Stiba007

Klan Totally toxic

Recommended Posts

Stále sháníme swska a bishopy, momentálně není problém složit na večer 3-4party.

Top lvly chodí farmit LoA, AB, spodní lvly vlakují EV nebo expí jednotlivě. Hráči pod 40lvl mají na pomoc při expu klanové PP 49lvl, když je k dispozici jiný buffer pomůže také.

Pravidelné večerní zabíjení RB přes CC (50-62lvl Rb).

Share this post


Link to post

Zdravim, tak po nejakem case napisu ve zkratce deni na serveru.

Momentalne k tretimu mesici pusobeni na serveru se nase top lvly blizi k 60lvlu, celkove nas je v klanu okolo 50aktiv. 

 Diky vysokemu poctu aktiv lidi je o nas na serveru celkem vedet. Radi chodime RB a expime spolu, diky tomu pri pvp o RB nas randomove na serveru nemaji v lasce. Nadruhou stranu nas jiz oslovili 2 ze 3 nejsilnejsich ally na serveru.B| Treti ally DarkLegion po nas tezce jdou a PKuji o 15-20lvlu mensi hrace. :D(tezky strach z mozne konkurence??)

Co se tyce druheho ceskeho klanu, s tim jsme prestali spolupracovat uplne, vulgarni chovani od jejich hrace, neustale narazeni na par jejich hracu v random partach u RB a nezajem jejich vedeni se nejak spojit to dovrsil. 

No kdyby nekdo mel zajem o nejake dalsi info, staci se optat tady nebo skocit za nama na TS.

 

Share this post


Link to post

V neděli proběhlo parádní CSko(castle siege). Jelikož na serveru mají top klany náskok 3/4 roku, náš úkol zněl jasně, co nejvíce škodit jedné ze tří top ally na serveru, kteří nás již od 40lvlů PKují s chary 65+.

A jak to dopadlo? Více než dobře, ve dvou partách(50-60lvl) se nám úspěšně dařilo nabíhat nepřátelům do zad a i přes jejich počáteční obsazení dvou hradů, byli vyhnáni zpět a hrady si rozdělili top ally se kterými udržujeme přátelské vztahy.

Momentálně vedeme války s klanen Vigalence z ally DarkLegion, dále s klanem Nonfactors (kde hraje i pár českých solistů).

Tímto děkuji všem za účast a dík všem kdo hrají v našem klanu a ukazují zbytku světa, že i československá komunita je schopná konkurovat top klanům.;)

Share this post


Link to post

Zdravím, tak server pomalu ale jistě nabývá na velikosti, i k nám do klanu zavítalo hromadu nových lidí.

Momentálně se blížíme k 60 aktiv lidem a snad se budem nadále rozrůstat, brzy nahodíme i ve druhém klanu 10% bonus exp, na 4lvl již vybíráme PoB. Pokud to s přílivem lidí takhle půjde dále, pravděpodobně z pet klanu založíme 3.klan, takže nově příchozí nebojte se ozvat.

Komunikativním a aktivním lidem nabízíme pomoc jak s expem, vpodobě rad kde expit, buffování v Giranském přístavu, tak sem tam i zapůjčení výbavy.

 Až na pár sviní z CZ/SK komunity, co jsou v jiných klanech a cíleně opakovaně zabijí jen naše low hráče nebo bonzují našim enemákům kde expíme, musím zaťukat "ťuk, ťuk", že lidé v klanu rádi pomohou nováčkům.;)

Share this post


Link to post

Ahoj,

Měl bych zájem o klan. pročítal jsem si zde fórum a připadá mi že asi ( konečně ) nepotkávám český klan plný ocasů a skurvených solistů. 

Háček je jen v tom že momentálně jsem v Dánsku odkud hrát nemůžu. Domů se vracím koncem listopadu. Tutíž doufám že klan i server pořád pojede.

Jen abych se krátce představil, jsem Martin a je mi 23. Makám teď v Dánsku, potože v česku je to napiču.... pro mě....

Lajnu jsem přestal hrát cca před 2 rokama....to nic nemění na tom že mě to znovu chytlo když to tu vidím a mám chuť pořád ne zapařit s novým strojem.

Hrál jsem lajnu asi 7 let....poslední 3 roky hraní jsem hrál jen bishe....Takže pkud máte nouzi o bishe , můžu ho rozjet. Ale za měsíc to muže být vše jinak. Takže celkově mužu rozjet cokoliv kromě kočky , která mě totálně nebaví....

