraz tanki. Dobrze się gra warlordami, gladiatorami, magami i łucznikami.

Share this post


Link to post

Uh,

no nie ukrywam, że  rozważałam summonera właśnie.  Chyba nie uwolnię się od grania supportami ^^ No nic widać czym skorupka nasiąknie za młodu ... całe życie grałam SE, ale to było dawno i w sumie już nieprawda. Ale do rzeczy: jak wszędzie SE najmniej lubiany, a najbardziej poszukiwany Biszkopt lub WC? 

Dzięki za cierpliwość i pomoc.

Pozdrawiam,

A.

Share this post


Link to post

Każda klasa supportowa jest tu w cenie. Każda. Biszopy, WC, SE. EE, OL, SWS, BD wybierz cokolwiek a przyjmą Cię wszędzie z uśmiechem na twarzy. Skoro grałaś dużo SE napisz pm do Inhel, Neser albo Omniumgatherum. Podejrzewam, że dobra SE w party im się przyda. 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this