Apocalypsa

Stiba

Recommended Posts

Ja ani poriadne neviem, čo sa vlastne pýtaš... "vyblil" si tu jeden obrázok, z ktorého si automaticky vyčítal, že Stiba hrá s Rosom na clube... Čo keď ti napíšem, že Stiba hrá na postave Rosenberg(destro) a Stibov kamarát hrá na postave Stiba(DA)... A ešte ti k tomu napíšem, že Ros sa slobodne rozhodol nechať postavu Stibovi zadarmo...

 To už pre teba potom nebude taká senzácia...

Akože došiel si sem provokovať, ale s ľútosťou ti oznamujem, že ja sa viem baviť len normálne a slušne...

Share this post


Link to post
37 minutes ago, Lafi said:

Stiba hrá na postave Rosenberg(destro) a Stibov kamarát hrá na postave Stiba(DA)

Dík za info, aspoň vim, koho targetovat jako prvního.

A vážně myslíš, že ti sežeru pohádku o přenechání destra zadara? Po Rosovo historii s RMT (epic set, ImXo od Reavera rerollnuto na EE, adena na berserker...) a po tom, jak si šli po krku...jen tak z ničeho nic zase nejlepší kámoši, co si přenechávaj chary? ale no tak...

 

Share this post


Link to post
31 minutes ago, Kure said:

Dík za info, aspoň vim, koho targetovat jako prvního.

Nemáš za čo... Kľudne môžeš prísť za mnou hocikedy na TS, nikdy som nikoho neposlal preč. Aspoň tu nemusíš písať bludy. 

A ešte raz to napíšem, asi si tomu neporozumeli: Ros nechal destra Stibovi zadarmo.

Môj názor: asi preto, že ho nechcel nechať pre WS, lebo nakoniec zistil, ako sa správajú...

Ak má/mal Ros epic set, tak to napíš jemu na FB, že odkiaľ to má a čo s tým urobil. 

Píšeš o chare ImXo ako keby ho kupoval Ros. Čo keď ho "zohnal" pinkysek s wizardom? Zamyslime sa spoločne: ak by ho mal Ros, tak im ho tiež nenechá...

A Ros so Stibom si nikdy nešli po krku. Ros je úplne v pohode a ani si nepamätám, že by sa niekedy na TS naštval.

Inak vôbec nechápem, že prečo ťa toto všetko zaujíma. Nemá to nič spoločné s tebou. Ale ak máš nejaké otázky, rád ti na ne odpoviem, ak budem vedieť. A ak ti Stiba tak veľmi ublížil, tak mu napíš priamo na FB, on bude veľmi rád... ?

Edited by Lafi

Share this post


Link to post
On 2. 5. 2018 at 5:04 PM, Lafi said:

Nemáš za čo... Kľudne môžeš prísť za mnou hocikedy na TS, nikdy som nikoho neposlal preč. Aspoň tu nemusíš písať bludy. 

A ešte raz to napíšem, asi si tomu neporozumeli: Ros nechal destra Stibovi zadarmo.

Môj názor: asi preto, že ho nechcel nechať pre WS, lebo nakoniec zistil, ako sa správajú...

Ak má/mal Ros epic set, tak to napíš jemu na FB, že odkiaľ to má a čo s tým urobil. 

Píšeš o chare ImXo ako keby ho kupoval Ros. Čo keď ho "zohnal" pinkysek s wizardom? Zamyslime sa spoločne: ak by ho mal Ros, tak im ho tiež nenechá...

A Ros so Stibom si nikdy nešli po krku. Ros je úplne v pohode a ani si nepamätám, že by sa niekedy na TS naštval.