Budu rád když mi sem někdo něco napíše, na TS taky ted nemužu , ale tu na foru to pořádně zaspamuju.

Jen abyste věděli....Na TS chodím pravidelně....hraju týmově, solo hra mě fakt brutálně nudí...No a myslím že nejsem žádnej mentál.

 

Share this post


Link to post

Zdravím, 

na úvod k serveru. Je veden rozumným týmen, který umí, zná a snaží se. Server oslavil před chvílí rok a hráčská populace neustále roste, tudíž se nemusíš bát, že jen tak skončí.( viz. jen tak pro srandu event v pondělí večer a 500lidí účast http://l2classic.club/forum/index.php?/topic/12856-halloween-party-report/ , to si EU offik může nechat jen zdát)

Co se týče klanu, název je takovým vyjádřením na stav CZ/SK komunity, totálně toxická. 

Ve zkratce:

Týmový hráč, účast na TS = buffy, věci od klanu, pomoct od ostatních v klanu

Sólo hráč, bez TS = při čištění klanu vyhozen

V klanu expíme převážně v partách, jde nám hlavně o to, mít co nejvíce lidí na stejném lvlu. Já sám jsem nejvyšší lvl v klanu a zpomaluji exp abych neutekl. Solisti tohle nikdy nepochopí. V top lokacích se chodí expit klanově, 3-4pt v CC a zabere se lokace, mass pvp mezi třemi top ally téměř každý den. O tom je classic.

Nás díky pomoci na CS a dohodám nechájí v top lokaci expit 2 ze 3 top ally, s tou třetí vedem war. :D 

 

 Jinak pokud máš další otázky klidně se ptej, konkrétní char co by se hodil, by se řešil až na TS.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Zdravím, 

na úvod k serveru. Je veden rozumným týmen, který umí, zná a snaží se. Server oslavil před chvílí rok a hráčská populace neustále roste, tudíž se nemusíš bát, že jen tak skončí.( viz. jen tak pro srandu event v pondělí večer a 500lidí účast http://l2classic.club/forum/index.php?/topic/12856-halloween-party-report/ , to si EU offik může nechat jen zdát)

Co se týče klanu, název je takovým vyjádřením na stav CZ/SK komunity, totálně toxická. 

Ve zkratce:

Týmový hráč, účast na TS = buffy, věci od klanu, pomoct od ostatních v klanu

Sólo hráč, bez TS = při čištění klanu vyhozen

V klanu expíme převážně v partách, jde nám hlavně o to, mít co nejvíce lidí na stejném lvlu. Já sám jsem nejvyšší lvl v klanu a zpomaluji exp abych neutekl. Solisti tohle nikdy nepochopí. V top lokacích se chodí expit klanově, 3-4pt v CC a zabere se lokace, mass pvp mezi třemi top ally téměř každý den. O tom je classic.

Nás díky pomoci na CS a dohodám nechájí v top lokaci expit 2 ze 3 top ally, s tou třetí vedem war. :D 

 

 Jinak pokud máš další otázky klidně se ptej, konkrétní char co by se hodil, by se řešil až na TS.

​Nechce se mi psát nic dlouhého takže asi jen...super :D....jen tím že je to classic....takjsem trchu zmatený ....na jakém chroniclu to vlastně jede ?....

Jinak...cca koncem listopadu se připojím.

Ještě mě napadlo že bych mohl hrát nějaký Char třeba jestli je nějaký buffpet ale byla by to aktiv postava potom ;) než bych vás všechny dohnal sám to by byla doba... Bufery hrají rád ;) klidně aktiv pp, ol.... Je mi to fuk :) ale pochopím že nechcete dávat acc někomu cizímu a bojíte se že byste mohli pak přijít o buffpeta... Ale... Nejsem žádná svine :)

Share this post


Link to post

Zdravím, 

na úvod k serveru. Je veden rozumným týmen, který umí, zná a snaží se. Server oslavil před chvílí rok a hráčská populace neustále roste, tudíž se nemusíš bát, že jen tak skončí.( viz. jen tak pro srandu event v pondělí večer a 500lidí účast http://l2classic.club/forum/index.php?/topic/12856-halloween-party-report/ , to si EU offik může nechat jen zdát)

Co se týče klanu, název je takovým vyjádřením na stav CZ/SK komunity, totálně toxická. 

