Apocalypsa

Stiba

Recommended Posts

Takže, zdravím všechny

Rozhodl jsem se vyjádřit k tomu, co se teď děje. Já jsem hodně rozumný člověk, dokážu brát věci s nadhledem, dokážu se domluvit, rád si nechám poradit. Hraju L2 v podstatě kvůli 2 věcem: lidi na TS a L2 jako samotné. Proto jsem se musel rozloučit s pár lidma, kteří ať už mi, tak jiným nesedli.  A taky to bylo mé rozhodnutí za celou partu, že když byl Stiba vyhozen z WickedSick, tak my s něma stále zůstaneme. Proto bylo nutné leavnout klan. Klan ve kterém jsem už dost dlouho.

 Zezačtku to bylo super, chodili jsme na bose hráli jsme společně. Prostě paráda. Ale ten klanový systém je neudržitelný pro větší lvl a lepší zahrání si L2. Tím pádem Stiba rozhodl, že se založí CP party a všechno šlo do sraček. Rozebrali jsme si lidi a chary. Já expil X měsíců na 6 oknech minimálně, aby ty chary nějak vypadaly s motivací, že když se najde člověk na char, tak se zapojí ihned s high lvl charem. V té době nás zbylo fakt málo. Já, Bow, Ros, Fusso. To vše.  A tahali jsme to jak blázni. Převážně já.  Pro mě znamená CP, to co znamenat má. Já ji hraju tak, jak se má. Ne jako wannabe Stiba CP poloCP polo klan systém. Demence, kterou jsem psal Stibovi Xkrát, že se takového hovna nebudu účastnit a že my si pojedem CP tak jak se má.

Takže zpět k nastálé situaci. Nedávno moji PT opustil Laste. Fajn, bohužel si vzal sebou i svůj char. Char, který já osobně JENOM JÁ vyexpil tak, jak je vyexpený teď. Já jsem ho tahal X stovek hodin v BS a ikdyž tu byl aktiv tak nebyl aktiv u nás, ale logoval vám OL. To  bylo v době, kdy se blížil patch a vrátil se, předešlých X měsíců jsem ho jako největší kokot tahal jak blázen.  Takže Stibovi přibylo sws 76 a ani nemusel hnout prstem. Furt si jel svoje hovna v SV na solicko a uaaaaa  najednou má vyexpené sws od Apa. Paráda.

Jelikož Stiba jede nějaké hovno, kterému si říká CP, tak jeho nejvyexpenější recharger byl 68. V píči. Protože nemůže dolívat stibu,ani  žádný high char. Tak co uděláme?  Apovo EE má přece skoro 77, nehnul jsem ani prstem a mohl bych ho mít. Pozmrdím ho. Výborně. Pozmrdil mě. Vzal mi EE, které jsem vyexpil zas jenom já, strávil jsem s ním mnohem více času jak s lastem. Tahal jsem ho jak čůrák, tak jak se to v CP partě má.

Takže, když chceš se mnou Stibo vyjebávat, tak ani já nebudu šoupat nožkama. Nikdo z vás si ani nedokáže představit, co jsem expil, co jsem dělal pro klan. Kolik hodin jsem proexpil na těch charech. Prostě neuvěřitelně moc. Myslíte, že by beze mě byly orfen chary? Ani píču. Stiba, Bow, Ros, Laste, Dony to všichni ví, že beze mě by bylo hovno a ne chary, natož orfena 3.

Tím pádem, když se chováš jak píča bez špetky soudnosti, tak dohoda s Weedem padá. Sps je moje. Real money, které dal Weed za shortika určitě seženeš za prodej EE, orfeny nebo čehokoliv, co sis přivlastnil  neprávem.

Já když jsme odcházeli, tak jsem mu řekl, ať si nechá orfenu, klanové postavy prostě všechno, na čem jsem se extrémní částí podílel já sám. Protože to je klanové, a bylo to defacto na mě jestli chci nějaký podíl za to, co jsem udělal pro klan, nebo ne. Já se ho rozhodl vzdát. Tím jsem si myslel, že je kapitola uzavřena a že pojedeme prostě dál, moje parta ve WS a Wanali a Stiba mimo s tím, že budeme mít normální vztahy, že nebudem fightit, dokud nebude u enemáků atd. Prostě klasika, vztah ali vs random lidi s tím, že jsme měli společnou minulost. Neskutečně jsem se zmýlil.

