Sign in to follow this  
yeahu

Szukam osób do wspólnego grania

Recommended Posts

Jak w temacie. Szukam osób chcących pograć sobie na spokojnie bez przesadnej gonitwy szczurów. Sam pracuje wiec nie mam czasu na const pt. ale te 3-4 godzinki jestem w stanie poświęcić na dobra zabawę w miłym towarzystwie. Jeśli jest ktoś zainteresowany to pw na forum mile widziane.

 

 

Pozdro

Share this post


Link to post

Rimonek. Ma ktoś może rozpiske skilli bo nie wiem co wybrac czy EE czy Bishopa czy Propeta bo wiem że w czystym classicu 1.0 ee to dupa ale w 2.0 nie wiem czy moze juz jest ten ee lepszy.

 

Share this post


Link to post

Ma ktoś jakis serwer TS ? Wszyscy zainteresowani by tam wbili i mozna by sobie posiedziec i pogadac grajac albo jakies pt klepac. Zorganizować coś w stylu miejsca spotkan dla ludzi ktorzy sa w grze i chca sobie pograc w pt i pogadac ;)

Share this post


Link to post

ktos z was cos wie o jakims polskim klanie mozna by dolaczyc i grac razem albo na poczatku friend list i grac w pt kilku osobowym + ts

Share this post


Link to post

Jak jest ktoś w stanie ogarnac ts'a i go tu podac zeby każdy chętny który chce pograć i znaleźć sobie pt wbil na niego to byłoby super ;D

Share this post


Link to post

178.217.187.35 to jest TS Elite Jak by ktoś mógł wejść i założyć kanał (jak nie to do wieczorem spróbuje założyć). Kanały są darmowe tylko trzeba odpowiednio złapać administratora. używam tego ts do innej gry i sprawdza się bardzo dobrze

Share this post


Link to post

TS dobry pomysł, ja chwilowo nie mam czasu na zakladanie wiec jesli kanal juz bedzie - prosilbym o post tutaj.

Podjęłem decyzje co do klasy - SWS here jak ktos bd potrzebowal

Share this post


Link to post

Co z tym ts'em ? Jutro start i fajnie jakby ktos dal jakiegos darmowego i info. Wtedy kto by chcial wbija i krecimy jakies pt albo cos. Fajna sprawa ;)

Share this post


Link to post

Jak ktoś ma możliwość założyć kanał Ts to niech to robi jak najszybciej, fajnie jak byśmy się przed startem zebrali pogadać i już jakoś nawet może razem zacząć grać ;)

Share this post


Link to post

Witam,

po 13 wrócę z pracy i kupie premium kanał na elitets, o której startuje server ? Może faktycznie coś poskładamy, żeby się przyjemnie grało.

na 90% zrobię WS'a i SE

 

BTW. o której naszego czasu wstaje serwer ?

Share this post


Link to post

Naszego czasu o 19 z tego co mi wiadomo ;) Ja robie Deske albo Tyrka ale raczej Tyrka, na Classicu do 40 i tak nie ma większego znaczenia czy w party sa magowie czy dd bo i tak sie fajnie expi :) Ogólnie chodzi o to żeby sie nie zanudzić samemu bo solo exp jest na prawde nudny i wymagający więc tym nas więcej tym lepiej ^^

Share this post


Link to post

elitets3.pl

 

kanał 752. Lineage2Classic

Pass: lineage

 

czekam na jakiegoś admina, żeby premium kupić, ale puki co się jakoś upchniemy.

Zapraszam

Q

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this