Inak vôbec nechápem, že prečo ťa toto všetko zaujíma. Nemá to nič spoločné s tebou. Ale ak máš nejaké otázky, rád ti na ne odpoviem, ak budem vedieť. A ak ti Stiba tak veľmi ublížil, tak mu napíš priamo na FB, on bude veľmi rád... ?

jediný kdo tady mele bludy jsi ty už se vzpamatuj.... fakt nevím co píšeš o věcech o kterých nic nevíš... jediné co je pravda z toho co jsi napsal je, že Ros je dement a dal to té trosce zadarmo.. taky jsme mu všichni v našem chatu řekli, že je kokot... ale nějaké sračky, že Ros to nechtěl nechat WS protože zjistil jak se správajú nebo že já a wizard jsme kupovali ImXa to si nech nic z toho není pravda (a věř mi, že bych se ti klidně přiznal protože mi je to fakt u prdele) fakt je mi tebe a toho kuřbuřta Jirky líto musíte mít fakt smutnej život....

Share this post


Link to post

@Pinkysek Ďakujem, mám sa fajn.

Asi nerozumieš po slovensky, ale však ok, cudzí jazyk. Kľudne si to prečítaj ešte raz, snáď ťa osvieti.

Nikdy si nebol na mňa nie že milý, ale normálny, ale tak ok, beriem. Taktiež prejav osobnosti.

Dúfam, že som to nenapísal zasa zložito... GL s odkodovávaním...

Share this post


Link to post
3 minutes ago, Lafi said:

@Pinkysek Ďakujem, mám sa fajn.

Asi nerozumieš po slovensky, ale však ok, cudzí jazyk. Kľudne si to prečítaj ešte raz, snáď ťa osvieti.

Nikdy si nebol na mňa nie že milý, ale normálny, ale tak ok, beriem. Taktiež prejav osobnosti.

Dúfam, že som to nenapísal zasa zložito... GL s odkodovávaním...

to že ti někdo napíše, že píšeš o věcech o kterých nic nevíš, tak tvoje odpověď na to je, že neumí ten váš čobolskej jazyk jo? Ok =) ty jsi fakt dobrej střelec... že se vůbec bavím s takovýma lopatama.. měj se ;) 

Share this post


Link to post
42 minutes ago, Pinkysek said:

to že ti někdo napíše, že píšeš o věcech o kterých nic nevíš, tak tvoje odpověď na to je, že neumí ten váš čobolskej jazyk jo? Ok =) ty jsi fakt dobrej střelec... že se vůbec bavím s takovýma lopatama.. měj se ;) 

Hlavne, že ty vieš... Mr. Pravda. Koľkokrát si prišiel za mnou na TS, keď si mal nejaký problém. Ani raz... Toto si ty. Len poza chrbát rozprávať a ohovárať a pritom som ti nikdy nič zlé neurobil, však ani nebolo kedy. Lebo ste sa s Wizardom zaujímali len sami o seba.

Hráš sa tu niečo viac a si len arogantný človek, nič viac. A takýto mi tu bude písať o smutnom živote. Asi sa idem vyplakať do vankúša. 

Píšeš ako veľmi ti to je u prdele, ale oživovať tu úplne zbytočný topic po 27. dňoch svedčí o tvojom šťastnom a vyrovnanom živote... 

Zalez naspäť do búdy...

Share this post


Link to post

Lol podle me Ros mel nejaky duvod to dat Stibovi a ne WS!

Hraju se Stibou od minuleho zari a spolupraci s nim si muzu jen pochvalovat.

Co vim o vasem problemu je, ze vam pucil clanove postavy s tim, ze kdyz odejdete, tak je budete muset vratit.

Nevim presne jak co bylo, ale urcite bych neexpil neco, kde hrozi, ze bych to musel vratit.

btw my jsme si prevedli Lasterose/cRoo na nase maily, aby se nam nestalo neco podobneho.

To co tu pisete mi prijde jako snuska blbosti.

Cela moje PT se za Stibu muze jen postavit a branit ho!

A Lafi? To same, oba jsou vyborni hraci a ja jim na 100% duveruju.

Cleny z Apovy PT moc neznam, takze nemuzu soudit.