Já investoval do všeho, co jsi v poslední době ode mě vzal, X tisíc hodin, XX premiaků. Takže jsi mě pozmrdil o čas, o prachy a udělal jsi v mých očích ze sebe tak neskutečného zmrda, že jsem ještě teď překvapený, co se z tebe stalo. Při tom na začátku s tebou byla taková prdel, vše bylo v pohodě, nechoval ses jak největší píča. Já všechny kolem sebe klidnil, aby na tebe tolik nenadávali. Protože jsem tě znal jako úplně jiného člověka, než který se z tebe stal za poslední půlrok. Opravdu by ses měl nad sebou zamyslet, proč to tak je.

Tímto bohužel pozmrdím Weeda a jiné, ale bohužel. Stejně jak Stiba pozmrdil mě, já nebudu jen tak stát a čumět, jak ten kokot, co si hraje na velkého pána a bude běhat s charama do kterých jsem tak extrémně moc investoval čas i prachy. Taky jsem teď musel shánět chary všude, kde jsem mohl, protože Zmrdeček si usmyslel a udělal, co udělal. Naštěstí jsme ve WickedSick že? 

Já jen doufám, že některým se otevřou oči, že se vzepřou a že si uvědomí s kým to vůbec  hrajou. Nevěřím tomu, že Stibu podporujete v hovnech co dělá. Přece máte rozum ne.

Tímto s tebou končím Stibo. Zmrdství, kterého jsi docílil je až neuvěřitelné a nedokážu si představit, že bych tě měl ještě někdy pozdravit. Tak špatně mi z té představy se s tebou bavit je.

  • Like 2
  • Sad 2

Share this post


Link to post
24 minutes ago, Apocalypsa said:

So, if you want to fuck Stibo with me, I'm not gonna swing my legs.

That google translate ;_; 

Yet didnt get a thing.

Share this post


Link to post

Štíbásek hold nedává to, že naší partě se daří, jsme aktivní a tak 20x lepší jak ta jeho, tak nám to musí za každou cenu se snažit posrat :D 

+ už taky pochopil, že jeho parta a klan už prostě skončil, tak nás chce jen stáhnout sebou...

Edited by Pinkysek

Share this post


Link to post
2 minutes ago, FryderykChopin said:

Je to škoda, no... Pak se divme že se o CZ/SK mluví jako o nejtoxičtější komunitě napříč všema hrama :/

jn Štíba se asi i řídí tím názvem klanu :D 

Share this post


Link to post

Very quick and simplified translate:

Stiba continuously disobey rules and orders from Ally leaders, so he was kicked off from the WS ally. But our CP decided to stay in the WS, because we r here from the biggining so we have to left from the TT clan.

Few ppl in our pt was something like foudation members of TT clan, so everything that clan achieve it was together.

When we left, Apo and Stiba met at TS and talk about clan property (epics, epic chars, buffers, etc.), and Apo give literally everything to Stiba. Dont ask me why, i still dont understood why, but he simply give everything to him, so we letf with naked ass and empty pockets from TT. Ok, nwm, throw history behind, and lets take a fresh start of new era in new clan, right? Good mood on both sides. For now.

(BTW: Stiba never played true CP style, he exping only mostly himself on solo in BS/SV, so he don't have any good buffer or recharger. Just saying.)

Aftet about week passed from we left TT, Stiba came to us and said "characters you are using are our clan property too, return it immediately". How convenient to get all high-lvl supports, without any effort, right? It wasnt clan property at all! It was just old chars, from ppl who quits this server more than year ago, and let behind chars on lvls ~60. We, and mostly Apo himself, exp this boxes for last year to current 76-77 lvls! And now stiba came and said "its clan property" and he wants it? He already get everything we had, and he wants to steal our chars too? After thousands of exping hours and dosens of premiums bought? No damn way! So we said no, we dont give it to you Stiba, you have no rights to want this. But because in TT clan was everything based on trust, we didnt have thats characters on our emails. So he contacted that old players that quit year ago, and told them some bullshits, and they reclaim that accounts. So we lost 76 SWS, almost 77 EE, 76 BD. SWS and EE was away instantly, luckily we have enaught time to take away gear and delevel BD to 65, before he took it also. He tried to steal out 77lvl WC also, but we defeded it for now, and hopefully we will succed in trasfer to our mail in next days.

