Apocalypsa

Stiba

Recommended Posts

57 minutes ago, Lafi said:

Stiba ziaden char neukradol, politika TT, to sa tu uz spominalo...

Kamo.. :D ty tu mluvis o "politice TT" jako kdyby to byli zakony, ktery odhlasovalo a schvalilo 500 lidi. Politika je TT je takova, jakou si zrovna Sliba vymysli. Ja vubec nechapu jak muzes neco takovyho rict a jeste se tvarit ze tomu veris.

Kdyby si Apo tehda to CL nechal, nevratil ho (coz me fakt mrzi ze neudelal) a rekl: "my zustaneme s WS, takze musite leavnout a vratit vase chary" :D:D uplne vidim jak reknete "jasne, v poradku, takova je preci politika TT, tady jsou vsechny loginy a epiky" :D Uz me netrol prosim.. :D

Edited by WizarDEAD
  • Like 1

Share this post


Link to post
9 hours ago, Pinkysek said:

tobě ta Demfee leží furt v žaludku co koukám? Co tě sere hele, že ti nedala nebo co? Jako furt nechápu co jí tady zmiňuješ, když nemá s tím jak si ojebal Apa nic společného... a vůbec nemluvím o tom jak si vymýšlíš o tom co jsem kde říkal =). Naposled ti napíšu, že vůbec nevíš jak to mezi námi s Demfee bylo tak to prostě nekomentuj to co ti nakecal Lastík bohužel absolutně nic neznamená =)

 

Když už jsi prolhaná svině, když už si takový odpad co má koule akorát na to pomlouvat holku za jejíma zádama, nauč se aspoň držet hubu a netvrdit opak. Všechny lži co vyplodíš a že jich je opravdu hromada, si uplakaný hňup jako ty nedokáže nikdy zapomatovat. 

Každý den chlapák s ní je na TS jako kamarád a když holčina odejde, tak o ní mluví samé hovna. Tady je jak krásně o ní píšeš, tam kde ona neměla přístup : https://imgur.com/a/qNKWa

6 hours ago, Pinkysek said:

My jsme ale hrozná parta zmrdů co? :D

Nikdo neříkal nikdy parta zmrdů. Zmrd si ty a Wizarded a to prvotřídní, Apo si od Vás nechal akorát nasrat do hlavy, Rosenberg je férový kluk co má charakter, zbytek neznám a nehodnotím.

32 minutes ago, Kure said:

@Lafi ne, ze bych vam do toho chtel skakat, ale kdo od nas na vas neutoci?

Zeptej se v ally. ;)

 

14 minutes ago, WizarDEAD said:

Ja tu neresim jaka byla aktivita nasi PT, protoze ta s tim nema nic spolecneho. Resim tu, jaka byla aktivita vasi PT, protoze v dobe kdy se tohle delo (konec novembra), tak tam od vas nebyl nikdo. Nikdo. Stiba vyhlasil rozpad party a ze si dava pauzu, prehodil CL na Apa a bylo to. Na TS byla mutnuta Najana, popr weed a konec. A zatimco my jsme chodili s Ally chcipat a prohravat pvp proti SM, kteri nas v te doby vice-mene pokazde prejeli, tak u vas byl max nejakej expik v SV nebo tak. A ja nerikam ze to bylo spatne, proste obcas se dari, obcas nedari, obcas aktivita proste neni. Ale nemuzes se potom divit, ze v te dobe kdyz stiba oficialne prohlasil, ze si dava pauzu na domu neurcitou protoze nema lidi, tak vas nikdo nebral vazne, neposlouchal, prehlizel, proste nebral vas jako relevantni partu..

Nelži neustále. Na TSku jsme byli téměř každý den. Já, Lafi, Fusso a Arianel(najana), dokonce často s náma mluvil i sjeks po jeho prime timu a nikdy se nás ani nezeptal na nic ohledně oly, nikdy se nás nezeptal jako ostatních paret jaká hera. Když naše parta byla neaktivní, expilo se v SV, když Ally leader povolal celou ally, my jsme šli a to vicekrát jen na pvp do ToIky.

