Sign in to follow this  
voltex

Nowy stary gracz

Recommended Posts

Witajcie,

Właśnie ściąga mi się L2 Classic. Kiedy zobaczyłem, że moja ukochana gra w końcu wróciła na właściwe tory (bez jakiś bzdurnych kamaeli albo ograniczenia klas do bodajże 8) to bez wachania postanowiłem wrócić w ten świat. Ale do rzeczy - szukam jakiegoś ogarniętego klanu, który gra dla zabawy :)

Aktualnie mam 25 lat i nie grałem w L2 od chyba 6. Ale czasy gimnazjum i liceum przesiedziałem w tym świecie. Mam bardzo duże doświadczenie i swego czasu jeszcze na Dragon Network ośiągnąłem niemal wszystko ;) regularnie trzymaliśmy z klanem Aden, nawet udało się wygrać olimpiadę w którymś miesiącu. Najbardziej upodobałem sobie grę krasnalami i mieliśmy z dwoma przyjaciółmi klan samych dwarfów :D Spoil to było coś co uwielbialiśmy. Planuję na tym serwerze zacząć grać właśnie spoilem i szukam klanu w którym będę mógł pomóc ubrać ekipę i samego siebie też. Potem mam w planach założenia HE albo jakiegoś DD, może Spellsingera. 

Szukam właśnie klanu z ludźmi o podobnym doświadczeniu, żeby nie trzeba było im tłumaczyć jak grać i co to są np cata, bs albo co to jest manor system :) (mam nadzieje ze te wszystkie rzeczy są na classicu) :D

Edited by voltex

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this