hunzisak

CZ/SK clan

Recommended Posts

PRO VŠECHNY HRÁČE KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PŘIDAT . Tady máte FB odkaz : https://www.facebook.com/groups/595505050592573/?fref=ts

Dále skládání paret a klan. sraz na TS a všechny tyto informace se budou psát na FB stránkách . Tak vám radím připojte se

Po ustanovení data spuštění serveru bude hlasování na FB stránce pro vhodný čas kdy se sejdeme na TS a dále se domluvíme na charech , to dávalo hlavu a patu . 

Share this post


Link to post

ja FB  nemam takze neviem aspon sem napis ts potom alebo kedy nech tam mozem prist char idem EE Meno : Lacroix

​fb nemáš ale někdo tě tam doplnil :-)... jinak ts máš tady na 3.stánce 3.post odspoda.

Share this post


Link to post

my se pridame urcite 2 na 100% pojedem glada a BD, meli by dojit jeste dalsi dva, ale neni to jiste

 

​3 clen potvrzen a pojede EE, jinak jak jsem psal TS neni problem mame vlastni pro 200 clientu jen se staci domluvit s clovekem co bude zakladat ten klan, pokud ma vlastni tak pujdem hold na jeho :) a taktez jsem pro nejake forum ci FB skupinu kde bychom popripade jeste doladili chary. 

Jinak newbie zbrane tam pocitam asi nebudou :D, ale nevite zda tam bude klasicky nejaka mid no grade z tech rasovych questu, nebo to pridavali az pozdeji?

​Ahoj , jsou tam Q na no grade zbraně  ( mid grade ) co jsem hral na russ l2 classic GK , tak tam za elfa q byli . Každopádně já zakládám CP / skupinu ve složení mage + WL  ( sorc/sorc/wl/sh/ol/bd/sws/bd/se . Říkám skupinu protože můžem udělat klidně 19ti členou která se bude sházet na ts a podle toho kdo tu bude můžem skládat party . Většina lidí chodí do práce a nebude tu trávit veškerý nolife jako zastarých dob hraní  ve školském věku . Pár postů už mám vybraných ol,wl,sws,spoil,sorc .. Ostatní jsou volné kdyby jste přehodnotili chary klidně se můžem nějak dohodnout . Každopádně jestli máte ts pro 200 lidi a mohl bych ho rozeslat všem čechům co jsem pujdou budu rád když pošleš do inboxu údaje . Díky Wats

​ja pojdem k vam za Aktive EE ak mas zaujem :)

Share this post


Link to post

my se pridame urcite 2 na 100% pojedem glada a BD, meli by dojit jeste dalsi dva, ale neni to jiste

 

​3 clen potvrzen a pojede EE, jinak jak jsem psal TS neni problem mame vlastni pro 200 clientu jen se staci domluvit s clovekem co bude zakladat ten klan, pokud ma vlastni tak pujdem hold na jeho :) a taktez jsem pro nejake forum ci FB skupinu kde bychom popripade jeste doladili chary. 

Jinak newbie zbrane tam pocitam asi nebudou :D, ale nevite zda tam bude klasicky nejaka mid no grade z tech rasovych questu, nebo to pridavali az pozdeji?

​Ahoj , jsou tam Q na no grade zbraně  ( mid grade ) co jsem hral na russ l2 classic GK , tak tam za elfa q byli . Každopádně já zakládám CP / skupinu ve složení mage + WL  ( sorc/sorc/wl/sh/ol/bd/sws/bd/se . Říkám skupinu protože můžem udělat klidně 19ti členou která se bude sházet na ts a podle toho kdo tu bude můžem skládat party . Většina lidí chodí do práce a nebude tu trávit veškerý nolife jako zastarých dob hraní  ve školském věku . Pár postů už mám vybraných ol,wl,sws,spoil,sorc .. Ostatní jsou volné kdyby jste přehodnotili chary klidně se můžem nějak dohodnout . Každopádně jestli máte ts pro 200 lidi a mohl bych ho rozeslat všem čechům co jsem pujdou budu rád když pošleš do inboxu údaje . Díky Wats

​ja pojdem k vam za Aktive EE ak mas zaujem :)

​staci mi napisat na teba kontakt..ale okrem fb.FB nemam a ani nechcem takze skype alebo ts kde sa stretneme.

