hunzisak

CZ/SK clan

Recommended Posts

no co jsem koukal na ru streamy tak na 1x rate se se shotama expi az v loa. Magove muzou driv uz 55+ protze jedou aoe to  same destra a warlordi kdyz jedou s aoe tak jedeou se shotama. lkari to maj blbe ty az v tom loa  hold luky zerou moc shotu :( ale tady to bude 3x. takze magum ve full pt pada z draku v loa cca 150-200 adena takze na 3x by to bylo 450-600 adena takze mozna by to uz mozna slo expit s lukem

Share this post


Link to post

no tady bude ted to co je v RU kdyz tady bude dost lidi a bude zajem tak az vyjde update v rusku tak to daj i sem ale s nejakym odstupem (musej to udelat) jinak v korei je td loa stejne lvl. Vcera vysel dalsi update kde pridali aden. tady mas info o tom posledni upatu https://translate.google.cz/translate?hl=sk&sl=ko&tl=cs&u=http%3A%2F%2Flineage2classic.power.plaync.com%2Fwiki%2F풍요의%2B시대%3A%2B서막&sandbox=1

jinak funguje tam jina weapon SA (podle me o dost lepsi) max lvl mas 75 ale expit to na 60 lvl mobech to je sebevrazda:) jinakme zatim nic nepada

Share this post


Link to post

nazdar, taky se tady pridam i s nekolika znamymi. Projekt se nam hodne zalibil, tak snad se nic nepokazi :)Pokud budete delat nejaky CZ/SK klan tak se radi pridame .

Share this post


Link to post

Taky vazne uvazuju, ze se pridam ;) Podle meho to bude neskutecna sranda, pokud tedy bude dost lidi...

Planujete nekdo nejakou CP? Ze bych se pridal? Protoze tohle bude bez CP nehratelne...

Share this post


Link to post

Ja bych byl uprimne radeji, pokud by se zde slozil nejaky CZ/SK klan, kde bychom nebyli odkazani pouze na to CP farmeni, nevyhoda pouze jen jednoho boxu a s tim ze pracuju na smeny 2/2/2/2 tak najit ten spolecny cas je slozitejsi :(

 

Share this post


Link to post

Ja bych byl uprimne radeji, pokud by se zde slozil nejaky CZ/SK klan, kde bychom nebyli odkazani pouze na to CP farmeni, nevyhoda pouze jen jednoho boxu a s tim ze pracuju na smeny 2/2/2/2 tak najit ten spolecny cas je slozitejsi :(

 

​u me je to same. ja mam teda kratky a dlouhy tyden

Share this post


Link to post

no ja jeste cekam jak to dopadne na eu offic ale silne pochybuju ze se najde 15k lidi

​15k lidi se podle me urcite najde ale psali, ze se spusti nejdriv az po letnich prazdninach

Share this post


Link to post

 

no ja jeste cekam jak to dopadne na eu offic ale silne pochybuju ze se najde 15k lidi

​15k lidi se podle me urcite najde ale psali, ze se spusti nejdriv az po letnich prazdninach

​no me stejnak lakaj ty 3x rate uz bouzel neni tolik toho casu snad to budou aktualizovat az vyjde v ru update

Share this post


Link to post

Ahoj.Muze to byt zajimavy projekt.Chystam se rozjet spojla.Mozna dotahnu jeste par lidi co se mnou jsou ted v ally na C3 servru

Share this post


Link to post

sa2sa to mi neco rika nekde jsme spoulu hrali. no htelo by se to domluvit aby nebylo 20 malych klanu ale dat se do jednoho

Share this post


Link to post

Ja jeste s par lidma urcite pujdem a i klan mame v planu zalozit tak kdyby nekdo mel zajem se pridat zlobit se nebudem

​Jinak TS nebo jine programy na komunikaci pouzivate? Jsme zatim 4 a urcite bychom se pridali a jak psal Hadas, tak radeji vsichni do jednoho klanu nez aby tam bylo 10 malych klanu co nic nezmuzou.

Mame vlastni TS servr, tak neni problem udelat roomky pro vas klan pokud nemate vlastni.

 

Share this post


Link to post

Hoj stema klanama to je jasny ja prave zatim vzdy slysel jen o tom ze lide pujdou ale ze klan se jim zakladat nechce proto jsem se ze zbytkem domluvil ze ho zalozime a osbirame vsechny co pujde k nam. Takze pokud nejste proti tak lidem klidne nabizejte ze klan bude a sjednotime to. Jinak TS servery to se musi domluvit protoze v dnesni dobe mi prijde ze kazdej nejakej ma k dispozici takze i tam se to chce sloucit aby jsme nebyli rozhazeni. Ono pak je i otazka kolik lidi vydrzi ja chvilku hral na clasicu RU a ikdyz tohle ma bejt o neco vetsi rate i tak to bude slusnej narez a hlavne beh na dlouhou trat.

 

Jinak Hadas tvuj nick taky znam ale nevim kde presne jsme se potkali ale myslim si ze nejspis vgos, czg, nebo offik kdyz tam byla jeste freya a H5, Jinak sme byl jeste na rpg,averii ale nejdele na tech trech prvnich no

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...