Sign in to follow this  
Ziaevin

Wersja l2

Recommended Posts

Witam, Mam pytanie.

Czy będzie to klasyczna wersja l2? Czy jak na ruskim classic będą udziwnienia z późniejszych kronik? Taki misz masz.

Share this post


Link to post

Ma być jak to ująłeś z "udziwnieniami" tak jak na L2 Classic RU OFF.

Oby tylko mieli pliki jako takie bo coś pomału ludzie zaczynają wątpić w to:(

 

Share this post


Link to post

Szkoda.

Pogram na pewno jak to nie będzie l2j  tylko PTS pliki i nie będzie żadnych instancji - tylko otwarty świat. Jak za dobrych czasów l2. Mam nadzieje że dużo udziwnień nie będzie i jak najwięcej rzeczy będzie pod starą kronikę.

Share this post


Link to post

Boty będą na pewno pytanie tylko czy będą banowane skutecznie.

W L2 classic jest opcja report bot ingame.

Druga sprawa to w L2 Classic jezeli giniesz przez moby to dropisz itemy tak jak bys byl  czerwony wiec mozna te boty zabijac mobami i zbierac dropy.

Share this post


Link to post

Witam i przepraszam za offtop.

Gdzie znajdę linka do pobrania L2 Classic? Nie chcę torrenta a pobrałem z forum to nie mam systemu ;/

Share this post


Link to post

System będzie dodany jak będzie start open bety. Najszybszy sposób to zaintslowac uTorrent, pobrac torrenta L2, ściągnąć, odinstalowaćprogram, i tyle.

 

W classic jest mała szansa ze dropniesz jak zabije Cie mob. I w większości przypadków są to śmieci. I treinować nie zawsze można

Share this post


Link to post

Dobry all,

Wiadomo coś o update na nowe kroniki? C1 ma słaby kontent. Chyba najbardziej popularną kroniką była kronika C4, pozniej zaczynają się udziwnienia :)

 

 

Share this post


Link to post

najpierw wyjdzie to kombionowane c1. Potem pewnie po jakimś pół roku wyjdzie update do kroniki, która jest już w korei, w której doszło loa aden okolice aden siege. Czyli coś koło c3. ogólnie classik ma być podzielony na 4 update co Kilka dobrych miesięcy.

Share this post


Link to post

Witam all, Mam problem z zalogowaniem sie do gry :( założyłem konto zainstalowalem klienta i przy logowaniu ciągle logging....

Share this post


Link to post

Witam all, Mam problem z zalogowaniem sie do gry :( założyłem konto zainstalowalem klienta i przy logowaniu ciągle logging....

Spokojnie, obecnie serwer jest przygotowywany do testów "Beta.20" z tego co piszą na głównej testy te mają ruszyc w Piątek o 18 i od tego czasu będzie możliwość zalogowania.

Share this post


Link to post

Witam all, Mam problem z zalogowaniem sie do gry :( założyłem konto zainstalowalem klienta i przy logowaniu ciągle logging....

Spokojnie, obecnie serwer jest przygotowywany do testów "Beta.20" z tego co piszą na głównej testy te mają ruszyc w Piątek o 18 i od tego czasu będzie możliwość zalogowania.

​Dzięk za odpowiedź. Już myślałem, że to u mnie coś nie tak

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this