Sign in to follow this  
Ziaevin

Wrazenia OBT

Recommended Posts

na otwarciu grałem ze 2 godziny i miałem dosyć, poczekam pare dni i jak jeszcze troche ogarną to może pogram. według mnie server totalnie nie przyjazny dla nowych graczy takich jak ja :/

Share this post


Link to post

polaków w talking sporo ludzi średnio pewnie nie każdemu chce cie potem znowu od nowa jechać raty za duże 20x :D trzeba czekac na 3x do tego troche błędów nie przetlumaczonych z ruskiego npc i teksty w npc :P tak to śmiesznie jest :D

 

Share this post


Link to post

Spotkałem tu wielu polaków, co było miłą niespodzianką.

Jeśli pominąć fakt że NPC "mówią" po rusku to ogólne wrażenia bardzo pozytywne. 

Teraz trzeba tylko zaczekać na bliżej nieokreślony (z tego co wiem) oficjalny start servera.

Share this post


Link to post

Ja mam póki co pozytywne wrażenia. Trochę ten ruski mnie denerwuje. Pk-nałem ze 2 drani :P zobaczymy co będzie dalej. Jak załatają bugi i niedociągnięcia.

Share this post


Link to post

na otwarciu grałem ze 2 godziny i miałem dosyć, poczekam pare dni i jak jeszcze troche ogarną to może pogram. według mnie server totalnie nie przyjazny dla nowych graczy takich jak ja :/

​lol, co masz na myśli?

to jest tylko OBT, nieprzyjazny bo nawet NPCki mówią po rusku? :D

Share this post


Link to post

Grałem 3 dni : pierwszy 2 godziny, drugi około 6 tak jak i 3ci. ogólne wrazenia dobre lecz zacząłem zastanawiać się czy będę miał jednak czas na grę na docelowych ratach ale to czas pokaże. Na pewno pogram w live. Moja ocena : 6/10

 

P.S. Dzis sprawdze drugiego healera (jezeli mozna go tak nazwac) "EE" bo nie wiem jakiego wziąć czy BP czy EE. 

Share this post


Link to post

strasznie dużo bugów począwszy od skilli po moby i inne rzeczy. Nic tu nie działa jak powinno a jak powinno to juz sam nie wiem to mieszkanka wszystkich kronik. Moze do września server ruszy life.

Share this post


Link to post

Ja sobie dobiłem 3x drugą profe i powiedział bym że serwer bardzo fajny, poprostu błędy takie jak animacja stuna czy lekkie przycinki niezbyt mnie ruszają, ale brak recki na crafted leather jest niedopuszczalny bo lubię "klikać" znalazłem nawet questy których chyba nie powinno być na C3 :D

Kto wie może wyplenią te brzydkie błędy i będzie fajny serwerek.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this