Sign in to follow this  
Arcadias

palus knight przyszly bd szuka clanu

Recommended Posts

Witam szukam clanu, a przedewszystkim towarzystwa do gry, jak na razie 20 lvl i jakies tam itemy, planuje robic bd, z l2 mam do czynienia 10 lat, zaczełem od c4, oczywiscie pewnie jak większość z Was dawno nie grałem, zafascynował mnie ten klasyczny projekt. 

Pozdrawiam ;) jbc pisać tu lub priv w grze nick taki sam jak tu

Share this post


Link to post

Jak chcesz polski klan to szukaj w grze mówiące ci coś nicki, chociaż to rozwiązanie dla niedzielnych pykaczy w L2, nic się tam nie osiągnie, a co najwyżej można raka dostać, polscy gracze mają straszną mentalność :) przede wszystkim też rzadko zaglądają na forum. Z czasem się wykruszają, kto gra dobrze i czuje L2 classic idzie tam gdzie jest potrzebny.
Przede wszystkim nie grają razem, co jeden robi swój klan po kilka osób zamiast coś konkretnego.
Ja bym uderzał w coś international.

Share this post


Link to post

Dzięki za odpowiedź, przykre, że nie ma żadnego Polskiego ogarnietego clanu na takim serwerze, nie ukrywam czuł bym się lepiej wśród swoich, ale jak wypowiadasz się tak (a za pewnie już coś tu grasz) to wiesz więcej niż ja, skorzystam z Twojej rady i poszukam clanu gdzie się przydam. Dzięki jeszcze raz! I do zobaczenia w grze ;) (mam nadzieję że nie zabijesz swierzaka :D) 

Share this post


Link to post

Hej,

Prowadzę polski klan nazywamy się Call of Blood.

Prawda, że zaglądam rzadko na forum ale to dlatego że na ogół mam co robić. Codziennie są wypady klanowe, jak nie większymi to niższymi lvlami, zawsze się coś ogarnie tylko trzeba chcieć. Aktualnie liczba osób grających jest tak wysoka, że zmusiło mnie to do podziału na dwa klany bo coś takiego jak akademia nie istnieje.

Po więcej info zapraszam w grze.

Pisz maila do mnie, postać ma nick Finezja ;-)

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this