Sign in to follow this  
Spudi

Pytanie odnośnie klasy

Recommended Posts

Witam

Postanowiłem zapytać was szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie .

Można powiedzieć że jestem veteranem (grałem od c1 do c4 w latach świetności) tej gry, z długa przerwą wzięło mnie na sentymenty albo mam kryzys wieku średniego ;P Ale wracając do tematu, moje pytanie brzmi jaką wybrać klasę abym mógł w miarę wygodnie dla relaksu sobie pograć zawsze grałem łucznikami, jednak chciałem teraz sprawdzić/pograć np warlockiem jak on się sprawuje jak wygląda gra klasami summoner-skimi kogo polecicie czy nerco daje rade ? skupia sie bardziej na spellach czy summonach.

 

Jeszcze jedno  czy znajdzie się jakaś grupka graczy która przyjęła by mnie pod swoje skrzydła nie ukrywam że liczę na osoby min 25+, zaznaczam również że nie mam zamiaru grać w przyszłości  na offie dla mnie era płacenia abonamentu za gry się skończyła.

 

Dzięki za pomoc

 

Share this post


Link to post

Siema

Nie wiem czy ktos podpowie Ci jak to wyglada na levelu 40+, ale do tego czasu liczy sie tylko AoE.

Kogo wiec wybierzesz nie robi tu wielkiej roznicy ;)

Ogolnie gra mnie rozczarowala w tym temacie. Z reguly gram solo i w porownaniu ze znajomymi farmiacymi AoE expie o polowe woniej ;)

Do tego denerwuje masa botow, gold sellerow itp.

Tak czy inaczej zycze powodzenia ;)

Share this post


Link to post

boty i gold selerzy sa wszedzie, na offach eu / ru czy rorei jest 10 raz tyle, i tak nikt ich nie banuje, bo kazdy bot placi abonament, a tu banuja bo graja za free

Share this post


Link to post

Boty czy gold selerzy mi nie przeszkadzają ot standard byli są i będą, pytanie mam odnośnie Polskich klanów znajdzie się ktoś kto mnie przygarnie ? nie bardzo widzę na czacie żeby ktoś rekrutował a może nie zbyt wielu nas tu gra, starałem się rozejrzeć na liście klanów ale wszyscy maja wymagani co do lvl min. 30-35. Gram głównie od 16 do 20 w weekend o wiele więcej. Obecnie lvl 21 human wizard docelowo necro.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this