Stiba007

Klan Totally toxic

Recommended Posts

Ozvat se můžeme, jen vždy nehrychlejší způsob je kontaktovat přímo nás ve hře, hodím o tobě info do klanové FB skupiny, možná se tě někdo ujme, jinak to udělám až já až budu večer ve hře.

Share this post


Link to post

Ahoj mam uvazuju ze bych to opet zkusil s L2. Hral jsem classic na ofiku ale tam to byla hruza. A mel bych otazku uz maji sumoni shoty a bufovaci kočky ?

Share this post


Link to post

Hele shoty budou až bude patch 2.0. Jinak oproti offiku tady buffovací kočku už přidali. V klanu máme dokonce dvě.

Jinak EU offik je mrtvý server, tady je to úplně o něčem jiném. ?

Share this post


Link to post

tak to bych si kocku klidne zahral jestli by jste oni meli zajem. A nevite proc se mi neukazuji nove prispevky  tady v topicu ?

Share this post


Link to post

Taky mi to delalo hovna a nevidel jsem tvoje prispevky ikdyz jsi tu psal. Museljsem  si dat zobrazit odpovedi ale na mobilu. Btw nehrals nahodou socku u krizy?

Share this post


Link to post

Záleží kdy budeš ve hře, večer tě už můžu nabrat já, jestli už teď, tak je třeba napsat nick ve hře ať to řeknu klukům přes FB.

Každopádně jestli budeš hrát jen tak lehce, když bude chuť není problém, jen tě naberem do 3tího nebo 4tého klanu kde jsou peti a hráči co hraji občas.

TSko jinak nutné na hraní jinak o tobě lidé v jiných klanech nebudou mít tušení.

Share this post


Link to post

Tak ve zkratce, podařilo se nám dodělat klan lvl 5, na který je třeba celkově 15.100PoB, jako 10.tému klanu na serveru (ostatní začli o 9 měsíců před námi).

Nyní velmi často expíme ve dvouch lukařských partách, doexpují se nám nový mágové, takže je jen otázkou času kdy navečer nebude problém skládat i mágovskou partu. 

Stále si držíme status čistě československého klanu bez konstat paret. Na serveru pravděpodobně jako jediný klan z top klanů.

Tuhle neděli budou po velké pauzu z důvodů vánočních svátků a dohodnutého příměří další CS. Určitě se stavte aspoň podívat a držet palce. 

Jinak i nadále hledáme jakékoliv aktivní hráče co jsou plnoletí, používají TS3 a mají chuť reprezentovat československou l2 komunitu.

Hlavní herní čas klanu je od 19:00-24:00.

Share this post


Link to post

Zdravím, chci tu začít hrát, ale raději se zeptám.

Má to smysl, začínat takhle pozdě?
Přestupy se klasicky dělají?
Jak je tahle hra rozdílná oproti normálnímu L2.

Případně můžu dojít na TS a pokecat.

Co bych měl případně rozjet? (uvažuji buď necromancer nebo kočičkář/temný sumoner)

Share this post


Link to post
On 12. 2. 2017 at 4:38 PM, Wabaky said:

Zdravím, chci tu začít hrát, ale raději se zeptám.

Má to smysl, začínat takhle pozdě?
Přestupy se klasicky dělají?
Jak je tahle hra rozdílná oproti normálnímu L2.

Případně můžu dojít na TS a pokecat.

Co bych měl případně rozjet? (uvažuji buď necromancer nebo kočičkář/temný sumoner)

Trošku pozdě, ale přece:

- určitě to smysl má; pokud máš rád starou dobrou lajnu bez kamalolců a instancí tak tohle je jeden z nejlepších serverů kde to vyzkoušet :) Stáří server tady nehraje moc roli, v party matching jsou furt vidět nějaké low party... Pokud jsi aktiv a seženeš dobrý klad (nejlépe CP) tak se na 'relevantní level' dostaneš cobydup ^_^

- jojo, starý dobrý přestupáky, tam se oproti předchozím verzím nic moc nezměnilo

- no po technické stránce je to nejblíž takové kombinaci C2 - C5, s tím rozdílem že chary jsou trochu víc povybalancovaný a vesměs se přidávají věci které té hře pomáhají. Interface je z těch nových chronicle, rozuměj Helios a takhle

Nechci mluvit za Štýbu ale obecně supporti jsou vždycky třeba; z vyjmenovaných bych trefil asi kočku. Nicméně každý char se hodí, počítej že to tu jde fakt pomalu takže jeď spíš co tě víc táhne :P

 

Share this post


Link to post

Caute.  Zacal som si hrat spoila na classiku. Som na opacnej strane zeme a tak mam problem niekoho s cz/sk odchytit. Hladam klan a nejake informacie k hernemu svetu. Viete mi s tym pomoct? Som novy na servry

Edited by Tajpan

Share this post


Link to post

Zdravím, záleží jestli si sólista a nebo radši hraješ pro klan nebo pro partu.

Oba druhy hráčů si na serveru zahrají. 

Časové pásmo nehraje roli, teď měsíc hrál s náma Čech co byl na studijním pobytu v Číně, +6hodin, teď má volno a vrací se pomalu do Česka, hold nehrál s náma vždy ale přes víkendy a začátek našich herních časů. Kluk z Nového Zélandu +11 a hrával také napohodu. Když se chce tak to jde. 

Něco o herním světě?

Classic je chronicl bez instancí, tvrdá farma. Čím vyšší lvl, tím míň lokací a víc a víc mass pvp. Šance že vydropis cokoliv když tě zabije mob. Bez party/ally se v top lokacích moc objevovat nemůžeš.

Server má tři hlavní herní časy. Americký/Asijský a Evropský. Početná komunita ze všech tří částí světa. Herní populace 1500+, server jeden víc jak 1 a půl roku, nových hráčů je furt dost a dost..

Pokud tě něco ještě zajímá tak piš přímo i otázky, rád odpovím přímo tady ať si to popřípadě přečtou i jiní nový cz/sk hráči.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...