Kolikrát se celá ally volala do AB/LoA a kolikrát jste tam šli vy z BS? Kdybych jednal jak ty tady říkáš, Vaše parta letěla z ally už rok zpátky, tak si tady kurva zrovna uplakánek jako ty nehraj na někoho kdo udělá pro ally první poslední, zrovna ty, který nikdy pro nikoho nic neudělal. Ty jediné co umíš je kecat hovna, na Skelthu si měl na žačátku přes 120 aktivních čechů a slováků a víme jak to celé pod tvým vedením skončilo. Ty by si měl držet hubu a šoupat nohama už dokonce svého ubohého hraní. Odtud si už kolikrát quitnul? 2? 3? Hrál si sws, konec, DA konec, WC konec, BP konec? no tak možná ještě víc xD

 

Share this post


Link to post

Jasne, proste Sjeks je zmrd a lhar, Bizz je zmrd a lhar, Pinky je top CZ/SK zmrd a lhar, a ja jsem top CZ/SK zmrd, lhar, motka, zlodej, fetak, nepomáhač, vsechno jsem zkazil, posral, vsechno je moje vina, cely Skelth failnul kvuli me, v Bermudskym trojuhelniku se potopily lode kvuli me, dvojca se zritili kvuli me.. :D:D jasne, sounds legit.. :D Zato ty Jiříku, ty jsi proste fajn klučina.. fakt, čestně... :D

Share this post


Link to post
2 hours ago, Kure said:

@Lafi ne, ze bych vam do toho chtel skakat, ale kdo od nas na vas neutoci?

Vsak kto nechce... Ked mam naladu, tak napisem, ze ak na mna nebude nikto utocit, nemusim ani ja... Nie vzdy to vyjde, ze... :) Ale zeby som si s niekym pisal o tom PMky, tak to nie... Bezim okolo urobim bu, ak sa "chyti" pohoda, ak nie tak fightime... normalka... Pisem teraz sam za seba

 

1 hour ago, WizarDEAD said:

Resim tu, jaka byla aktivita vasi PT, protoze v dobe kdy se tohle delo (konec novembra), tak tam od vas nebyl nikdo. Nikdo. Stiba vyhlasil rozpad party a ze si dava pauzu, prehodil CL na Apa a bylo to. Na TS byla mutnuta Najana, popr weed a konec.

Nikto, nikto... NIKTO!!! Ked tu nebol nikto, tak ako sme naexpili lvly? Ja som nemal este ani 11.12. lvl 77 (12.12. 00:23), Arianel-Najana mala lvl 73?74? Teraz ma po 3. prestupe, asi zazrak... A ked bol Apo CL a bol jediny na leader chate, preco nam neprisiel oznamit aspon nieco? Jeho odpoved bola mali ste se ptat, ale tazko sa davaju otazky, ked nevies, co sa mas pytat... A v kazdom pvp proti DT v ToI som bol aj ja, moj zlaty... Tak nechapem, tak isto som chcipal ako ty... Q na baiuma sme mali vzdy hotovy, Q na prveho bauima sme mali ako prvy a cela parta, aj so supportami. Tak preco stale pises, ze si "delame expik v SV"

Share this post


Link to post
42 minutes ago, WizarDEAD said:

Jasne, proste Sjeks je zmrd a lhar, Bizz je zmrd a lhar, Pinky je top CZ/SK zmrd a lhar, a ja jsem top CZ/SK zmrd, lhar, motka, zlodej, fetak, nepomáhač, vsechno jsem zkazil, posral, vsechno je moje vina, cely Skelth failnul kvuli me, v Bermudskym trojuhelniku se potopily lode kvuli me, dvojca se zritili kvuli me.. :D:D jasne, sounds legit.. :D Zato ty Jiříku, ty jsi proste fajn klučina.. fakt, čestně... :D

Já to říkám o tobě a Pinkýskovi. Nevím proč se dotoho snažíte zatáhnout zbytek vaší party nebo dokonce už i ally. Bizqquita i Kiama mám furt rád i když už s nima nejsem v ally. Sjeks po tom co jsem mu odmítnul se připojit do ally oly systému a jak malé děcko mi začal nadávat do kund a hoven a dělat podrazy za mýma zádama, tak toho rád nemám.

