hunzisak

CZ/SK clan

Recommended Posts

Jinak nase predstava je ze do klanu budem brat jak "solo" hrace tak i CP party pokud ji nekdo hodla skladat. Ale i tak bude potreba aby se na klan skladali vsichny a zaroven spolu co nejvice spolupracovali samozrejme nevim jak bude tenhle server vypadat ale po zkusenostech z RU clasicu je vicemene nemozne aby jedna pt financne utahla ceny za clan lvl a tim padem aby se dali nabirat vsichny hned. Za dalsi samozrejme by bylo fajn aby jsme meli dost suportu a i dost DD a mit to vyvazene ale urcite nehodlam nekoho nutit aby jel neco pro klan kdyz ho to nebude bavit protoze tady fakt nebude takova sranda expit jako na normal serverech na ktere jsou vsichny zvykly napr na RU meli lide po mesici a pul v cz klanu co sem byl max 27 lvl sice to byl jen 1* rate a tady ma bejt snad 3* ale i tak by bylo dobre aby si kazdej dobre rozmyslel co chce opravdu hrat. Pak predpokladam ze alespon vetsina tady ma FB takze bych tam zalozil skupinu at se tam muzem nejak tak vsichny nabrat a lepe se domluvit atd.

Share this post


Link to post

Čus, otevřel jsem si tu vlákno, kde hledám CP. Hrál bych raději v menší sehrané partě než v klanu, kde člověk většinou jde do party "kde je zrovna volno". Pokud bych nic nenašel určitě bych se taky přidal. Můžu hrát skoro cokoli kromě SWS a SE.

Share this post


Link to post

otazka zda bude a hlavne kdy bude, uz na tenhle servr se nemuzem dockat natoz cekat dalsi mesice :D pak uvidime, pokud se to tady udrzi tak zustanem urcite zde, pokud tady komunita upadne, tak mozna zkusime ten ofik az teda nekdy bude 

 

Share this post


Link to post

Hele a nechcete jit radsi na ofik clasic pokud teda bude ?

 

​no ted psali ze zatim sehnali 5500 podpisu do15k je to jeste daleko. Datum jeste neni stanoveno a nic jeste nepripravuji (co se tyce serveru) takze bych to tipnul na listopad. A kdyz vidim jak se staraji o EU server (GoD) tak me to ani moc nelaka

Share this post


Link to post

Sa2sa nehrali sme spolu v klanu MK na Lune ? Myslim,ze jsi jel tanka ?Jinak pojedu na 100% spojla dal se pridaji kamosi  a pojedou OL Wc Se  Da a Bishe.

Share this post


Link to post

chalani nazdarte tu Lacroix  mozno dakto poznate,hravma l2 cez 7-8 rokov,a chcem sa spytat co je toto za chronicl ??to je to najnovsie l2 kedze to ma 9,7 GB alebo co to je .lebo mame zaujem tu zacat hravat asi 3-4 len sme nepochopili co je to zac.diky za Info 

Share this post


Link to post

NCSOFT asi před rokem začal vyvíjet projekt L2 classic. Zatím jsou oficiální servery jen v Korei a Rusku s tím, že někdy na podzim nebo v zimě by se mohl otevřít oficiální server v Evropě a NA. Je to vlastně Lineage jak byl v době Chaotic Chronicle tzn. C1 - C4 s tím, že to chcou prý postupně aktualizovat až do Interlude - Kamael tak, aby bylo zachováno old school jádro hry. Co jsem pochopil, tak je to těžší jak C1. Adena drop je 1/6. Nejsou žádne newbie NPC buffy ani shadow weapony. Max lvl je 75 s tím, že max lvl mobů (v DV) je kolem 60. Skilly jsou kombinací všech Chroniclů, tak aby byl zachován balance. Max grade je B a mám pocit, že na Classic 1.0 jsou jen 3 B zbraně (Valhalla, Great Sword a Keshanberk) a z armoru tam není ani jeden B set, jen nějaké doplňky. Jo a když tě sejme mob, tak stratíš 10% a je jedno jaký máš lvl.

No a tenhle server by měl být 3x CLassic.
Classic info

Share this post


Link to post

no v koreji uz je classic v2.0 takze uz je otevrene aden a okoli (toi jeste ne) a ve verzi 1.0 se otevrelo jeste loa a AI

Share this post


Link to post

pravděpodobně se také přidám jen nevím co ještě budu hrát :-)

​aaa krasty dalsi znamy nick :)

​nj musím být taky všude :-D

 

Share this post


Link to post

Nejsem si jistej tou lunou ale jinak v MK jsem byl jak freya/H5 tak i chvilku na godu no

​Pravda na Lune jsi nebyl ale az po spojeni na Naia.Pamatujes Amalku ?Nemas na ni kontakt ? Jinak ja hral pod nickem Ornela 

Share this post


Link to post

Přijal by mezi sebe někdo ne moc zkušeného hráče? 9_9 Hrával jsem kdysi dávno na C4 a pak na Kamaelu. Hru ovládám, jen jsem se nikdy nedostal řekněme k pokročilejším věcem. ;-)

 

Share this post


Link to post

Zdar tak uz 14 lidi ++ :) , premluvil jsem i Bullyho ale nebude mit moc cas, bude delat hydroizolaci na baraku + mam jeste kamose kteremu se to libi a zkusil by to ale nikdy predtim L2 nehral ,tak ze mu budu muset vse od zacatku vysvetlit..... Jinak doporucuju skouknout nejake Streamy z Classic serveru pro predstavu o cem to je....ma to byt 3x rate ale i tak to bude docela hardcore :D ale to my prece chcem ne? tu starou tezkou lajnu bez vsech tech uprav :) zadna vitalita, zadne herby ani common itemy. Jo a pojedu OL nebo WC dle prani xD

Share this post


Link to post

Zdar tak uz 14 lidi ++ :) , premluvil jsem i Bullyho ale nebude mit moc cas, bude delat hydroizolaci na baraku + mam jeste kamose kteremu se to libi a zkusil by to ale nikdy predtim L2 nehral ,tak ze mu budu muset vse od zacatku vysvetlit..... Jinak doporucuju skouknout nejake Streamy z Classic serveru pro predstavu o cem to je....ma to byt 3x rate ale i tak to bude docela hardcore :D ale to my prece chcem ne? tu starou tezkou lajnu bez vsech tech uprav :) zadna vitalita, zadne herby ani common itemy. Jo a pojedu OL nebo WC dle prani xD

Až mu to budeš vysvětlovat, rád bych si to přišel poslechnout taky. Svým způsobem jsem amatér taky. :-D

Share this post


Link to post

Ahoj, taky bych se rád, pokud jestě bude místo, přidal. L2 jsem hrával hlavně C4 nějakých 7-8 let zpět, od té doby moc ne, takže to z mojí strany bude asi dost vtipné. Ještě nevím, co budu hrát. :-)

Share this post


Link to post

Zdravím všechny staré známé…..

Mozna si me nekdo jeste pamatuje ze starych casu L2..napriklad server L2 Elmore klan CZKillers nebo jine servery s timto klanem.. tento projekt se mi libi..a urcite mam zajem to zkusit..jen uz nemam tolik casu jako za starych casu takze klan zakladat nebudu ale rad bych se nekam pridal..takze pokud bude mit nejaky klan zajem piste info :]

P.S- tady trosku nostalgie kdo si pamatuje na CZK :]

http://www.youtube.com/watch?v=ZeQA14baTDw

https://www.youtube.com/watch?v=LLkrl_B2AGg

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...