Ve zkratce:

Týmový hráč, účast na TS = buffy, věci od klanu, pomoct od ostatních v klanu

Sólo hráč, bez TS = při čištění klanu vyhozen

V klanu expíme převážně v partách, jde nám hlavně o to, mít co nejvíce lidí na stejném lvlu. Já sám jsem nejvyšší lvl v klanu a zpomaluji exp abych neutekl. Solisti tohle nikdy nepochopí. V top lokacích se chodí expit klanově, 3-4pt v CC a zabere se lokace, mass pvp mezi třemi top ally téměř každý den. O tom je classic.

Nás díky pomoci na CS a dohodám nechájí v top lokaci expit 2 ze 3 top ally, s tou třetí vedem war. :D 

 

 Jinak pokud máš další otázky klidně se ptej, konkrétní char co by se hodil, by se řešil až na TS.

​Nechce se mi psát nic dlouhého takže asi jen...super :D....jen tím že je to classic....takjsem trchu zmatený ....na jakém chroniclu to vlastně jede ?....

Jinak...cca koncem listopadu se připojím.

Ještě mě napadlo že bych mohl hrát nějaký Char třeba jestli je nějaký buffpet ale byla by to aktiv postava potom ;) než bych vás všechny dohnal sám to by byla doba... Bufery hrají rád ;) klidně aktiv pp, ol.... Je mi to fuk :) ale pochopím že nechcete dávat acc někomu cizímu a bojíte se že byste mohli pak přijít o buffpeta... Ale... Nejsem žádná svine :)

​Chronicle je, přesně jak čteš, Classic :D Je to úplně nový chornicle, který NCsoft udělal pro fandy oldschool lajny, tzn. nejsou tu žádné attributy, žádní kamalolci, žádná Gracie, Hellbound, Kamaloky, Pailaky...

A především všechno tu jde zatraceně pomalu, jako za starých časů, akorát ještě stokrát pomaleji :D Server jede přes rok a top levely můžeš omrknout sám: http://l2classic.club/stats Sedmdesátšestky jsou momentálně tři a to jsou fakt nějaké šílené ruské farmašiny spolu s těma ostatníma 75kama... Normální lidi začínají tak na pátý stránce kolem té 70, a i to jsou vesměs lidi co tady byli skoro od začátku a pařili každý den několik hodin... Takže pokud ti nevadí, že po čtyřicítce budeš trávit vícero dnů na každým levelu tak vřele doporučuji :)

Share this post


Link to post

20lvl uděláš za večer, 40lvl za 3dny, 50lvl za necelé dva týdny, pak to jde hůř ale 2-3měsíce jsi 60lvl.(pokud máš buff, chodíš i RB a na top spoty)

Postavu ke hraní budem řešit až budeš TS, uvidíme na čem se domluvíme.

Share this post


Link to post

Super, co to domluvit hned ? :D teď v neděli budu moct zaparit... Tak od 7 od rána tak do 1 odpo. V nic moc ale aspoň třeba 20 udělám :D.... jestli bys mi mohl hodit TS do zprávy prosím tě :) Nick ve hře ještě nevím. 

slo by to tak nebo proste napis co je fakt potreba a ja to rozjedu. Neni problem, bd,b ish, jakykoli mage, ee, hawk, DE tank, destro.

 

Share this post


Link to post

Adresu na TS máš v prvním postu, já jsem zvyklý být na nohou už okolo 5-6, tak se ti zastavím kolem té 7mé na TS. Momentálně nejnutněji je potřeba bishop.

Share this post


Link to post

Jo myslel jsem si to :D :))) ok , jinak neříkám že přesně v 7 tam budu. Pracuji v noci, je možný že až dyl. Ale v neděli dopoledne sto pro. Ale budu na ts ;)

 

Share this post


Link to post

 

..... Až na pár sviní z CZ/SK komunity, co jsou v jiných klanech a cíleně opakovaně zabijí jen naše low hráče nebo bonzují našim enemákům kde expíme, musím zaťukat "ťuk, ťuk", že lidé v klanu rádi pomohou nováčkům.;) ...

​Rád bych věděl, koho považuješ za tu svini, protože co já si pamatuju, zatim jsem narazil jen na tvoji partu (resp. partu, kde jsi zrovna byl i ty) a žádnýho low levla jsem zatim nepotkal..
O těch informátorech to je taky nesmysl, existuje něco jako kamery, informátora nepotřebuješ...
NEchci tu startovat nějakej flame, klidně mi odpověz v pm, ale tohle mě fakt zaráží...