  • Like 1

Share this post


Link to post
2 hours ago, WizarDEAD said:

Kamo.. :D ty tu mluvis o "politice TT" jako kdyby to byli zakony, ktery odhlasovalo a schvalilo 500 lidi. Politika je TT je takova, jakou si zrovna Sliba vymysli. Ja vubec nechapu jak muzes neco takovyho rict a jeste se tvarit ze tomu veris.

Kdyby si Apo tehda to CL nechal, nevratil ho (coz me fakt mrzi ze neudelal) a rekl: "my zustaneme s WS, takze musite leavnout a vratit vase chary" :D:D uplne vidim jak reknete "jasne, v poradku, takova je preci politika TT, tady jsou vsechny loginy a epiky" :D Uz me netrol prosim.. :D

Vsak som to uz pisal, ty asi ozaj nerozumies pisanemu slovu... Odislo od nas uz niekolko hracov a nechali vsetko klanu... Ja som to nevymyslel... A spytaj sa Apa, on bol medzi prvymi, ktory sa tu ohradzoval, ze nic si brat nebudu a tecka (kveten 2017). Nechapem, co si zo mna robis srandu, ked to su Apove slova... A keby som leavol klan, tak ano, nepotrebujem naexpene epic chary a ani epicy... Mam vlastne epic chary a nie jeden, ale to je normalne... Tak isto som investoval CoLy na bufferov, ktorych som aj expil. A ak by som leavol nenarokujem si na nic... Lebo mi to bolo povedane dopredu a ja som s tym suhlasil... Tak isto ako keby mi oly podmienky boli povedane dopredu a normalne, tak by som aj suhlasil... A nie odpoved, lebo musis...

Ale naco to tu vsetko pisem, ked aj tak nic z toho necitas a potom dalsi post das zasa nezmyselny koment... 

Edited by Lafi
  • Sad 1

Share this post


Link to post
On 8. 1. 2018 at 3:06 PM, WizarDEAD said:

Ano bylo to hnusny, a odskakal to chudak Weed. Ale stejne jako EE/BD bylo soucasti nasi PT, tak weed byl soucasti stibovo PT. Tzn on to zacal, my jsme to udelali az na zaklade jeho jednani.

Takze kdyz mne nekdo ukradne auto tak ja muzu ukrast to tvoje?

Share this post


Link to post
13 hours ago, Andor said:

Takze kdyz mne nekdo ukradne auto tak ja muzu ukrast to tvoje?

 

13 hours ago, Andor said:

stejne jako EE/BD bylo soucasti nasi PT, tak weed je soucasti stibovo PT.

Pokud mi ukradnes auto a ja si ho nemuzu vzit zpet, tak si vezmu aspon jine tvoje auto..

Share this post


Link to post
19 minutes ago, WizarDEAD said:

 

Pokud mi ukradnes auto a ja si ho nemuzu vzit zpet, tak si vezmu aspon jine tvoje auto..

WC/BD/EE byl vždy majetek TT po ex hráčích, Apocalypsa CP dostala propůjčené, nikdo nenutil hrát tyhle postavy. Mohl si založit úplně nové chary. BD bylo 68lvl s full equipem po bývalém hráči, WC/EE byly okolo 61lvl.

Každý věděl, že pokud člověk opustí TT a hrál TT chary, musí je vrátit.

Apocalypsa udělal s Weedem dohodu, Weed odkoupí od jeho kamaráda z reálu sws 73/74lvl Shortik za 2,5k Kč a to vymění s Apem za Spsko které vyexpil Weed jako na Apocalypsově mailu, protože věděl, že mu nepatří a spadá pod TT chary.

Apocalypsa si převedl sws zakoupené za reálné peníze, Sps už Weedovi nedal, změnil acc a nechal si ještě všechny věci v hodnotě 150+ eur.

