Sign in to follow this  
Maro

przyszły WC

Recommended Posts

Jeden czystej krwi ork marki shaman - planowany lifting to pełnego WC - szuka klanu.

Pomimo zielonej skóry i masy mięśni (wg niektórych powodujących stały nacisk na mózg i w efekcie ciągłą agresję) miłośnik pokoju. Raczej poeta niż żołnierz ;)

A więc PvP nie jest moim ulubionym zajęciem.

Share this post


Link to post

Hej , jak  szukasz klanu napisz na nick  Madzior . W klanie wymagamy ts. Pozdrawiam

Nie mam TS i mieć go nie zamierzam. 

Jakies propozycje?

Share this post


Link to post

Tak. Ja mam propozycję. Zmień grę na inną... 

Zabawne.  

Jak styl gry Renegatów.

Spoko, do twojego klanu nawet końmi by mnie nie zaciągnęli. Nie przepadam za graniem typu no-life i wywalaniem innych (słabszych) pt dla zdobycia miejscówki na drop.

Share this post


Link to post

naucz się korzystać z ts albo graj solo 

 

​Gdyby to była kwestia nauki to nie bylo by problemu. Niestety jest to kwestia mozliwości, a te w przewidywalnej przyszłości się nie zmienią.

Share this post


Link to post

To Twoja przydatność dla wszelkiego rodzaju klanów/party jest co najmniej dyskusyjna. To tak jakby przed szachową rozgrywką zawiązać sobie oczy. Moja uwaga aczkolwiek złośliwa miała Ci to uświadomić. L2 jest nastawione na grę w party, a classic w szczególności. Brak komunikatora nie przekreśla Twojej gry o ile grasz solo w randomowych party. 

 

PS Zajmowanie spota i walki o nie to esencja i główny generator pvp w tej grze. Twoje uwagi o moim klanie zabierającym słabszym spota odbieram jako całkowite niezrozumienie o co w tej grze chodzi. To nie Kucyki Online. To Lineage 2 czyli gra o ru...aniu w dupę młotkiem każdego kto nie jest w stanie wy...ać Ciebie. Deal with it... 

  • Like 1

Share this post


Link to post

To Twoja przydatność dla wszelkiego rodzaju klanów/party jest co najmniej dyskusyjna. To tak jakby przed szachową rozgrywką zawiązać sobie oczy. Moja uwaga aczkolwiek złośliwa miała Ci to uświadomić. L2 jest nastawione na grę w party, a classic w szczególności. Brak komunikatora nie przekreśla Twojej gry o ile grasz solo w randomowych party. 

 

PS Zajmowanie spota i walki o nie to esencja i główny generator pvp w tej grze. Twoje uwagi o moim klanie zabierającym słabszym spota odbieram jako całkowite niezrozumienie o co w tej grze chodzi. To nie Kucyki Online. To Lineage 2 czyli gra o ru...aniu w dupę młotkiem każdego kto nie jest w stanie wy...ać Ciebie. Deal with it... 

​Przygodę z L2 rozpocząłem... a diabli wiedzą ile to już lat temu. W każdym razie od pierwszego postawionego c1. Zakończylem ją około 11 lat temu, przyczyny były różne - techniczne i osobiste. W każdym razie w większości grałem na serwerach RU. Do czego zmierzam? To proste. Kiedy ta gra się zaczynała i przeżywała swoją pierwszą młodość nikomu nie był potrzebny go grania TS. Były klany, ally, party, siege, RB. Było wszystko, co pozwalało poczuć klimat tej gry. A chyba właśnie o to chodzi? No ale jak już wspomniałem - bardziej poeta niż żołnież. A teraz? A teraz bez TS nagle nie da się grać. Party nie da się złożyć... no i jaki klimat? no ale o co chodzi? przecież do spota mamy 5 minut na piechotę to możemy pogadać w tym czasie o d... Maryni albo o tym co, kto, komu aktualnie w polityce. A klimat? Nie pieprz Maro bez sensu bo tu przecież chodzi o EXP, drop i ilość PVP...

Teraz bez żadnych złośliwości - naprawdę chciałbym wiedzieć - kiedy ostatni raz przebiegłeś się na piechotę przez całą mape z góry na dół lub z lewa w prawo (albo odwrotnie :) ) tylko po to, żeby napaść oczy widoczkami? technicznie starymi jak cholera ale ciągle cieszącymi oczy? zatrzymałeś się na kilka minut tylko po to, żeby nacieszyć oko jakąś ruiną ukrytą w lesie gdzie nikt nie zagląda bo nie ma mobów?

To wg mnie jest największą zaletą tej gry i to właśnie ściąga do L2 ludzi po tylu latach, a nie za przeproszeniem prace ręczne młotkiem w czyimś odbycie. No ale może masz rację i jest to kompletne niezrozumienie o co tu chodzi. Przecież kilerskich multiplayerów jest tak niewiele na świecie. Tylko czy po wielu latach tak samo chętnie wróci ktoś do, np. pierwszej wersji CS?

Prezentujemy dwa całkiem różne podejścia do tej gry i dardzo dobrze. Gdyby wszyscy myśleli tak samo świat byłby cholernie nudnym miejscem :)

Okaże się, że brak TS jest barierą nie do przeskoczenia w polskich klanach... coż trudno. Pobiegam sobie solo i odkurzę całkiem niezłą znajomość rosyjskiego. A później znajde sobie klan... Kto wie, może wtedy spotkamy się kiedyś w LOA czy innym spocie po przciwnych stronach ostrza. Naprawdę wolałbym biegać z rodakami, ale jak się nie ma co się lubi... Deal with it...

Pozdrawiam

Share this post


Link to post

No Korred to trafiła kosa na kamień ;-)

Widokami Cię zniszczy...taki RPGowiec się trafił - ciekawe ile wytrzyma :) Stawiam max 55 lvl

Share this post


Link to post

jak dociągnie do 55 to stawiam dobrego browara! 

PS Widoki? Bardzo piękne są. Ot taka na przykład dark elfka wynurzająca się z wody na plaży Talking Island.... o cholera sorry bo zimny prysznic muszę wziąść! 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this