Share this post


Link to post

Jestli konkrétně ty hraješ za postavu co si myslim, víš dobře co si udělal u Kastora, práskač a vlezdoprdelka klanu.  1* pro tebe

Každopadně těch pro mě sviní by se našlo víc, od člověka co opakovaně chodí zabíjet jiného čecha(server s 1k+ lidi a mraky cizincu) s nižším lvlem aby mu jen znechutil hru a pak se tím ještě chlubí, pro nás obyčejný sólo šašek, až po vtěrku co se k nám přisírá na TS a hraje si na strašně loajální a pak ztratí 30min žití jen aby došla s partou enemy na poloafkujici partu od nás do LoA, která dala PR, to se divím že i přitom nebyla u nás na TS, aby měla dobré info kde jsme :D. Zajímavé, že vždy lezou do zadku našim enemakům a silnější straně na serveru. :D

Přezdívky hráčů udávat nebudu, klan je zná, pro nás jsou to odepsaní hráči. Flame tu na toto téma žádný určitě nebude, toto je můj první i poslední post a snad i dostačující odpověď pro tebe, tímto bych tě i poprosil, aby si se již tady nezapojoval. Toto téma je založeno pro info/komunikaci a dotazy československým hráčům co mají zájem se k nám přidat.

Ono hrát solo, přifařit se do mezinárodního klanu je asi to nejjednoduší co jde ve hře.

Ale v té naší totálně toxické komunitě hájit barvy CZ/SK klanu, pomáhat spoluhráčům, bojovat často proti přesile, nenechat si otrávit hraní a ještě si tu hru užívat to chce hodně pevné nervy, týmového ducha a obětování pro klan.

Tímto bych chtěl zároveň poděkovat všem klanovým spoluhráčům, kteří tak činí.

!!!Pozor!!!

Otevřen 3.Klan pro velký zájem nových hráčů!

 

Share this post


Link to post

Zdravim. Taky se stejne jako kolega nademnou vracim z5 k L2 po dlouhe pauze. Je mi 26 a jsem takovej pohodar. mam odehrane vsechny postavy do max lvlu a tak zacit cokoliv by pro me nebyl problem. bohuzel ma ted trochu problems komunikaci na TS. nemuzu mluvit,ale pripojeny bych byl. Ra bych, kdyby jste me k sobe prijali. neraad hraju sam. kdyby byla naka ta moznost,tak mi sem hodte kdyztak, na koho se budu moct ve hre obratit a napise mi primo sem, jakej char. by se zrovna hodil a ja to rozjedu.dik a snad se nejak dohodnem

Share this post


Link to post

Zdravím, 

aktuální stav klanu je okolo 40lidí aktiv + 20lidí téměř neaktivních z prac/rod. důvodů.

Dost hráčů se u nás protočilo, většina lidí co odešli bohužel nevěděli o čem je l2 classic, nespolupracovali, nebyli schopní dojít na TeamSpeak. Škoda jich ale nedá se nic dělat, nekomunikativní a sólisti u nás nemají místo.

Klan se přidal do aliance WickedSick spadající pod evropskou část.(máme i americkou/asijskou). Momentálně válku vedem proti alianci DarkLegion(pouze s hlavním klanem). 

Přešli jsme na alianční teamspeak, tudíž již není volně přístupný, kdo by měl zájem se k nám přidat nebo se optat věci ohledně server, pište přímo sem nebo soukromou zprávu.

Ve hře kontaktovat postavy Stiba007/Oldik/iNevil/Salatekk/Apocalypsa/Nella/Scorpio přes pm/mail.

 

 

Share this post


Link to post

První klanové video od našeho hráče! :D

CSka opět parádní, dvě největší ally se střetli o aden. 210 vs 190.  V lehké početní výhodě, ale s odost menším průměrem lvlů jsme ubránili hrad před nepřáteli. Krasný dvě hodiny mass pé vé pé. ;)

Share this post


Link to post

Zdravím všechny čechoslováky,

momentálně na serveru panuje vánoční atmosfér, běží dva eventy, další CS se konají až 15.ledna kvůli svátkům po dohodě s GM Teamem.

V klanu na zimu zažíváme nárůst hráčů, uvidíme kolik vydrží náročnost low rate serveru.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...