Sign in to follow this  
Luxkor

Nowy do ekipy!

Recommended Posts

Cześć!

Właśnie rozpocząłem swoją przygodę z classiciem x3 talking island.

Po blisko 12 latach grania na przeróżnych serverach od low rate po super high rate przyszła pora na nostalgiczny powrót do "klasycznego" L2.

Chciałbym dołączyć do jakieś ekipy grającej casualowo! Obecnie rozpocząłem budowanie BD (~20lvl na tę chwilę), ale gdyby ktoś chciał odstąpić mi jakąś postać do drużyny to dobrze odnajduje się na supportach/tankach.

Wieloletnie doświadczenie i obycie z grą zdobyte na serverach takich jak:

Allseron, Dragon-Network, Warland, L2HotGates i setki innych, mniejszych i krótkotrwałych privów pozwala mi wypowiadać się o sobie jako o kimś kumatym w gierce. Byłem też wielokrotnie liderem przeróżnych klanów - tych polskich ale i mieszanych wiec utożsamiam się jako ktoś decyzyjny i pewny swojego doświadczenia co nie znaczy, że się panosze, wręcz przeciwnie - potrafię współpracować w grupie i przyjmować dobre rady :) 

Posiadam rówież teamspeak/discord lub jakikolwiek inny komunikator głosowy do usprawnienia rozgrywki! :) 

Mam nadzieję, że odnajdzie się tu jakaś fajna ekipa która uzna mnie jako wartościowego towarzysza do gry.

 

Share this post


Link to post

Kurcze, ales CV sobie zmontowal eleganckie :)

Ja nie posiadam wiekszego doswiadczenia. Od 12 lat nie gralem :) bylem Noobem na Noobwarsie :D i swietnie sie bawilem wspolnie ze znajomkami :) nostalgia wrocila i zapodaje swoje CV pod Twoim :) zapodaje tez instalke i do grania- jak dzieciaki usna.. powodzonka kolego!

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this