Share this post


Link to post

ale tak natom sa treba dohodnut preto hovorim stelo by to zalozit fb alebo ten ts ak mas kludne daj mozme sa dohodnut na volakom datume a pokecat otom viaceri

 

ale tak natom sa treba dohodnut preto hovorim stelo by to zalozit fb alebo ten ts ak mas kludne daj mozme sa dohodnut na volakom datume a pokecat otom viaceri

 

ale tak natom sa treba dohodnut preto hovorim stelo by to zalozit fb alebo ten ts ak mas kludne daj mozme sa dohodnut na volakom datume a pokecat otom viaceri

IP:   217.31.57.162

Heslo: l2forever

Zastihnout nas neni tezke. Pokud nejsme zrovna v práci, tak na ts sedíme non stop a kratime si cekani při hře Smitu. Jen ted bohužel sedim na noční smene :D

Az se udela nnejaka ta fb skupina, tak to hodim tam, at se nám na TS neloguji nějací rusaci

 

​kontaktuj ma zahram s vami smite kludne  :) niaku tu prax v tom uz mam.skype :HrusQa alebo som na vasom ts len kedy tam prist a ako sa tam volas :D

Share this post


Link to post

Tak bysme se se ženou taky rádi přidali (na fb už jsme). Očekávat nás můžete tak 2-3 hodinky v prime timu a o většině víkendů. Co budem hrát? Kdo ví. Já se nemůžu rozhodnout, a žena je v tom nová. Když bude zájem, asi se dá hrát cokoliv bude potřeba...

Share this post


Link to post

Tak bysme se se ženou taky rádi přidali (na fb už jsme). Očekávat nás můžete tak 2-3 hodinky v prime timu a o většině víkendů. Co budem hrát? Kdo ví. Já se nemůžu rozhodnout, a žena je v tom nová. Když bude zájem, asi se dá hrát cokoliv bude potřeba...

​Hlavně nebrečet o bottrainech když tu žádný nejsou.

Share this post


Link to post

Tak bysme se se ženou taky rádi přidali (na fb už jsme). Očekávat nás můžete tak 2-3 hodinky v prime timu a o většině víkendů. Co budem hrát? Kdo ví. Já se nemůžu rozhodnout, a žena je v tom nová. Když bude zájem, asi se dá hrát cokoliv bude potřeba...

​Hlavně nebrečet o bottrainech když tu žádný nejsou.

​a) neni to z mý hlavy

b) proč to taháš sem?

Share this post


Link to post

Tak bysme se se ženou taky rádi přidali (na fb už jsme). Očekávat nás můžete tak 2-3 hodinky v prime timu a o většině víkendů. Co budem hrát? Kdo ví. Já se nemůžu rozhodnout, a žena je v tom nová. Když bude zájem, asi se dá hrát cokoliv bude potřeba...

​Hlavně nebrečet o bottrainech když tu žádný nejsou.

​a) neni to z mý hlavy

b) proč to taháš sem?

​Tak nepapouškuj kde co si kdo vymyslí, lidi co maj OE trošku na +5 D stafky akorát neměli možnost dělat C stafku, nic na tom neni. Napsal jsem to jsem jelikož mě mrzí, že takový bláboly na fóru píše nějaký čech.

Navíc se polovina lidí co začnou pak hrát utopí v nějakém random "forum recruit" klanu, který se jak už tradičně tady koukám začal samovolně vytvářet, i když třeba nejsou úplně tak špatný, tak takovýhle klany zakládaj absolutní zoufalc...

Share this post


Link to post

Jacky: Ty ses koukam ze vsim hned hotovy. Kdyz na ten server jdes sam, tak nekde musis sehnat nejaky lidi, se kteryma si zahrajes a jsi na podobne vlne. Takze pak jsi vdecny za takovy "forum recruit" klan a lidi v nem;) Protoze jinak nemusis hrat online hru, ale muzes smazit neco offline rovnou. Ver, ze i v nem muzes nalezt schopne lidi. Ale pokud nekoho bavi solovat nebo hrat s cizincema, tak prosim, nikomu to neberu... Jen prosim min nosanek nahoru ;)

Share this post


Link to post

Tak jsem ti ten post upravil, abys neřek...

