Sign in to follow this  
Escaflew

Българчета юнаци

Recommended Posts

Ще има ли смелчаги да се пробват тук? Ако има, хайде да си кажете.. Може пък да направим нещо, поне едно ЦП да съберем. :)

Share this post


Link to post

С мен са 3ма 
Аз засега съм решил Phantom summoner за останалите не знам единия най-вероятно ще е propet

Share this post


Link to post

проблема е дори да има българи няма да си кажат 
Просто не можем да се понасяме и всеки знае повече от другия и е над него

Share this post


Link to post

Здравейте :) Нещо не ми харесва организацията тука. 2 седмици преди старта нямаме бета и staff-a си мълчи. Дано пък да имаме силен старт на сървъра.

Share this post


Link to post

ОБТ имаше ама много отдавна (миналата година :Д) които играл играл 
но се предполага че ще има хора
 :) и да отбележа факта че картата е 2пати по малка от c6+

Share this post


Link to post

Аз разбрах, че е имало ОБТ ама на съвсем други сървърни файлове, не на тези, който са в момента. Да ясно ми е, че картата е от Prelude :)

Share this post


Link to post

Здравейте и от мен! Все още обмислям какъв клас да играя.
Чувам че буферите са били доста търсени и необходими.
Поздрави и до скоро в играта !

Share this post


Link to post

Търсят се щот няма много кой да ги играе :D  ама на този сървър всеки си играе каквото му падне никой не мисли за полза/CP и тн  ако ще играеш buffer по добре да е нещо което връща мана или си играй Mag/Archer меле класите на са на кирия особено за CP

Share this post


Link to post

Здравейте и от мен! Все още обмислям какъв клас да играя.
Чувам че буферите са били доста търсени и необходими.
Поздрави и до скоро в играта !

 sws-to shte e nai tursneta klasa kakto obiknovenno. samo 4e 6te sadne6  dokato go digne6 za da te vzimat v  party s tva sws 

 

Share this post


Link to post

лесно може да го вдигне ако си намира рандом партита (магове) да им сабира мобите  тои си е танк това мо е предимството :д 

Share this post


Link to post

здравейте хора смятам да почвам и аз тук. чудя се между Paladin, Templar Knight, Silver ranger. ако може някой с опит в  класическия L2 да си каже мнението. и понеже всеки път правя грешката да стартирам по няколко героя тоя път смятам като избера нещо да седя с него докрая затова моля дайте ми съвет като най ценен ще е този който ми позволи сам да избера като просто ми покаже ползите и недостатъците на изброените

Share this post


Link to post

По добре Templar Knight (от двата танка) по добре фарми соло ништо нищо че е малко по скъп (консумативи)

Silver ranger е по доброто решение за класика все пак тук range героите са на почит... Лесен фамр соло/парти и не е кои знае колко скъпо  (консумативи)

подробно да се обясни за всяка класа ще отнеме време и много страници форум :D ако искаш повече инфо пиши ЛС или в игра може скайп и така нататък.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

ще ми е първи сървар от няколко години... Едно време друго си беше.. Ама поне ще запълвам времето.. На кратко за мене.. Почнал съм от доом л2 Ц2 и съм минал много лоу рейт сървари,играл съм почти всичко (И естествено мразя някои класове) на 21 съм от Варна.

Ще ми бъде интересно да се върна в играта пак.

Бил съм в клани на ЦП система както и рандом на приятелски принципи..

За предпочитане е организацията в ЦП-тата естествено,инак смятам да цъкам спс,понеже последните ми 3-4 сървара бяха съпорти..

Share this post


Link to post

Колкото и да ви се иска няма да си е като едно време каквото и да става поради простата причина че самите ние счупихме играта на мах сега е едно безкраино ботене и гриндене само и само да си наи-напред никои не гледа да се забалвала свичко се клони кам стриктните следваниа на цп системите никои не играе каквото му на сарце а с какво ще постигне наи-добри резултати а пък ако има някои излъгал се да играе каквото ми го кефи... тои просто бива размазан,отхърлен,заличен от картата с други думи никои... 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Здравейте и от мене. Радвам се, че и тука ще сме често срещано явление. Ще е супер ако някой направи някое малко BG кланче , барем се съберем. P.S.- тука има едно SE на разположение. :D

Share this post


Link to post

Клан да направим няма да стане по добте  да се присаиденим кам някои голям европеиски/интернационал/руски 

Share this post


Link to post

Някой може ли да каже колко малко остава докато сварши ОБТ и ще е откриването на сервара?

 

Share this post


Link to post

уж докато оправят бъговете :D ама това няма как да стане! демек няма да е скоро

Share this post


Link to post

Дерзайте, все пак се работило тука. Може и скоро да се срещнем в играта. :)

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this