Stiba007

Klan Totally toxic

Recommended Posts

Zdravím

Nabiráme každého cz/sk mluvícího hráče, je pak na hráčích, aby spolu expili a tvořili si party.

Hlavní herní čas klanu 19:00-21:30

Ve hře pište pm/mail na: Kuba/Arnoldos nebo discord Stiba007#4905

 

 

Edited by Stiba007

Share this post


Link to post

Cus Češi,

prosím Vás, chtěl bych se zeptat.......strašně dlouho jsem nehrál L2 a chtěl bych se zeptat, kde bych našel stránky, kde jsou skilly hrdinů, lokace mobů, drop z mobů, abych věděl, kde spoilit atd.......asi víte co myslím :) Samozřejmě myslím pro tento classic L2 server. Každý server to měl, tady nic nevidím......nebo nemůžu najít

Share this post


Link to post

Cau lidi, nechapu proc je tu vic nez jeden CZ / SK clan... spojme to a budeme vice PVE / Siege / Farm / Raid schopni... pokud by mel nekdo zajem spojit klany tak napiste na nick Dypsik ve hre, nebo HellHound

 

Share this post


Link to post

"Už jsem tady zas!!" :D

Zdravím vše české/slovenké, 

  nabíráme vše co má chuť hrát, bylo tomu víc jak 18let a není to retardované.

Offik je mrtev, nechť žije freečko!!!! :P

 

Share this post


Link to post

"Už jsem tady zas!!" :D

Zdravím vše české/slovenké, 

  nabíráme vše co má chuť hrát, bylo tomu víc jak 18let a není to retardované.

Offik je mrtev, nechť žije freečko!!!! :P

 

​Taky jsem se nedávno vrátil... Tohle je prostě lepší než offik... Zadarmo, víc lidí, obdobné soubory (říkají že je to OFF files, ale i kdyby to byla java tak je fakt dobrá)... No a především admini fakt poslouchají hráče a mají k tomu takový lidštější přístup... Na offiku to bylo všechno takové byrokratické a některé oficiální patch notes byly fakt přitažené za vlasy (enchanty v shopu, VR na skily apod... Tyhle věci taky zhodnotili že hře spíš uškodí tak je tu prostě nedali).

Rozhodně jeden z nejlepších serverů co jsem kdy hrál. A lidi to poznaj - server jede 9 měsíců a na low lokacích jsou furt vidět nějací newbie takže tohle je fakt legendary.

Share this post


Link to post

Tak mě pak hoď maila či pm ve hře, zkus dotáhnout kamarády a trochu to tu zkusíme nakopnout. Necelé 2k repuťáku a pojedem za 10%bonus exp.:D

Share this post


Link to post

Posledních 900 CR a pofrčíme za 10% bonus exp. Posledních 5 volných míst, lvly v klanu +- 45lvl.

Sháníme stále aktiv lidi. Věk 18+, TS3, hrající hlavně někdy v časech od 15:00-24:00.

Hledáme hlavně EE, Ol, BD, Bishe nebo tanka.

V případě zájmu pm/mail Stiba007 a něco o sobě.

Lidi s minimální aktivitou, nechodící na TS postupem času nahrazujem...

Share this post


Link to post

Posledních 900 CR a pofrčíme za 10% bonus exp. Posledních 5 volných míst, lvly v klanu +- 45lvl.

Sháníme stále aktiv lidi. Věk 18+, TS3, hrající hlavně někdy v časech od 15:00-24:00.

Hledáme hlavně EE, Ol, BD, Bishe nebo tanka.

V případě zájmu pm/mail Stiba007 a něco o sobě.

Lidi s minimální aktivitou, nechodící na TS postupem času nahrazujem...

​občas by taky nebylo od věci odpovědět na PMka nebo nebejt 90% času v offline trade.. :D pak by nabírání lidí bylo pro tebe jednodušší

Share this post


Link to post

Kdo chce, tak si mě ve hře najde nebo jednoduše napíše mail. ;)

Momentálně už jen 170CR na bonus exp 10%, klan vyčistěn od neaktiv/petů, 30/30.