Takže co ty tady plácáš jsou opět úplný hovna. Ale co čekat od člověka co se na TS chlubí jak okrádá lidi i reálu. To, že se Apocalypsovi nehodila pravidla TT která platí už od začátku a snažíte se lidem tady nakecat, že Vaše okradení Weeda je jen nějaké okradení něco za něco se Vám asi těžko podaří.

Všem jsem tady ukázal jaký lhář jsi, kolik si toho vymyslíš. Každý mohl vidět i jaká lidská svině je Pinkysek s jeho stylem chování k Demfee. Apocalypsa jako městský strážník v reálu a okrádáním Weeda se taky hold krásně vybarvil. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post

Jasně všechno bylo tvoje, vsechno jsme ukradli, ojebali, vylhali..

A tobe diky tomu spadli do klina epic chary s vybavou, epiky, vyexpene high chary, ... neuveritelna nahoda, ze?

No nic, radsi slíznu hovno z chodníku nez tu s tebou dal ztracet cas. Radeji jdi poškemrat čínu a SM, třeba ti zase dovoli chvilku expit.

Share this post


Link to post
8 minutes ago, WizarDEAD said:

Jasně všechno bylo tvoje, vsechno jsme ukradli, ojebali, vylhali..

A tobe diky tomu spadli do klina epic chary s vybavou, epiky, vyexpene high chary, ... neuveritelna nahoda, ze?

No nic, radsi slíznu hovno z chodníku nez tu s tebou dal ztracet cas. Radeji jdi poškemrat čínu a SM, třeba ti zase dovoli chvilku expit.

Apocalypsa dostal WC jako jediný bývalý TT, za to co udělal pro TT. Měl možnost dostat i naexpené EE a BD, ale musel by sehnat náhradní postavy na +- přibližných lvlech, které dostal propůjčené. To odmítl. Rosenberg ti toto může potvrdit.

EE původní majitel změnil včas, u BD to trochu trvalo a stihli jste ho vykrást a zdelevlit na 65lvl. 

Apocalypsa vychcaně si nechal převést Sws za 2,5k Kč a ukradl Weedovi Sps + itemy v hodnotě víc jak 150eur.

Epic postavy, epicky, postavy po ex-TT byly, jsou a budou majetkem TT. Výbavu na epic postavy hradila klanová kasa + většinu top C zbraní jsem tam pocraftil já ze svého ty hňupe, to si zjisti od Apocalypsy. :D 

Nejvíc zábavné na tom celém je, že lidský odpad jako ty a Pinkysek jste nikdy nic neudělali pro klan, nepoexpili jste žádný epic char, nepřispěli jste na něco klanové a děláte si na to nárok.

Každý TT hráč ví, že kdyby měl odejít z TT, tak musí vrátit klanový majetek, zmrdi jako vy s 0 zásluhou na všem by jste kradli co by jen šlo. To je asi největší rozdíl mezi lidma co mají na prvním místě klan a mezi zmrdama jako vy.

Lízat hovna jít můžeš, to je hodno tvé úrovně lidského odpadu.

TT nezrušilo jedinou war, jen vyhlásilo navíc war na Perkunas/Perkunaz navíc. Klanový crest se zrušil, aby nás lidi přestali vnímat jako součást WS, protože narozdíl od vaší neviditelné cp v BS, my jsme byli vidět rok a půl a mají nás s nima pevně spojené. 

Jako neutrální CP máme jednoduchou politiku. Kdo neútočí na nás, my neútočíme na ně. Narozdíl od Vaší neschopné "TOP" party :D co si sama bez ally nic nevymlátí , na nás část enemy z WK/SM přestala útočit a expí vedle nás i s war nad hlavou jen aby se nemuseli s náma mlátit a mají k nám nějaký respekt. Tvé představy o zrušených warech a škemrání pobavily, aspoň si zase všem ukázal jak umíš lhát a vymýšlet si, hloupý Honzo. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post