Gl and hf

A at se dari v RL

Share this post


Link to post

Dík dík dík, rád se o sobě dozvídám další a další věci o kterých já sám jsem neměl ani páru. Hlavně od "upřímných, poctivých" lidí to zahřeje u srdíčka xD

 

Share this post


Link to post

Naposledy co si byl u nás si dostal vyšší lvl charu a půjčený equip. Neustále si brečel na TS, že něco nejde, char si nebyl schopný naexpit, cizí eminenci si rupl a utekl na jiný server. Pak si se chtěl přisrat zpět a řekl jsem ti že ne. Každý kdo tě zná ví, že nejsi schopný nic pořádně udělat a jen o všem chytračíš. 

Pokud jsi také u SM, ty lidi tě pravděpodobně vůbec neznají a maximálně jim drivuješ nějaký char. Otázka času než jim rozmlátíš equip a vrátíš se zpět na offik k pro CP. ;) 

Btw. Už sis konečně našel práci kde si vydržel déle jak měsíc nebo furt nemakačenko?

 

Edited by Stiba007

Share this post


Link to post

Já se  stebou snažil vyjít Stibo. Ale kokot zutane kokotem. Jsem rád že když jsem svojí CP říkal že jsem s tebou hrál řekly že to neřeší protože jsí píča a v alianci jsi jen díky Wanalimu. Tečka

Share this post


Link to post

Tím, že si rozmlátil cizí(moji) zbraň a zdrhl ze serveru, my dva už spolu nikdy nevyjdeme. Když už mě někdo chce okrást a podvést tak to může zkusit maximálně jednou a dost.

Už jak si psal na sws Laste bylo jasné kdo se chce asi zase přisrat. Mě osobně je jedno jestli osoba jako ty hraje ve stejné ally, jestli někoho ojebeš  od nich to je jejich problém. Já nepatřím mezi ty uřvaná děcka co tu hru řeší tak moc, jestli tamhleten bude v ally, já s ním hrát nechci, ale rozhodně nebudu ve hře s tebou ztrácet čas a nebo riskovat a hrát se zloději a lháři v jedné partě. ;)

Tady se každý o mě může dočíst hromadu věcí, každý kdo ví jak se věci mají z těch vašich výplodů má akorát slušnou zábavu. Za celou dobu co prošlo TotallyToxic přes 200 cz/sk hráčů jsem potkal jen 5 lidí tvojí úrovně. Dva z nich nakonec vrátili co ukradli, ale už nikdy nedostanou šanci se mnou hrát a lidi co znám o nich vědí aby se jim vyhnuli.. Ty/Wizardead a uplakánek Pinkysek jste odpad co stejně nikdy dlouhodobě nevydrží, takže Vás netřeba řešit.

Takže si užij pravděpodobně krátkodobou éru na clubu ZOSE než se půjdeš schovat na čas na offic xD

 

nicka.jpg

Share this post


Link to post
22 hours ago, Stiba007 said:

Tím, že si rozmlátil cizí(moji) zbraň a zdrhl ze serveru, my dva už spolu nikdy nevyjdeme. Když už mě někdo chce okrást a podvést tak to může zkusit maximálně jednou a dost.

Už jak si psal na sws Laste bylo jasné kdo se chce asi zase přisrat. Mě osobně je jedno jestli osoba jako ty hraje ve stejné ally, jestli někoho ojebeš  od nich to je jejich problém. Já nepatřím mezi ty uřvaná děcka co tu hru řeší tak moc, jestli tamhleten bude v ally, já s ním hrát nechci, ale rozhodně nebudu ve hře s tebou ztrácet čas a nebo riskovat a hrát se zloději a lháři v jedné partě. ;)

Tady se každý o mě může dočíst hromadu věcí, každý kdo ví jak se věci mají z těch vašich výplodů má akorát slušnou zábavu. Za celou dobu co prošlo TotallyToxic přes 200 cz/sk hráčů jsem potkal jen 5 lidí tvojí úrovně. Dva z nich nakonec vrátili co ukradli, ale už nikdy nedostanou šanci se mnou hrát a lidi co znám o nich vědí aby se jim vyhnuli.. Ty/Wizardead a uplakánek Pinkysek jste odpad co stejně nikdy dlouhodobě nevydrží, takže Vás netřeba řešit.