I never liked him before, but this is rly too much shit. So NEVER trust Stiba. He will treat you like a best fried, but he is liar and in advantageous moment he will stab you to the back and steal everything he can...

Share this post


Link to post

This should really be in General Discussion section. I love reading these drama topics and I might forget about it when it is posted here.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Smutný, že to chceš řešit takhle ale budiž, když nemáš na to si to se mnou jít vyříkat ani na to TSko, už si asi podruhé nechtěl absolvovat rozhovor, kdy by si musel uznat kdo mluví pravdu a kdo ne. Lhát a vymýšlet si se naučil velice přesvědčivě od křivých lidí jako je Pinkysek nebo Wizard to ani jinak nejde. Zapomenul si při tom pláči ale říct ostatním jaká pravidla má od počátku klan TotallyToxic, dále si zapomenul říct jak si se zachoval k lidem jako je Fusso, Demfee a Bow, kteří s tebou hráli daleko déle než kdo jiný a proč od tebe odešel Laste. Zeptej se i Rose, který hraje s tebou v partě, jaký má na vaše chování názor on sám a na lidi ve tvé partě. To tě možná probere.

TotallyToxic vlastní veškeré epic postavy, epic šperky a veškeré používané postavy po bývalých hráčích. Tak to vždy bylo, je a bude. Ty jsi odešel sám, používal jsi 3 klanové postavy po bývalých hráčích. Tudíž jsi měl zanechat WC/BD/EE v klanu, na veškeré epic postavy/ šperky si automaticky ztratil nárok. Vše podle pravidel TotallyToxic, takže s tím že si se rozhodl všeho vzdát, to povídej někomu kdo nezná jak to chodí v TT.

Já ti o tomhle řekl již na TS, s tím, že jako jeden z původních TT hráčů by si dostal na cestu WC jako vůbec první bývalý TT hráč. Místo toho si začal psát bývalým hráčům, že Vás chci okrást, oni znají pravidla a narazil si u nich. EEčko bylo od původního majitele zpět hned, BDčko jste zdelevlili, vykradli, i když věci byly ještě po původním majitely a o WCčko jsem se nezajímal, to jsem řekl, že ti nechám a nemíním na tom nic měnit.

Neznám člověka v TT kdo by si myslel o Wizardovi nebo Pinkyskovi, že to jsou rovní lidi . Dokonce i ty sám si neprotestoval, když jsem řekl, že tyhle dva jsou nehorážně křivý lidi. Ono stačí , když si povíme, jak s Váma hrála ještě Demfee a samotný Pinkýsek s ní každý den byl největší kamarád a jakmile jen odešla z TS o ní šířil samé sračky a dával ti ultimátum, buď že ji máš vyhodit nebo odejde on. To samé jak si vyhodil Bowa z CP po tom co hrál s tebou od začátku, na 99% kvůli Pinkýskovi také.

Narozdíl od tebe, já nikdy nenechal nikoho , aby s někým z TT vyjebával. Už v dobách kdy se o to pokoušela Anathema nebo teď, když si sám na TS pravil, že hold s mojí partou WS vyjebalo , ale s Vaší ne. Bohužel v době co jsem ti přenachal CLko jsi to totálně zazdil, nechal s TT vyjebat a když jsem se vrátil, věděl jsi moc dobře, že já nebudu nutit lidi z TT poslouchat jiné klany aby místo hraní a zábavy, chodili do hry jen sloužit určitým lidem, jak oni písknout, aniž by to s TT vůbec někdo domluvil. O nás bez nás může fungovat na lidí co si nechají srát na hlavu, na nás ale ne.

Nech si srát do hlavy od lidí jako jsou ti dva, ojeb někoho z TT, pak teprve poznáš, že když se tě budu snažit "pozmrdit" o co všechno přijde tvoje CP i za cenu, že bych měl ztratit sám. Nedoplatí na to ti zmrdi, doplatíš na to jedině ty. To že ty jsi měl něco domluvené z Weedem a okradeš ho a vymlouváš se na mě jen ukazuje, jak hodně si klesl. Přitom jako policajt v reálu by ses za tohle jednání měl nakopat.