Upřímě: víc než borci, co prohlásí "můj spot" a vymlátí celou partu (a je mi úplně jedno, jestli to maj nafarmený legálne nebo ne), mě serou už jenom borci, co si honěj ego na foru kecama typu "cry much", kdykoliv se někdo zmíní o těch prvních (podle sebe soudím tebe, asi).

Jak s tím souvisí "utápění lidí v random forum recruit klanu" to mi vážně uniká...

PS: sorry, nechci tu flejmovat, ale tyhle chytrý kecy prostě fakt nesnášim...

  • Like 1

Share this post


Link to post

Jacky: Ty ses koukam ze vsim hned hotovy. Kdyz na ten server jdes sam, tak nekde musis sehnat nejaky lidi, se kteryma si zahrajes a jsi na podobne vlne. Takze pak jsi vdecny za takovy "forum recruit" klan a lidi v nem;) Protoze jinak nemusis hrat online hru, ale muzes smazit neco offline rovnou. Ver, ze i v nem muzes nalezt schopne lidi. Ale pokud nekoho bavi solovat nebo hrat s cizincema, tak prosim, nikomu to neberu... Jen prosim min nosanek nahoru ;)

​Ono si to chce jen trochu vic zjistit kdo tu třeba hraje nebo plánuje hrát a mít trochu přehled o klanech nebo lidech co přichází v úvahu s nima hrát. Nic proti klanu co třeba vznikne na foru nemám, jen některý lidi do takových klanů vstupují s jinejma představama než jakou je takový klan schopen naplnit a těch lidí je pak škoda protože to vzdají moc rychle.

Share this post


Link to post

No, jak já to vidim, jsou jenom dvě možnosti:

a) bude z nás schopnej klan (při počtu aktivních lidí mám určitý pochybnosti)

b) půjdeme jinam

Ale jediná možnost, jak lidi poznat, je hrát s nima ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post

No, mne je celkem jedno, kdo tu hraje nebo planuje hrat ;) Sezenu si particku lidi, se kterou se zabavim a to mi staci. Pokud bude i nejaky CZ/SK fungujici klan, bude to jen plus a o to vetsi zabava... Pokud nebude CZ/SK klan, pujdeme holt jinam, jak rika Sett ;) 

Jinak ta beta je naprosto idealni na to, aby si clovek nasel lidi, se kteryma si bude sedet a bude mit obdobne predstavy. Ale z toho seznamu lidi tu hraje ted aktivne max 10 lidi... Bohuzel. Ja spis myslim, ze tu vydrzi hrat max tretina lidi z toho seznamu a to kvuli tomu rejtu 3x, protoze netusi, co to obnasi a ze 3x rate tady je mnohem pomalejsi nez 3x C4;)

Share this post


Link to post

Mno. Jelikož je nás zatim sotva 1 parta i s dualama, co se někam vetřít? Greed třeba.

​jak jedna parta s duálama ? .. možná tak na tý nekonečný open betě ..

Share this post


Link to post

Souhlas. Na ruském L2 Classic offiku ještě nikdo nemá 70 a to už jede snad půl roku nebo kdo ví jak dlouho. Věřím ale že 3x bude snesitelnější :)

​no ty lidi v RU co by udelali 70 lvl tak to musej byt poradni blaznikdyz nejvetsi lvl moba je 60 :)

Share this post


Link to post

Mno. Jelikož je nás zatim sotva 1 parta i s dualama, co se někam vetřít? Greed třeba.

​jak jedna parta s duálama ? .. možná tak na tý nekonečný open betě ..

Momentálně je v klanu šest aktivních lidí, včetně mě a ženy.

Ono těžko s někym počítat, když nehraje, a neznám ho, že...

Com se nekonečný bety týče:

a) běží 17.den. Vzhledem k tomu, že kdosi sliboval 14 dní minimum, mi to nepřijde zas tolik

b) základ Lineage neni equip. ani level, ani nic jinýho, co by ovlivnil wipe

c) možnost vyzkoušet si to nanečisto ani tomu grindu určitě neuškodí.

...takže nemelte o betě, a pojďte hrát, na těhle ratech nás s půjčeným equipem můžete dohnat za den i s přestupákama ;)

Share this post


Link to post

Mno. Jelikož je nás zatim sotva 1 parta i s dualama, co se někam vetřít? Greed třeba.