Takže si užij pravděpodobně krátkodobou éru na clubu ZOSE než se půjdeš schovat na čas na offic xD

 

nicka.jpg

a ještě tu o karkulce Štíbo :x fakt se nehorázně bavím z toho co tu furt plodíš...

Share this post


Link to post

Myslíš pravdu? xD 

Ano ta je velmi velmi zábavná, hlavně když se řekne po tom co zloději, lháři jako první začnou šířit lži a někdo tady pak řekne jak to opravdu ve skutečnosti je, nedej bože doloží screeny.

Tak jak jsem to udělal ohledně tvého lidského charakteru když si hanil za zády ženskou, tak jako se tady přišlo na to že ve skutečnosti já a Ros jsme se nikdy nehádali a jeho postavu mi kamarádsky daroval, tak jako Smajdalf tady něco zkoušel a nakonec si promaže radši sám příspěvky. ;)

Share this post


Link to post
4 hours ago, Stiba007 said:

Myslíš pravdu? xD 

Ano ta je velmi velmi zábavná, hlavně když se řekne po tom co zloději, lháři jako první začnou šířit lži a někdo tady pak řekne jak to opravdu ve skutečnosti je, nedej bože doloží screeny.

Tak jak jsem to udělal ohledně tvého lidského charakteru když si hanil za zády ženskou, tak jako se tady přišlo na to že ve skutečnosti já a Ros jsme se nikdy nehádali a jeho postavu mi kamarádsky daroval, tak jako Smajdalf tady něco zkoušel a nakonec si promaže radši sám příspěvky. ;)

No ještě aby ti Ros tu postavu prodal všem je jasný, že na tu cenu té postavy by člověk jako ty u lopaty nikdy nevydělal :D

Share this post


Link to post
On 2. 5. 2018 at 4:33 PM, Kure said:

Dík za info, aspoň vim, koho targetovat jako prvního.

A vážně myslíš, že ti sežeru pohádku o přenechání destra zadara? Po Rosovo historii s RMT (epic set, ImXo od Reavera rerollnuto na EE, adena na berserker...) a po tom, jak si šli po krku...jen tak z ničeho nic zase nejlepší kámoši, co si přenechávaj chary? ale no tak...

 

Někdo tu vyprávěl něco jiné. xD Smůla, že akorát urážíš svého kamaráda Bejka z twitche , který děla dělnickou profesi svářeče pokud se nepletu. První si zjisti co dělá topograf a pak se tady zase snaž někoho urazit, ale pochybuji, že lidský odpad jako ty to někdy dokáže, možná tak vlastní matku, kdyby četla či viděla co vychovala. :)

Edited by Stiba007

Share this post


Link to post
7 hours ago, Stiba007 said:

Někdo tu vyprávěl něco jiné. xD Smůla, že akorát urážíš svého kamaráda Bejka z twitche , který děla dělnickou profesi svářeče pokud se nepletu. První si zjisti co dělá topograf a pak se tady zase snaž někoho urazit, ale pochybuji, že lidský odpad jako to někdy dokáže, možná tak vlastní matku, kdyby četla či viděla co vychovala. :)

Premejslim, jak hluboko jde jeste klesnout... Neprestavas prekvapovat.

Share this post


Link to post
15 minutes ago, Kure said:

Premejslim, jak hluboko jde jeste klesnout... Neprestavas prekvapovat.

Přemýšlet není nikdy na škodu, daleko lepší než bez rozmyslu tu "blít" lži. :)

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...