Ohledně hodnocení mého poloCP/poloklan systému. To že si se uzavřel do sebe, já se staral o CP i klan, to že chodím za ostatníma lidma v klanu, mluvím s nimi, pomáhám jim když je něco třeba a je to v mé možnosti, nevidím jako chybu. Chyba je to, když ty na všechny ostatní vysereš a nikomu si nepomohl. Ty sám jsi nechtěl nikdy hrát se zmrdama v partě, ty sám si nikdy nechtěl hrát s nikým krom cz/sk hráčů. Nyní máš mezinárodní CP s dvěma top cz/sk zmrdama. Užij si je, dělej jak uznáš za vhodné. Osobně si nemyslím, že všechny tyhle sračky by si byl někdy schopný vyplodit, kdyby si hrál bez těch dvou zmrdů a nejsem sám kdo si to myslí, jelikož si dříve byl schopný mi říct cokoliv na narovinu na TS, nyní za éry podrazů, lží, podvodů a vyjebávání co vládnou ve WS je to hold jinak. Pokud chceš jinak dál vše rozebírat, měl by si vždy ostatním popsat vše a nedělat ze sebe chudáčka, když předem nastavená pravidla se ti nehodí.

 

Share this post


Link to post
18 minutes ago, Stiba007 said:

Smutný, že to chceš řešit takhle ale budiž, když nemáš na to si to se mnou jít vyříkat ani na to TSko, už si asi podruhé nechtěl absolvovat rozhovor, kdy by si musel uznat kdo mluví pravdu a kdo ne. Lhát a vymýšlet si se naučil velice přesvědčivě od křivých lidí jako je Pinkysek nebo Wizard to ani jinak nejde. Zapomenul si při tom pláči ale říct ostatním jaká pravidla má od počátku klan TotallyToxic, dále si zapomenul říct jak si se zachoval k lidem jako je Fusso, Demfee a Bow, kteří s tebou hráli daleko déle než kdo jiný a proč od tebe odešel Laste. Zeptej se i Rose, který hraje s tebou v partě, jaký má na vaše chování názor on sám a na lidi ve tvé partě. To tě možná probere.

TotallyToxic vlastní veškeré epic postavy, epic šperky a veškeré používané postavy po bývalých hráčích. Tak to vždy bylo, je a bude. Ty jsi odešel sám, používal jsi 3 klanové postavy po bývalých hráčích. Tudíž jsi měl zanechat WC/BD/EE v klanu, na veškeré epic postavy/ šperky si automaticky ztratil nárok. Vše podle pravidel TotallyToxic, takže s tím že si se rozhodl všeho vzdát, to povídej někomu kdo nezná jak to chodí v TT.

Já ti o tomhle řekl již na TS, s tím, že jako jeden z původních TT hráčů by si dostal na cestu WC jako vůbec první bývalý TT hráč. Místo toho si začal psát bývalým hráčům, že Vás chci okrást, oni znají pravidla a narazil si u nich. EEčko bylo od původního majitele zpět hned, BDčko jste zdelevlili, vykradli, i když věci byly ještě po původním majitely a o WCčko jsem se nezajímal, to jsem řekl, že ti nechám a nemíním na tom nic měnit.

Neznám člověka v TT kdo by si myslel o Wizardovi nebo Pinkyskovi, že to jsou rovní lidi . Dokonce i ty sám si neprotestoval, když jsem řekl, že tyhle dva jsou nehorážně křivý lidi. Ono stačí , když si povíme, jak s Váma hrála ještě Demfee a samotný Pinkýsek s ní každý den byl největší kamarád a jakmile jen odešla z TS o ní šířil samé sračky a dával ti ultimátum, buď že ji máš vyhodit nebo odejde on. To samé jak si vyhodil Bowa z CP po tom co hrál s tebou od začátku, na 99% kvůli Pinkýskovi také.

Narozdíl od tebe, já nikdy nenechal nikoho , aby s někým z TT vyjebával. Už v dobách kdy se o to pokoušela Anathema nebo teď, když si sám na TS pravil, že hold s mojí partou WS vyjebalo , ale s Vaší ne. Bohužel v době co jsem ti přenachal CLko jsi to totálně zazdil, nechal s TT vyjebat a když jsem se vrátil, věděl jsi moc dobře, že já nebudu nutit lidi z TT poslouchat jiné klany aby místo hraní a zábavy, chodili do hry jen sloužit určitým lidem, jak oni písknout, aniž by to s TT vůbec někdo domluvil. O nás bez nás může fungovat na lidí co si nechají srát na hlavu, na nás ale ne.

