Wiewi0r

sprzęt dla newbie

Recommended Posts

witam

Przed chwilą zacząłem graćna tym serwerze. Mam pytanko odnosnie sprzetu D/C grade , za te DAILY COINY da się coś kupić ? jakieś bound armory ? jeśli nie , to skąd najłatwiej ja zdobyc? drop ? robic postać pod kasę i wyfarmić ?

Edited by Wiewi0r

Share this post


Link to post

Kurde, czuję się sławny :P

Dodam jeszcze, że jeśli dobrze pamiętam to jakiś sprzęt D gradowy powinien być dostępny z Daily MIssions (te nagrody za wbicie lvli 1-50) ale nie pamiętam jaki sprzęt i na których lvlach :f

Share this post


Link to post

gram SWSem jako mainem, pomagam sobie finansowo BH .  Z kolega mamy do spolki konto box WRC (on main BD) .

Mam wrażenie że jest jakaś obniżona szansa na spoila, spoiluje szkielety na animal bone, i 1/10 poleci, no cholera z dropa więcej mi wpada.. czy to może przez kolor spoilowanego moba? w tej chwili zrobily sie niebieskie

Share this post


Link to post

nie mam BH na tym serwerze ale na czacie chyba powinna być informacja czy spoil wszedł ale jak moby są niebieskie to szansa że cokolwiek wyciągniesz ze spoila drastycznie spada

Share this post


Link to post

No jak spoilujesz niebieskie moby to nie dziw się że nic nie znajdujesz ;] Ze spoilem jak z dropem, na zielonych mobach jest już nieco obniżona szansa, a na niebieskich jest to strata czasu. Ja zaczynając gre na serwie (pewnie jakieś 3-4 miechy temu) wbiłem 3 krasiów na 18 level tłukać tylko te szkielety, więc jeśli robi się już duża różnica lvli między mobami a twoim kraśkiem, to zwyczajnie zrób nowe konto i załóż nowego krasia (żeby miec darmową no grade broń)

Dodatkowo jeśli spoilujesz to co napisałem to upewnij się że napewno spoilujesz dobre szkieleciki (Shield Skeleton)).

Share this post


Link to post

Do 40 levelu dociagniesz spokojnie na tym sprzecie z Moonlight Questu. Ten set jest bardzo dobry.

Co do broni to zbierz sobie kase na top D sklepowy albo kup sobie na rynku po taniosci, moze nawet top top D za mniej niz ten sklepie. Po 40 levelu to C grade i tez najlepiej z ryneczku w Giran Harbor. Zalezy jaka klasa grasz ale tam dostaniesz wszystko.

A daily Coin zbieraj pieczolowicie do ulepszenia Bracelet of duty jak napisal Samson. Nie wydawaj tego na nic innego, potem bedziesz zalowal :)

Edited by Mjollnir
misstype

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...