Sign in to follow this  
voltex

Sytuacja na rynku

Recommended Posts

Hej, 

wczoraj zacząłem grać na serwerze BH i mam pytanie do ludzi, którzy trochę już tutaj spędzili czasu - jak wygląda sytuacja na rynku? :) A konkretnie jakie są ceny:

- weapon top-A

- full set Top-A (np jakiś full light dc set albo mj light set)

- matsów typu: SOP, CBP, AB, Varnish, Steel?

Co ma wprowadzać ten legendarny patch 2.0? :) Czy są na serwerze S-grade, czy na razie kończy się na A-grade? :) Nie widziałem nigdzie katakumbów, czy mają w planach wprowadzić, albo czy jest aktualnie jakiś zamiennik cata?

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Share this post


Link to post

kata na pathu "antharas' czyli za jakies 2-3 patche. 2.0 juz jest. Path 2.0 wprowadzil oly, 3 klase (wraz z nowymi skilami) sporo nowych lokacji na 65+ lvle i A grade. A grade seta chyba nikt jeszcze nie ma bo jest problem z unsealem. Ciezko wyfarmic itemy na unseal  a grade. Nikt nie wie jaka cena bo nikt tego jeszcze nie ma. Co do cen matsow to nie wiem bo dawno tu nie gralem, ale ostatni raz jak gralem to byly dosc drogie. Solo na spoilu mozna troche zarobic ale w full pt farmiac runy z rb albo TOI na pewno wiecej zarobisz. Ogolnie jest regola ze najlepiej sie oplaca farmic rzeczy ktore wchodza w nowym patchu a wiec teraz na 2.0 najlatwiejsza adena na farmie itemow w toi na toi talisman i run z rb. Oprocz tego na pewno warto farmic enchanty szczegolnie B grade. Na tym servie jest custom feature i mozna spoilic ewc i ewb z mobow. Cena EWB jest z kosmosu wiec warto sie zainteresować. Co jeszcze warto farmic hmm. Ludzie enchantuja C grade wiec jak wbijesz 50+ lvl to zasuwaj na DV farm full plate/drake itemy jak i emi shafty. Cena emi rowniez z kosmosu (z 40-50kk?) A wyfarmic matsy i części na craft mozna pewnie w 2 dni

Edited by Rizos

Share this post


Link to post

O Super, dzięki bardzo za rozjaśnienie sprawy :) A jeszcze mógłbyś mi powiedzieć co to są te runy? Wcześniej jak grałem to się nie spotkałem z czymś takim. 

Share this post


Link to post

Tuaj masz dokladny opis co wprowadzil patch 2.0

http://l2classic.club/forum/topic/16349-l2classicclub-20-update-patch-notes/

A co do wyfarmienia itemkow na Emi przez 2 dni, to moze shafty by dalo rade. Tyle ze shafty dropia z mobow na 57 levelu x5HP i zeby je dosc sprawnie farmic trzeba z 2 osoby na pelnym buffie w top C inaczej sie zameczysz wiec dla kogos co fopiero zaczal czekaja miesiace grindu zanim do tego dojdzie :) No i do tego trzeba doliczyc tysiace Varnish, CBP, Steel etc etc. to nie sa dni. A jesli nawet juz zbierzesz wszystko to krafcenie itemkow jest na pograniczu oplacalnosci i jak dobrze policzysz to moze nawet sprzedajac poszczegolne materialy zarobisz wiecej niz na gotowym itemku.

Kase teraz zdobywaj bijac jak najslabsze mobki na mase i drop Event items. Ludzie je skupuja za 57k za sztuke a dropia jak szalone z kazdego mobka powyzej 20 levelu. Bijesz takie slabe mobki ktore ofc maja drop bo istnieja takie ktore go nie maja. Dropisz, sprzedajesz wraz z innymi matsami i masz na wszystko co sobie wymarzysz :) Bo na rynku dostaniesz wszystko do B grade. I tutaj bez sciemy kilka dni ostrej farmy event items i masz na caly set D, C, B grade, nastepne kilka dni i bron D, C, B grade. Sprawdzone nawet na swiezo zrobionej postaci ktora przez godzine gry  wydropilem 20 event items x57k = 1.140.000 to jest juz prawie top D grade sklepowy. Za godzine gry swieza postacia dosc niezle.

 

Sop 20k

AB 2.2k

CBP stoi 22k

Steel 8k

Varnish 2k

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Nigdy właściwie nie crafciłem C-grade itemów, nawet B-grade dla mnie były średnio opłacalne. Na serwerach na których grałem przeważnie jakieś C-grady kupowałem w Luxry Shop w Giran, a potem z nich od razu przechodziłem na A-grady, ale tutaj to raczej ciężko będzie. Zwłaszcza, że matsy do B-grade dropią z mobów +65 lvl. Samo wbicie takiego lvlu na pewno zajmie dłużej niż trwa darmowy sprzęt C-grade. Czyli jaką polecacie "strategię"? Myślę, aby kupić jakieś itemy C-grade by następnie mieć czas na wycrafcenie Doom light seta, Bop'a i top-B one-hand blunta. Ceny top B grade itemów widziałem, że wahają się w okolicach 20kk, więc chyba je już się opłaca crafcić. 

Jakie event itemy? Gram już od 4 dni i nie wypadł mi ani jeden. Mógłbyś rozwinąć temat z jakich mobów lecą te itemy, jak się nazywają?

Share this post


Link to post
45 minutes ago, voltex said:

Nigdy właściwie nie crafciłem C-grade itemów, nawet B-grade dla mnie były średnio opłacalne. Na serwerach na których grałem przeważnie jakieś C-grady kupowałem w Luxry Shop w Giran, a potem z nich od razu przechodziłem na A-grady, ale tutaj to raczej ciężko będzie. Zwłaszcza, że matsy do B-grade dropią z mobów +65 lvl. Samo wbicie takiego lvlu na pewno zajmie dłużej niż trwa darmowy sprzęt C-grade. Czyli jaką polecacie "strategię"? Myślę, aby kupić jakieś itemy C-grade by następnie mieć czas na wycrafcenie Doom light seta, Bop'a i top-B one-hand blunta. Ceny top B grade itemów widziałem, że wahają się w okolicach 20kk, więc chyba je już się opłaca crafcić. 

Jakie event itemy? Gram już od 4 dni i nie wypadł mi ani jeden. Mógłbyś rozwinąć temat z jakich mobów lecą te itemy, jak się nazywają?

Tutaj jeszcze nikt nie ma A-grade

Nie ma czegos takiego jak darmowe C-grade

Nie wiem jak z bluntem ale BOP kosztuje koło 100kk

A co do seta to jeżeli grasz łucznikiem to lepiej ci kupić Plater Leather C grade, który jest dużo tańszy i lepszy do PVE

Event itemy lecą ze wszystkich mobów 20+ albo 30+ nie jestem pewny, jeśli ich nie widzisz to zrób update plików w launcherze

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this