Nech si srát do hlavy od lidí jako jsou ti dva, ojeb někoho z TT, pak teprve poznáš, že když se tě budu snažit "pozmrdit" o co všechno přijde tvoje CP i za cenu, že bych měl ztratit sám. Nedoplatí na to ti zmrdi, doplatíš na to jedině ty. To že ty jsi měl něco domluvené z Weedem a okradeš ho a vymlouváš se na mě jen ukazuje, jak hodně si klesl. Přitom jako policajt v reálu by ses za tohle jednání měl nakopat.

Ohledně hodnocení mého poloCP/poloklan systému. To že si se uzavřel do sebe, já se staral o CP i klan, to že chodím za ostatníma lidma v klanu, mluvím s nimi, pomáhám jim když je něco třeba a je to v mé možnosti, nevidím jako chybu. Chyba je to, když ty na všechny ostatní vysereš a nikomu si nepomohl. Ty sám jsi nechtěl nikdy hrát se zmrdama v partě, ty sám si nikdy nechtěl hrát s nikým krom cz/sk hráčů. Nyní máš mezinárodní CP s dvěma top cz/sk zmrdama. Užij si je, dělej jak uznáš za vhodné. Osobně si nemyslím, že všechny tyhle sračky by si byl někdy schopný vyplodit, kdyby si hrál bez těch dvou zmrdů a nejsem sám kdo si to myslí, jelikož si dříve byl schopný mi říct cokoliv na narovinu na TS, nyní za éry podrazů, lží, podvodů a vyjebávání co vládnou ve WS je to hold jinak. Pokud chceš jinak dál vše rozebírat, měl by si vždy ostatním popsat vše a nedělat ze sebe chudáčka, když předem nastavená pravidla se ti nehodí.

 

vůbec nevíš jak to s tou Demfee bylo, tak to vůbec nekomentuj... v době kdy jsem s ní byl denně na TS, tak jsem o ni neřekl špatné slovo..

to, že Apo posral klan to si jako fakt nevidíš do huby... klan si posral ty s tím tvým stylem hraní ala CL a Klan system, který se hrál na CZ/SK serverech před 10ti lety... teď se na mezinárodních serverech hraje trošku jinak, ale to ty nemůžeš znát, když s tím nemáš a ani nechceš mít zkušenosti.... ten tvůj systém bude fungovat tak na Dark Elmoru a to ani tam už ne, protože i tam už jedou only CP system a to je posranej 16x rate... tak se prober a začni hrát L2 jak se má hrát v roce 2017 a nebo to zabal a jdi si klikat tetris...

a vůbec nekomentuj mě a wizzarda, když nevíš co se v naší CP dělo... máš maximálně informace od Lastíka, který stejně 3/4 času nehrál a nevěděl on sám co se děje....

Share this post


Link to post

Jo a btw jsem rád, že se Apo konečně probral a pochopil co ty jsi za člověka a jakým špatným stylem ten klan vedeš a vysral se na TT.... to jak se chováš a jak si dnes vyhrožoval Rosovi ani tu nebudu psát čím je akorát vidět jak si už v koncích na serveru a jen nám závidíš naší funkční aktivní partu, která narozdíl od tvé patří mezi nejlepší na serveru a ta tvoje je jen joker parta co si jede solo exp ve třech lidech v SV... takže prosím Štibásku utři slzu a jdi hrát na nějaký server na kterém tvůj Klan system bude fungovat ale poradím ti.... na žádném... a když už tu píšeš jak o nás s Wizzem lidi říkají jací jsme zmrdi neboj o tobě nikdo neříká nic jiného co vím a myslím tím i lidi co s tebou hráli někde jinde než tady, ale to je mi fuk já poznal hned, že ten klan vedeš jak české jelito...

Share this post


Link to post
39 minutes ago, Stiba007 said:

Some shits

 

1) Me se libi jak tu pises, ze TT tohle a TT tamto :D Vsechno co v te hre mas jsi dosahl s lidma, ktere si ted pojebal a okradl.. Pekne, takhle si predstavuju poctiveho cloveka.

