Sign in to follow this  
kaczor

Sprawy egzystencji serwera

Recommended Posts

Witam z zaciekawieniem obserwuje rozwój projektu serwera, jednak nurtują mnie pewne kwestie.

Otóż serwer jest prywatny czyli tzw. Pirat, tu nasuwa się pytanie czy NCsoft lub Innova nie będą walczyć o prawa autorskie i dążyć do szybkiego zamnknięciem serwera ?( jakby nie patrzeć server stanowi poważną konkurencje Innovie) Interesuje mnie zatem kwestia legalności serwera i odniesie się do tej sprawy administracji projektu classic. Pewnie niektórzy z was pamiętają fale zamnknięć prywatnych serwerów za czasów c4/interlude.

Drugą kwestią jest utrzymanie serwera, wiadomo projekt jest kosztowny, a nikt nie będzie dokładał z własnej kieszeni do nierentownego interesu. Jako że nie będzie płatnej subskrypcji bd funkcjonowały tzw. gm shopy itp. w jaki sposób to wpłynie na rozgrywke i czy nie będzie to dążyło do systemu p2w ?

Jaka jest wasza wiedza i przewidywania na ten temat, za wszelkie odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam graczy l2. 

Share this post


Link to post

Moje CP traktuje ten server jako test przed  EU classic innovy....jak to jest z "piratami" wiemy od lat moga pasc z dnia na dzien...raczej watpie zeby w tym przypadku sie to sprawdzilo server jest bowiem mocno stabilny...ale wiadomo co off to off...Z tego co slyszalem server dotowany na biezaco przez graczy ktorzy groszem nie smierdza (kupno top D itemow np) kont premium tez sporo biega...tak wiec staly profit jest...nie oszukujmy sie jak wstanie off innovy populacja tutaj mocno ucierpi

Share this post


Link to post

Serwer podpisał współpracę z oficjalnym L2 Innowa gdyz projekt ten ze wzgledu na duza konkurencje mial zostac zamkniety. Inforamcje są podane na forum officjala. Ten serwer raczej juz teraz zamkniety na bank nie zostanie :)

Share this post


Link to post

Serwer podpisał współpracę z oficjalnym L2 Innowa gdyz projekt ten ze wzgledu na duza konkurencje mial zostac zamkniety. Inforamcje są podane na forum officjala. Ten serwer raczej juz teraz zamkniety na bank nie zostanie :)

​kompletna bzdura wyssana z pizdy xD

ta karykatura stoi gdzieś daleko między chujowymi javami i wyparuje całkiem niedługo jak wstanie EUoff, także szkoda waszego czasu.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Hmm mógłbyś w jakiś sposób uzasadnić swoją opinie na temat serwera ? Ciężko mi się z tym zgodzić gdyż gram od kilku dni i na tą chwile nie mam nic do zarzucenia wręcz uważam że wykonano świetną robotę tworząc ten projekt .

Share this post


Link to post

Serwer podpisał współpracę z oficjalnym L2 Innowa gdyz projekt ten ze wzgledu na duza konkurencje mial zostac zamkniety. Inforamcje są podane na forum officjala. Ten serwer raczej juz teraz zamkniety na bank nie zostanie :)

​kompletna bzdura wyssana z pizdy xD

ta karykatura stoi gdzieś daleko między chujowymi javami i wyparuje całkiem niedługo jak wstanie EUoff, także szkoda waszego czasu.

​Jakos nie widac tutaj nic wspolnego z Java widac ze hejtujesz serwer. Jakos z opinii ludzi kto idzie na Innowa wynika inaczej :)

Share this post


Link to post

Ja ostatnio odniosłem wrażenie, że ludzi powoli ubywa z serwera. Ciekawe tylko czy to stała tendencja spadkowa...

Wielu poddało się ze względu na uporczywy grind. Mam nadzieje, że sytuacja się ustatkuje i że serwer się nie wyludni.

Zobaczymy za miesiąc ^^

Share this post


Link to post

Ja akurat nie zauważyłem żeby jakoś ludzi ubyło. W miastak - ok, po restarcie mniej sklepów ale w lokacjach nadal jest ich aż nadto i cięzko dostać dobrego spota bez żadnych "podbieraczy"

Share this post


Link to post

pierdolicie jak najeci ze po eu off ludzie odejda, tak jak odejda tak i wroca, to samo bylo z ruskim, odeszlo kupa serverow z 70 % populacji z offa odeszlo, bo ? bo botow i gold selerow 2 razy wiecej niz tu, jesli tu nie maja czasu na exp to tam sie posraja w pierwszy tydzien, wiec max miesiac temu EU potem ludzie zaczna odchodzic i wroca tu.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this