Sign in to follow this  
Andor

CzechTemplars novy clan

Recommended Posts

Zdravim vsechny cz/sk hrace na classicu,

nový clan czechtemplars nabira vsechny cz/sk hrace. Pm/email ve hre Andor. Vytvorme si spolecne zazemi a fajn partu pro pareni. Nevyzadujeme zadny no-life. 

Share this post


Link to post

no koukam ze nikdo nechce do klanu

a to to nehodlam nejak hrotit jen si chci obcas pokecat a pripadne lidem nabidnout nejake ch, clan skilly do budoucna jak to pujde ale zatim jsme 3 s low lvl postavickama

Edit: tak dnes jsme se rozrostli o dalsi par farmeru nevahejte se taky pridat:)

Share this post


Link to post

Nabor pozastaven z kapacitních důvodů, jakmile bude clan lvl zvysen nábor bude opět zahájen. Děkuji za pochopení

  • Like 1

Share this post


Link to post

Po dlouhe odmlce se znovu hlasim s naborem do clanu. Zatim jsem sam aktivni v clanu a hledam partaky a partacky co by se chteli pripojit. Zacinam od nuly a chtel v prvnich krocich vytvorit partu ktera se bude bavit hrou. Nemam ze zacatku ani v planu prijimat nebo vyvolavat wary s jinymi clany. Mail ve hre na Andor nebo Emalion

Share this post


Link to post

Nechces se pridat k nam? Taky jsme pred 3 dny zacali.

hrajeme v Totally Toxic.

Hledame lidi do fither party. 

Bishop, tyrant nebo kocka - tyhle chary nejvice hledame.

Gl and Hf

Edited by Wanali

Share this post


Link to post

Hraji uz dele, v TT jsem byl a dostal jsem se do spatne party a odesel. Btw clan neni problem ale mam lvl 63 sws mam i jine chary ale ani jeden z tech co nejvice hledate. Mohli by jsme se pripadne domluvit ze bych nektery rozjel. Ale o tom se muzem pobavit v pondeli vecer ingame/ts

Btw kolik vas je?

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this