2) Nechapu co ma Fusso, Emfee, a Bow spolecneho s tim, zes nam ukradl chary. Ale troufam si rict, ze nic, ze na tuhle emokidí vlnu k tobě nepřidali.

3) Ty si porad myslis, jakej jsi obrovskej borec, a jak to na tomhle severu ownis. Realita je takova, ze tvuj profiklan ma 2 party - jednu wanaliho, kterej radeji leavnul, protoze se jinak porad vali drzkou v zemi A druhou - vasi - ktera ma kocku, kone, wl a tanka. Nice. I kdyz ted kdyz ste nam ukradli chary, tak uz to asi bude lepsi, no.. Ten klan si pod tvym profesionalnim vedenim dosahl tak daleko, ze si musis vypinat crest, kdyz chces jit ven z mesta..

4) Jasne, vsechno parti tobe a klanu.. Ja mam pred barakem auto kterym jsem jezdil, kdyz jsem byl v tom klanu, nechces ho taky pribalit?

5) Apo weeda neokradl, ty jsi ho okradl. Takze vem nase EEcko a dej ho weedovi.

6) At uz tady vyblijes cokoliv pravdou zustane, ze my sme proste bez jakychkoliv problemu odesli a sli dal. Vsechny tyhle mrdy zacli az potom, co jsi zacal kopat kolem sebe nozkama jako male decko, kdyz mu seberou dudlik. No nic, bez radeji predvadet svuj skill na oly, uz ti chybi jen 600 bodu do hera. Oh wait............

Share this post


Link to post
2 hours ago, valkynic said:

more translation cmon feed the peeps, stiba drama is allmost as good as a threeway, so cmon translate for us!

Man this one is REALLY good but I don't feel brave enough to participate in this by translating it. This is the kind of fight you prefer to watch with the binoculars from the safe distance because you don't want to get burned by the raining fire :ph34r:

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
5 hours ago, Stiba007 said:

Nyní máš mezinárodní CP s dvěma top cz/sk zmrdama.

Ja uz nejsem top cz zmrd? :(

Share this post


Link to post

Then with your arguement pretty sure demfee belongs to the original nonfactors core not totally toxic <3 demfeeeeeee glad to see your still playing l2! hope things are well--  from water/draco/hymli

Edited by shibb
  • Like 1

Share this post


Link to post
14 hours ago, WizarDEAD said:

Aftet about week passed from we left TT, Stiba came to us and said "characters you are using are our clan property too, return it immediately". How convenient to get all high-lvl supports, without any effort, right? It wasnt clan property at all! It was just old chars, from ppl who quits this server more than year ago, and let behind chars on lvls ~60. We, and mostly Apo himself, exp this boxes for last year to current 76-77 lvls! And now stiba came and said "its clan property" and he wants it? He already get everything we had, and he wants to steal our chars too? After thousands of exping hours and dosens of premiums bought? No damn way! So we said no, we dont give it to you Stiba, you have no rights to want this. But because in TT clan was everything based on trust, we didnt have thats characters on our emails. So he contacted that old players that quit year ago, and told them some bullshits, and they reclaim that accounts. So we lost 76 SWS, almost 77 EE, 76 BD. SWS and EE was away instantly, luckily we have enaught time to take away gear and delevel BD to 65, before he took it also. He tried to steal out 77lvl WC also, but we defeded it for now, and hopefully we will succed in trasfer to our mail in next days.

 

He learned both of those "scummy tricks" from bizqquit, so why are you so surprised guys, are you that new on the server that you don't remember this for example:

 http://l2 classic.club/forum/topic/14366-dirty-thieves-and-liars-of-a-bunch-of-vietnamese-players-in-perkunas-side 

(had to put a space there on l2classic.club cuz forum sucks and was showing a blank box)

So just watch where you step in next...

Edited by weeeeD

Share this post


Link to post
On 31. 12. 2017 at 4:40 AM, Kure said:

Ja uz nejsem top cz zmrd? :(

Když jsi hraješ na férového enemáka a pak postuješ screeny z našeho klanové chatu, nevím co čekáš, já nikdy nešpicloval, ani nelezl na jiná TS než klanu ale nutno říct, že těm dvěma nesaháš ani po kotníky. To je úplně jiná liga, tam to sahá i do reálu.