​jak jedna parta s duálama ? .. možná tak na tý nekonečný open betě ..

Momentálně je v klanu šest aktivních lidí, včetně mě a ženy.

Ono těžko s někym počítat, když nehraje, a neznám ho, že...

Com se nekonečný bety týče:

a) běží 17.den. Vzhledem k tomu, že kdosi sliboval 14 dní minimum, mi to nepřijde zas tolik

b) základ Lineage neni equip. ani level, ani nic jinýho, co by ovlivnil wipe

c) možnost vyzkoušet si to nanečisto ani tomu grindu určitě neuškodí.

...takže nemelte o betě, a pojďte hrát, na těhle ratech nás s půjčeným equipem můžete dohnat za den i s přestupákama ;)

1. ​V klanu na betě! (nemá žádný smysl hrát na serveru když ti každým dnem můžou smazat postavu) (podle mě)

2. Řekl bych že se dá počítat přibližně s lidmi co se zapsali do skupiny na Facebook..  a s lidmi co chodí(občas se ukáží) na ts 

3. Slibovali že ostrý start bude 20.5 ;) a open beta 15.5 takže už to mělo dávno běžet

4. základ lineage je equip, level a parta lidí kteří se snaží získat equip a level ... ( podle mě)

5 Dost lidí si to už na nečisto vyzkoušela když ta beta startovala, a mají i jiné hry které jsou momentálně zábavnější než zabugovaná nekončící beta (podle mě)

6 nevidím  žádný důvod proč momentálně hrát, natož se snažit získat level a equip... beta je od toho aby se odstranili bugy a vyladila hra né aby sis kvalitně "zahrál" ;) tak pozdravuj ženu a klan třeba se někdy uvidíme až to pustěj na ostro.. pokud to teda nebude pozdějc jak eng offic..

Share this post


Link to post

Čím dýl to hraješ, tím míň je to o postavě, a já jsem to hrál hodně dlouho...

Co se FB týče, viděl bych to po dvou měsících od spuštění tak možná na třetinu z těch lidí. Spousta lidí nemá s Classicem zkušenosti a na 0,5x je to nebude bavit, a spousta lidí nebude čekat na spuštění a půjde jinam. A spousta lidí taky po chvíli zjistí, že něco nefunguje tak, jak si mysleli, a sekne s tim - protože si to nevyzkoušeli. To že už to mělo dávno běžet situaci samozřejmě nijak neprospívá.

Důvod proč hrát lineage je celkem jasnej - protože chci hrát Lineage, bavit se s lidma, poznat lidi, se kterýma budu hrát, a ne jenom čekat, až to spustí, s nejistym výsledkem... Důvodů snažit se něco farmit je samozřejmě mnohem míň, ale jak říkám - to není důvod, proč hraju Lineage, natož betu, a rozhodně to neznamená, že bych se u toho nemoh bavit. Toť moje motivace.

Co se hry samotný týče, největší "bug"je všudypřítomná azbuka, a to ještě, myslím, nějakej pátek potrvá...

Share this post


Link to post

Taky to hraju řekl bych dlouho, začínal jsem někde na C4 na gameparku před 10ti lety ... a to že už to nehraješ kvůli postavě ale spíš jako seznamku a chat je tvoje věc a tvůj názor ... a každý na to má taky svůj třeba odlišný názor, navíc bych řekl, že až to pustěj tak bude dost času na to se seznamovat.. protože na classicku není nutné honit level a nemít čas na nic jiného.. já osobně furt na spuštění  čekám, ale nebaví utvářet něco (postavu) co ti do pár dnů můžou smazat... jako pokud bych neměl co jiného dělat - hrát tak bych asi zkoušel víc tu betu.. ale momentálně hraju zaklínače/gtaV/cs:go na zkrácení času tak nemám důvod pro lineage ... na ts na začátku moc lidí nechodilo tak ani nebylo s kým pokecat... ale pokud chodíte ts tak se klidně přidám ale hrát lineage bezcílně nebudu...

a ohledně toho kolik se dostaví lidí jsem spíš optimistickej .. ale teda pokud budou spoštět offic brzo po tomhle tak tu moc lidí nevydrží...

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...