Nově založen druhý klan !!!!!

6% bonus exp, obsazenost 2/30

Přednostně hledáme  Ol, Bd, Bishe a tanky. 

Zájemci pm/mail Stiba007 nebo Laste

Share this post


Link to post

Hledáme hráče hrající za podpůrné postavy, hlavní sws, dále bd/bishop. Pokud daný hráč bude často aktivní, komunikativní, tak není problém pomoci s expem/výbavou.

Share this post


Link to post

No máme v klanu čecha hrajícího z Nového Zélandu, kde mají momentálně 11+ a taky se to dá zkloubit :D

Když se chce, hraje se pro klan, pak až na sebe, tak jde vše.

Share this post


Link to post

Caute, jeden OT prispevok,

stiahol som si klienta, nahodil som patch, vytvoril acc, ale ked pustim hru, nejde mi lognut. Po zadani account/pass mi to stlae len loguje a nic sa nedeje. Neviete preco?

Share this post


Link to post

Caute, jeden OT prispevok,

stiahol som si klienta, nahodil som patch, vytvoril acc, ale ked pustim hru, nejde mi lognut. Po zadani account/pass mi to stlae len loguje a nic sa nedeje. Neviete preco?

​Těžko říct O.o Zkus spíš napsat "koll.classic" na skypu, to je admin který tyhle věci běžně řeší :)

Share this post


Link to post

Hlavní je spustit i jejich updater, ať ti to celé překontroluje, full check ti bude chvíly trvat a pak další zapínání hry už jen přes l2 v systému, dokud nebude nějaký event či update, na to tě upozorní admini ve hře.

Pokud to takhle děláš a nejde, napiš Kollovi na skype on se ozve, pořeší. Admini jsou ochotní.;)

Share this post


Link to post

Ok, diky za info, asi napisem tomu kollovi, bo ked som to spustal cez upater, tak sa mi to vyhadzovalo error a ani sa mi to nespustilo.

BTW co je toto za server? to nie je offic, ci?

Share this post


Link to post

EU offik už nikdo skoro nehraje, to je mrtvý server. Tohle je freečko, s herní komunitou z Evropy, Severní i Jižní Amerika, korejci tu hrají také, takže i Asie.Prostě server žije nonstop.

Tady každy patch upravý, debilní věci nedají, potřebné naopak přidají a ještě o tom diskutují s námi hráči.

Divný, máš čistou verzi classicu od nich? Nebo nějakou hromadu chroniclů dokupy u sebe?

 

Share this post


Link to post

No s tím 2.0 patchem to na offiku dost brutálně ožilo, ale tady je myslím pořád víc lidí... No a až přijde 2.0 tady tak to bude, myslím, taky docela mazec. Stačí se podívat jakou neplechu nadělala 1.5 a to byl oproti dvojce maličký patch :D

 

Share this post


Link to post

Slo by vysvetlit tu svislou osu?o.O

Btw.Predevcirem padlo prvni 60+ RB a hned samurai long sword :P 

Cca 25min a byl dole bez odmlouvani, normal Rbcka naseho lvlu padaji do 6-10min.(random pt strili 30-60min) 

CZ/SK sila roste!!!B|

Share this post


Link to post

Slo by vysvetlit tu svislou osu?o.O

Btw.Predevcirem padlo prvni 60+ RB a hned samurai long sword :P 

Cca 25min a byl dole bez odmlouvani, normal Rbcka naseho lvlu padaji do 6-10min.(random pt strili 30-60min) 

CZ/SK sila roste!!!B|

​Je to rank stránky na serveru Alexa, což je společnost pod Amazonem. Tady jsou detailní informace: http://www.alexa.com/siteinfo/l2classic.club#trafficstats

Jo a gratulace k RBčku :)

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...