Shirai

Pytania początkującego

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam zamiar  zacząć zabawę na tym servie ;) Sam grałem od C3 do H5, ostatnio zacząłem szukać czegoś w starych klimatach i wkońcu chyba coś znalazłem.....

Mam tylko parę pytań na które wcześniej nie mogłem znaleźć odpowiedzi -  jak z online i stablinością servera? Jak też wyglądają questy na zmiany profesji? Wszystko jest "ratailowo" czy jest jakiś npc który nam w tym pomaga? Jak również z Polakami na servie? Są jakieś większe polskie klany? Ogółem warto według was tu zaczynać?

 

Jeszcze jedno jak wyglada sprawa dual boxa? Zeby odpalic 2 klienta musze miec juz premke czy 1 jest dozwolony?

Share this post


Link to post

Cześć,

Online jest raczej stabilny, nie wiem jak na początkowych lokacjach ale takie 40+ często w godzinach popołudniowych są pełne no i serwer jest stabilny.

Questy na zmiane profesji retailowo. Tutaj aktualne opisy questów Lineage 2 Classic Encyclopaedia

Polaków na serwerze gra dosyć dużo, Polskie klany są ale raczej jakieś małe (czyt. nie liczące się w rywalizacji np: o epiki)

Według mnie warto zaczynać, ale zależy w co mierzysz :D

Dualbox tylko z PA (Premium Account) kosztuje 100 Coin of Luck na miesiąc i 30 na 7dni, CoL'e są dostępne za euro jak i za adene. Jak posiadasz 2 komputery to możesz odpalić 2 konta legalnie zgodnie z regulaminem.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post

Dzieki za info ;)

A jaki jest aktualnie najwiekszy PL klan na servie? Nie urkywam, ze wolalbym grac razem z rodakami - wiadomo w kupie razniej ;d

Z tym dualem do konca nie rozumiem..... Jaka roznica czy 2 komputery czy jeden jak i tak jest to samo ip?

Sam robie teraz buffa do 20 lvl, potem mam zamiar zalozyc drugie konto tez wbic na sh 20 lvl, nastepnie kupic premke i dopiero wtedy jechac na 2 kontach na raz. Czy

takie rozwiazanie jest ok?

Share this post


Link to post

Siema

Najwiekszy i zarazem najstarszy polski klan to Divide Et Imperia CL Madzior.

Nie wiem jak ostatnio wygladaja (bylem troche off) ale bylo ich sporo, mieli CH w Dion itp.

Do zobaczenia w grze ;)

Share this post


Link to post

Z tym dualem do konca nie rozumiem..... Jaka roznica czy 2 komputery czy jeden jak i tak jest to samo ip?

 A no taka że aby odpalić 2 konta na tym samym komputerze trzeba mieć premium. Bez premium jest to możliwe tylko na osobnych PC.

Share this post


Link to post

Hej,

Aktywny grający polski klan - Call of Blood

Mamy bonus 10%, nie mamy CH ale za to online wystarcza, żeby razem popykać.

Proszę o kontakt na postać o nicku Finezja

Share this post


Link to post

online pada, topowe klany odchodza, ze zgledu na balans skilli, zbugowane lvl , debufy i epiki, admin nic nie naprawia, juz z 5 klanow topowych odeszlo, czyli ponas 150 ludzi

Share this post


Link to post

online pada, topowe klany odchodza, ze zgledu na balans skilli, zbugowane lvl , debufy i epiki, admin nic nie naprawia, juz z 5 klanow topowych odeszlo, czyli ponas 150 ludzi

powiedz mi jakie tam masz bugi na lvle debufy i epiki? Nagle po 9 miesiącach admini przestali pracować? :D

Share this post


Link to post

Gram od 2 dni i jakos nie zauwazyłem narazie żadnych bugów, jak dla mnie server jest zajebisty :D apropos jeśli jest ktoś chętny przygarnąc do gildii  kolesia z 10-letnim doświadczeniem, który obecnie gra łukiem proszę o pm w grze nick jak na forum :D

Share this post


Link to post

Wiem, ze klan Call of Blood rekrutuje Polakow. Widać teraz na forum, że pare osób zaczęło grać w przeciągu ostatnich dni. Może warto żebyśmy się wszyscy wybrali w jedno miejsce. Ja nick w grze Shirai/Mirajanee SH/EE. Jednak gdybym miał ekipe do grania zostałbym tylko przy SE.

Share this post


Link to post

bo nieosiagneliscie to co my, gramy w cp od startu, bugow jest sporo i admin nienaprawia nic, np niedasz debufa na nizszego lvl wroga, wchodzi  bardzo slabo, epiki nie dzialaja jak na offie,  slabe bonusy daja, niema regenu mp z orfena tak jak powinien miec, mamy cp 72 lvl ludzi, wszystkie klany odeszli z lvlami 60-70, guardy w zamkach zbugowane, sa 65 lvl i ubijaja na hita czy dwa byle kogo, walo po 2k bez kryta, zas zajety zamek guardow niema wogole prawie, tron pusty. wymieniac i wymieniac bledy, questy ktore zrobione w loa na enchanty nic nie leci z nich, miesiacami tam farmienia i 0 enchantow.

Share this post


Link to post

Widze, ze bardzo rozgoryczony jestes. Nic to duze slowo zwazywszy, ze co chwile jest jakis fix. Orfen zgloszony nawet nie tydzien temu - bez przesady. Castle zgodze sie, ze nie trybi jak potrzeba. 

Niestety nic lepszego na te chwile nie znajdziesz (chyba ze o czyms nie wiem?). Off odpada ze wzgledu na online, a z tego co slysze to ze Skeleth ludzie uciekaja wlasnie tutaj. Imo online mamy co raz wiekszy, wlasnie przez spore problemy na EU Classicu. Tutaj widze co raz wiecej nowych osob na forum jak i ig.

Share this post


Link to post

tak nowych jest,  ja mowilem o tych topowych klanach co odeszli, bo nie ma oco grac, orfen zgloszony jak my go ubilismy i farmilismy jedyni na serwie i to unas pierwsze 3 lvl epikow byli, nie na forum pisalismy a odrazu na skyp do admina, filmiki robione i tak dalej, naprawiaja eventy ale nie podstawa gry, gdzie to oto top lvl walczo 

Share this post


Link to post

Jest to pierwszy prywatny projekt classica... Mysle, ze trzeba dac admina troche czasu.... Ja osobiscie od znajomych/spolecznosci l2 slyszalem wiekszosc pochlebnych opini na temat tego servera.... wkoncu l2 jak za dawnych czasow..... zgodze sie z tym, ze na ta chwile nie ma nic innego godnego uwagi..... ludzi nawet w startowych lokacjach teraz jak expie widac dosc sporo, wiec widac ze przybywaja coraz to nowi gracze a mysli ze po update na 2.0 bedzie ich jeszcze wiecej....

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...