Ja mela jirika vždy moc rada a ja neverím ze apocalypsa mluvi pravdu o tom co všecko tu škaredo mluvi o jirikovi. Jirik byl kemne moc hodný a ochotne me prijal do ally kdyz sem nemela s kým hrat a nigdo se mnou nechtel hrat tak Jirik mi podal pomocnou ruku a moc mi pomohl a vzal me do klanu Jirinku nikdy ti to nezapomenu dostala sem Ban ale kdybych ho nedostala hrala by sem doted s tebou je mi to lito hodne. Jirinku muj drz se mam te rada a nikdy nezapomenu. Snad se uvidime na dexu ktery se brzo otvira alebo niekdy v budúcnosti na nejakom inom serveri ja jsem moc rada že aspoň Lafi je s tebou a nezradil te jako ty 3 prasatá... Sama si pamatujem jak sem k Tobe prišla na TeamSpeak a apocalypsa mé poslal do piče bezcitne...jirinku kašli na ne jsou to hovada. Taky wizardead mi Rikal že sem odpad... Jirinku I kdyz sme mali nezhody ja chtela hrať s anathemou pretože sem milovala podlu a chcela som s nou byt stále..ale rozdelili sme sa a ja si pák uvedomila ze si hrozne moc Prima kluk a ja té mam doted moc rada. Jirinku držím ti palce nenech se pospinit od tyhle prasat co na tebe kydaji hovinka.

Edited by Tyriastenne

Share this post


Link to post

anigif_enhanced-buzz-7292-1404378224-24.

Říkáte si někdy že je něco tak dobrýho, že už to nemůže být lepší? Jenže pak přijde romantická zápletka a hranice nejlepšího se hned posunou o 5 metrů dál. Nejsem úplně vlastenec, ale díky tomuhle topicu jsem rád že umím česky, protože některý věci google translate prostě nepobere.

Share this post


Link to post
On 10. 1. 2018 at 9:56 AM, WizarDEAD said:

Pokud mi ukradnes auto a ja si ho nemuzu vzit zpet, tak si vezmu aspon jine tvoje auto..

Ale problem je v tom ze Apo/vy jste neokradli na oplatku Stibu, ale uplne nekoho jinyho, takze tvoje odpoved je irelevantni.

Edited by Andor

Share this post


Link to post

Furt stejnej problem, EE/BD byly chary ktery nebyli aktiv ani na vasem mailu, mimo to ze vam realne nikdy nepatrily. A vy jste ukradly char kterej realne koupil Weed za real penize od svyho kamose. Mozna to lip pochopis, kdyz prestanes mluvit o sps ale o sws. Chapes to? Ja jsem celkem nestranej clovek, kdyby jste si nechaly sps a konec dejme tomu ze... Sice by jste porusily pravidla ktery sam Apo nejvic prosazoval, nasral si do huby, udelal ze sebe cloveka kterej je prospechar, tak bych se ani nevyjadroval a bral to ze kazda akce ma nejakou reakci. Ale vy jste ukradli SWS ktery realne nemelo se Stibem nic spolecnyho protoze mu nepatrilo a do party bylo aji tak k hovnu kdyz ma i tak dve.

Edited by Andor

Share this post


Link to post

čtvrtek, v práci nuda.. čekám na další epizodu seriálu TT :DDDD

 

Edited by Nez
  • Like 1

Share this post


Link to post

Plot twist:
O 4 měsíce později spolu hrají Stiba a Ros v jedné cp (i po společné anabázi na jiným serveru) ... I když, těžko říct, jestli real Ros nebo koupenej char...

Kde je blicí smajlík?

Share this post


Link to post

Vidim, ze mas prehlad, @Kure... Vyjadruj sa k comu chces, ale relevantnost tvojich info je presne na urovni toho "blijiciho smajlika" :)

P.S. Stiba tu ma BAN, aj ked neviem presne, za co...

Edited by Lafi

Share this post


Link to post
18 minutes ago, Lafi said:

Vidim, ze mas prehlad, @Kure... Vyjadruj sa k comu chces, ale relevantnost tvojich info je presne na urovni toho "blijiciho smajlika" :)

P.S. Stiba tu ma BAN, aj ked neviem presne, za co...

takze tohle je jen optickej klam, že?
image.png.b33179715483ca2474e50d0f475a35a0.png

P.S. ten ban má pravděpodobně za propagaci toho vtipu jmenem dex.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...