JestemDorosly

Pare pytań :D

Recommended Posts

Witam, wczoraj zacząłem grać na tym servie jak narazie moje wrażenia są bardzo pozytywne i mam zamiar kontynuować grę w najbliższym czasie. Wbiłem wczoraj 20lvl, założyłem elf warriora i teraz mam straszny dylemat, ponieważ nie znam się zabardzo na postaciach, które są dobre na tym servie, więc; co lepiej robić łucznika lub tanka (dagger odpada grałem nim przez ostatnie lata i już jestem znudzony :D ). 

Zauważyłem również, że pieniążki lecą bardzo słabo, dlatego też moim drugim pytaniem jest jakimi sposobami Wy wykoksiliście się, bo farmiąc tylko adene to zajełoby wieki kupienie chcociażby d grade gdzie broń + armor dla łucznika d grade wynosi ponad 1kk, a ja w 3 godziny farmy tylko 40k zarobiłem ;/ Może zrobić spoila?

Oastatnie pytanko jest chyba najważniejsze dla mnie jakiego buffa robić na boxa? myślałem nad pp lub wc. I czy jest mozliwy na tym servie qest na krowe ?

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post

Делай лучника. Дагерщики в Классике не очень.

Адена будет падать лучше после 20 уровня. Выбирай мобов, с которых она падает больше всего. И надейся на дроп вещей. :D

Для окна-саппорта лучше взять ПП. Там и баф и хил сразу. Вампирик лучнику не нужен, а нормального хила у ВК нет.

Добро пожаловать на сервер и приятной игры. :)

Share this post


Link to post

SWS/TANK zawsze się przydaje w party. Nie będzie problemu ze znalezieniem grupy pve raid/aoe. Dużo klanów szuka tych klas. Jeśli zdecydujesz się na hvy to też zaopatrz się w łuk, łatwiej o raid party. Ostrzegam, że tankowanie w pve polega na zbieraniu 99 mobów i bieganiu z nimi w koło, to samo raidy :P

Archem też zawsze bez problemu znajdziesz raid party, do normalnego pve będziesz potrzebował klanu. Na wyższych levelach adena będzie dropić dość szybko, nie powinno być problemu. Do 40 powinieneś mieć przynajmniej 2kk + drugie tyle w dropach. Możesz też sprzedawać matsy przed B grade raczej nie będziesz kraftować, ceny top C broni/armorów są raczej dość dostępne.

Na boxie najlepiej z PP latać, szybko dostajesz dobre buffy. WC przydaje się raczej jako main niż box buffer. I nie, nie ma tutaj petów.

 

Share this post


Link to post

Archerem na rb bedziesz caly czas w plecy z kasa chyba ze wpadna ci jakies dropy na kryształy lub sprzedaż. Jak masz jasnego elfa to rob sws jako tank, tk jest bezuzyteczny w innych rolach niż bieganie w kolko. Ale za to tk w 2.0 bedzie mial easy hero bo chyba jednego do tej pory spotkalem.

Ps. Jako sws biegalem w kolko z mobami do 55. Party cały czas, bo braki na serwie. O malo nie dostalem na leb od krecenia kółek

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...