Sign in to follow this  
BrooksWasHere

salutari clasice

Recommended Posts

Salut, ma bucur sa vad un astfel de proiect. Sper sa fie cat mai multi online. Eu nu am mai jucat l2 classic in principal pentru ca nu cunosc limba rusa, asa ca astept acest server cu nerabdare.

Toate cele bune !

Share this post


Link to post

Salut, aveti ceva planuri pe sv asta? Faceti un clan/ intrati intr-unul sau vedeti cand se da drumu la joc? :))

Share this post


Link to post

Problema e.. cum se mentine serverul? Daca nu au un plan concret de sustinere financiara, ori il vor inchide in cateva luni ori se for apuca sa vanda adena/iteme.

Share this post


Link to post

Deocamdata nici nu s-a dat drumul la server si va ganditi daca o sa tina , intodeauna va fi problema de a tine serverul dar sper cu cateva donatii bune se va repara asta .

Deocamdata o sa ii dau un test run cand se va deschide pe data de 22 , daca ma tin de el atunci voi dona bucuros.

Salutari tuturor!

Share this post


Link to post

buna.vam numarat 8 sinteti.daca va uniti toti introe echipa  o sa fie cool. de onlain eu cred ca o sa fie misto 2-3 mii de la inceput.

 

 

 

 

Share this post


Link to post

daca raman 1000 de oameni e mai mult decat suficient, 3000 pe classic e mult, eu am deja clan, vin cu cei din Hellspawn :)

Share this post


Link to post

buna.vam numarat 8 sinteti.daca va uniti toti introe echipa  o sa fie cool. de onlain eu cred ca o sa fie misto 2-3 mii de la inceput.

 

 

 

 

​Sunt sigur ca sunt multi romani care nu au postat pe forum sau nu au cont (ca guests) , posibilitatea sa vedem mai mult exista . Acum sa ne si recunoastem intre noi

daca raman 1000 de oameni e mai mult decat suficient, 3000 pe classic e mult, eu am deja clan, vin cu cei din Hellspawn :)

​Eu inca nu am clan . De obicei imi caut clan dupa ce fac 40 ca de acolo incepe fun-ul , pana atunci - Han Solo.

Share this post


Link to post

aici o sa dureze o luna daca nu mai mult pana faci 40 :) iti recomand sa gasesti cel putin 2 sau 3 persoane sa joci, singur nu faci fata

 

Share this post


Link to post

Stiu , dar asta nu m-a oprit niciodata de cand joc l2. Deocamdata m-am alaturat unui clan , o sa vad cum o sa mearga.

Share this post


Link to post

Salutari!

Inca o zi si incepe! Cum merge treaba asta? Oficialul a luat-o pe aratura rau de tot si majortiatea svr. private sunt si ele pe calea gresita. Zic majoritatea pentru ca iata aici exceptia de la regula. Nu faci lvl 100 din prima, nu o sa ai super skilluri, nu o sa poti juca cu Kamael :(, dar ce conteaza toate astea cand e good ol' L2?

Sa le dea Dumnezeu sanatate baietilor astia sa tina serverul si sa vina lumea si pana la urma sa existe cat mai mult!!!! :D

Share this post


Link to post

daca raman 1000 de oameni e mai mult decat suficient, 3000 pe classic e mult, eu am deja clan, vin cu cei din Hellspawn :)

1K e decent dar ideal(intr-o lume perfecta) ar fi un 2k pur(fara dualbox) pentru ca multi se vor mai lasa pe parcurs.

 

Eu sincer doar sper sa vina relativ repede cu expansion-urile, ca altfel daca stam 1 an+ pe classic 1.0, pot sa inchida serverul de pe acum.

Share this post


Link to post

cred ca iti trebuie 4-6 luni sa ajungi lvl 57/58 daca intr-un an pe Korea abia au facut lvl 57 sau 58 si cateva arme de b si armuri iti dai seama....

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this