hunzisak

CZ/SK clan

Recommended Posts

Seznamka bych tomu asi úplně neříkal, už proto, že v reálu se bez většiny lidí docela dobře obejdu :D

Ale kromě prvních pár dní jsem to nikdy nehrál kvůli hře samotný, L2 má prostě mizernej singl :)

Tak jako tak si ale myslím, že není na škodu mít něco do začátku - něco, co mi nikdo newipne - partu lidí.

No na ofic se taky určitě podívám(e), zvlášť pokud spustí rovnou Cl2.0..

Share this post


Link to post

Tak.

Do startu nám (prý) zbývá pár dní, a vyvstává několik otázek:

1) CZ komunitní forum. Má někdo možnost hostovat a schopnost provozovat? Nainstalovat PHPBB někam na free hosting bych asi v případě nejvyšší nouze zvládnul, ale zavýsledek nemůžu ručit =) ...a taky se mi ani trochu nechce :D

2) Botit tady nebudu, převážně proto, že nevím jak, nicméně... Mám doma extra počítač, na kterém budu tahat dual. Vygooglení nějakého skriptu na autoassist je otázkou pár minut, jeho napsání vlastními (vygooglenými) silami ještě méně - a to podotýkám, že moje programovací schopnosti končí někde u Excelu. S autoassistem se o dual prakticky nemusím starat, v podstatě je to jednoduchý slave-bot, byť samozřejmě nemůže fungovat samostatně, a věci jako buffy a healy musím řešit ručně. 18 minut z dvaceti je to ale bez práce. Jeden z adminů se mi k otázce "Je to OK?" vyjádřil ve smyslu "v pořádku to není, ale nemůžeme s tím nic dělat".

Samozřejmě, jako s každým duálem, živý spoluhráč, zvlášť support, má u mě vždycky přednost.

 A konečně moje otázka zní: Co si o tom myslíte? Má s tím někdo problém?

Share this post


Link to post

to si zjistil kde  par dni? pod pojmem par dni si predstavuju max  tyden

​Nechce se mi to teď hledat, ale Draqla tu někde psal, že "může slíbit, že to pustí do konce srpna".

A dává to celkem smysl, protože v září se spouští konkurence...

Share this post


Link to post

to si zjistil kde  par dni? pod pojmem par dni si predstavuju max  tyden

​Nechce se mi to teď hledat, ale Draqla tu někde psal, že "může slíbit, že to pustí do konce srpna".

A dává to celkem smysl, protože v září se spouští konkurence...

​jo to vim myslel jsem ze mas nejake novejsi info. jinak jaka konkurence ?

Share this post


Link to post

Je to placeny  private server. Hlásaj, že maj ofic software (předpokládám, že asi jako tady....) ale pokud to bude jediná možnost, jak hrát v angličtině, o zájemce bych se vůbec nebál... No a samozřejmě když už si to lidi "na zkoušku" zaplatí, přece pak nepůjdou za měsíc hrát jinam...

Čili to je IMO hlavní důvod, proč věřím, že to tady do konce srpna spustí, protože potom 1.9. přijdou tak o polovinu potenciálních hráčů.

Share this post


Link to post

Však ti nikdo neříká, abys platil. Ale spousta lidí s tim problém mít nebude, pokuď to bude kvalitnější server - a pokud poběží

Share this post


Link to post

Tak. Přesun větší části naší komunity na onen server, ikdyby jenom dočasný, už asi dopadne. Kdo neví o co jde, nechť navštíví facebook.

Share this post


Link to post

Však ti nikdo neříká, abys platil. Ale spousta lidí s tim problém mít nebude, pokuď to bude kvalitnější server - a pokud poběží

​Server běží. Kvalitnější není ani omylem, ale díky vám si ruští kluci alespoň přilepšili k jejich upadajícímu rublu pár (10k?) euro-dolárků. Gratuluju. Reklama dělá vše. Zajimavé je si číst ty plakající posty o zavedení "english only" v all chatu. Nebo "páni admini však to má být international server". 80% rusů že prej? Tipuju spíš tak 90-95%. Tak hodně zdarů na tom bugless 100% only retail classic private serveru)))

Share this post


Link to post

Však ti nikdo neříká, abys platil. Ale spousta lidí s tim problém mít nebude, pokuď to bude kvalitnější server - a pokud poběží

​Server běží. Kvalitnější není ani omylem, ale díky vám si ruští kluci alespoň přilepšili k jejich upadajícímu rublu pár (10k?) euro-dolárků. Gratuluju. Reklama dělá vše. Zajimavé je si číst ty plakající posty o zavedení "english only" v all chatu. Nebo "páni admini však to má být international server". 80% rusů že prej? Tipuju spíš tak 90-95%. Tak hodně zdarů na tom bugless 100% only retail classic private serveru)))

​Přilepšili, no a co? "English only" mě taky pobavilo, ale oznámení by v angličtině být mohly. Kvalitnější není, už proto, že je to java, s C4 databází. Na druhou stranu tam během prvních 24 hodin od spuštění vyřešili víc bugů/hráčských podnětů, než tady za ty tři měsíce.

Pokud se jednou naskytne možnost jít hromadně někam, kde se to bude alespoň podobat ofiku, třeba i sem, budu pro. Pokud tam ale lidi budou chtít zůstat, úplně klidně se s tím smířím...

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...