 

On 31. 12. 2017 at 1:10 PM, weeeeD said:

He learned both of those "scummy tricks" from bizqquit, so why are you so surprised guys

I havent idea who are u ingame, but i tell u that u know nothing about TT and what Bizz gave me about game. I havent bad connexion with Bizz or Kiam. WS just isnt like before, its all. And i can show u very simple on liers post.

On 30. 12. 2017 at 10:31 PM, WizarDEAD said:

Very quick and simplified translate:

Stiba continuously disobey rules and orders from Ally leaders, so he was kicked off from the WS ally. But our CP decided to stay in the WS, because we r here from the biggining so we have to left from the TT clan.

Comtinuously disobey rules and orders - 1) My person lost Aden because i didnt put flag in last attack on Aden 2) My pt didnt add to ally oly systém. Noone told us terms on heroes, noone tolds us rules. My CP was unactive, but everyday some from us were on TS. No info for my CP, i simply said that we add to oly system next month. We are not dogs and we will not work for anyone without info for us. 

If someone from WS want say that it is lie, we can start use screens from chats like proofs.Btw. Core of TT in Apocalypsa CP are only Apocalypsa and Rosenberg, none more havent rights on TT epics chars/jewels without Apo or Rosenberg inside his CP, because rest his CP did nothing for TT.

 

Few ppl in our pt was something like foudation members of TT clan, so everything that clan achieve it was together.

When we left, Apo and Stiba met at TS and talk about clan property (epics, epic chars, buffers, etc.), and Apo give literally everything to Stiba. Dont ask me why, i still dont understood why, but he simply give everything to him, so we letf with naked ass and empty pockets from TT. Ok, nwm, throw history behind, and lets take a fresh start of new era in new clan, right? Good mood on both sides. For now.

I never met with Apo on TS and talk about clan property. TT has rules over 1.5years and everyone know that clans epics chars, jewels and chars from ex-TT members are always TT clan. TT lended Apo CP 3chars, WC/BD/EE. Noone didnt push him take chars from clan, He could  exp new chars and lost lots of time.

 

Quote

(BTW: Stiba never played true CP style, he exping only mostly himself on solo in BS/SV, so he don't have any good buffer or recharger. Just saying.)

Aftet about week passed from we left TT, Stiba came to us and said "characters you are using are our clan property too, return it immediately". How convenient to get all high-lvl supports, without any effort, right? It wasnt clan property at all! It was just old chars, from ppl who quits this server more than year ago, and let behind chars on lvls ~60. We, and mostly Apo himself, exp this boxes for last year to current 76-77 lvls! And now stiba came and said "its clan property" and he wants it? He already get everything we had, and he wants to steal our chars too? After thousands of exping hours and dosens of premiums bought? No damn way! So we said no, we dont give it to you Stiba, you have no rights to want this. But because in TT clan was everything based on trust, we didnt have thats characters on our emails. So he contacted that old players that quit year ago, and told them some bullshits, and they reclaim that accounts. So we lost 76 SWS, almost 77 EE, 76 BD. SWS and EE was away instantly, luckily we have enaught time to take away gear and delevel BD to 65, before he took it also. He tried to steal out 77lvl WC also, but we defeded it for now, and hopefully we will succed in trasfer to our mail in next days.

I never came for them. I was talk only with Apo and Lafi about reasons why we are not part of WS and during this talk Apo saw like WS fcked with us and i tell him that TT want back EE/BD and WC stay under his control. Few hours lately, i was talked with Rosenberg. They never said "No" like men, they start for my back wrote ex-members and they start offer them real money for chars. Im rly pride on my ex-members, because they didnt sold it. Now we have back under control EE and delevel BD without equip from ex-member (they steal it).Like i told, i want let WC under Apo control and i never try take back under my control this char. When i did,, TT has back all 3chars.

I never liked him before, but this is rly too much shit. So NEVER trust Stiba. He will treat you like a best fried, but he is liar and in advantageous moment he will stab you to the back and steal everything he can...

Everyone from u can ask all members of TT. Garbage like Wizard or Pinkysek never open mouth versus me on TS, they never talked true Demfee or Bow, they just wait like rats than they leave.same room on TS and after it they start talk thrash about them. I never had problem tell everyone in ally my opinion. I didnt care when i talk with Bizqquit or some basic player. Without lies, blames or tricks.

I think that this post is rly good example like big liers and crooks are people like Wizard or Pinkysek. Cya Stiba

Edited by Stiba007

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...