Sign in to follow this  
JohnTravolta

Będzie się działo

Recommended Posts

Ktoś się szykuje do gry tutaj? Jakieś polskie klany?

Jest to prywatny projekt ale nie chcą sie przyznać do kogo należą, wydaje mi sie że do Dex-a

Uważam że należy im dać szansę, to pierwszy taki projekt w wersji EU.

Share this post


Link to post

Tez uważam, że trzeba dać szanse. Chciałem grać na oficialnym lecz wydaje mi sie ze w EU nie będzie takiego servera. Na koreańskim i ruskim grac nie chcem z oczywistych przyczyn.

Nic o polskich klanach nie wiem lecz chetnie do takiego dołączę. Na prowadzenie klanu czasu nie mam nie te lata juz co kiedyś. Jak będziesz miał jakieś info to daj znać - chętnie pogram wspólnie.

 

P.S. asior? :)

Share this post


Link to post

Montuje paczkę ludzi , około 5-6 na tą chwilkę ; z tym ,że będziemy grać bez klanu przez jakiś czas ...

W sumie to czekaliśmy na HB z Dragon-Networka aczkolwiek jak to często u Drake-a bywa rzuca słowa na wiatr .

W bieżącym miesiącu miał server wstać , kwiecień się kończy i nie ma żadnych wieści - chłop chyba się utopił w kiblu :P

Suma sumarum ,chętnie pobawimy się tutaj a przynajmniej przetestujemy ten server

Share this post


Link to post

Ja gram w tej chwili na RU classicu i mamy 30 osobowy klan int, pewnie tu zajrzymy, aczkolwiek skupiamy się raczej na grze na offie z wiadomych względów (żywotność priva). Gdy online spadnie poniżej 1000 na pewno wrócimy na RU Classica.

Share this post


Link to post

Fajnie, że zbiera się tyle ludzi. Dajcie znac jak coś się zacznie klarować. Też wolał bym grać na Offie lecz nie dam rady na ruskim a eu pewno nie bedzie.

Share this post


Link to post

Witam

Zamierzam spędzić na tym serwerze trochę czasu.

Jak z tym klanem PL?

Pytanie do tych co grają na RU offie: jak spisuje się PS na classicu?

 

 

 

 

Share this post


Link to post

to tu ma byc jak C1 x3 start. czyli bes shadow  i nevbi veaponow ? i ile - % przy smierci ? i za ile czasu update clientu ? bo ruski classic sie spalil na tym i odeszlo sporo ludu bo sie nie dawalo expic przy duzym online i malym expie

Share this post


Link to post

Tu ma być Classic 1.0 x3 czyli 3x korean/ru classic 1.0, to jest chyba ok C1 x0,8.

Shadow weapons - nie

newbie weapons - nie

Poprawcie jeśli źle napisałem :P

Share this post


Link to post

a jak balans klasow ? tak jak bylo dawno temu w C1-C4 czy cos zmienione ma byc ? bo tam to dager owned all potem mag :)

 

Share this post


Link to post

Prawdopodobnie aktywny PP (lub któryś gnom) szuka klanu lub niewielkiej ekipy. Nie interesuje mnie gra w strikte CP, mam chęć wrócić do korzeni a w czasach mojej świetności nikt nie przejmował się CP, nie licząc klanowych kółeczek wzajemnej adoracji. Chętnie dołączę do jakichś starych wyjadaczy z Dune lub Abyss x3

Share this post


Link to post

Generalnie w Insomni wcześniej w HofD na Dune, ale miałem w tym czasie sporą przerwę w l2 nie zajmowałem miejsca w Isno niepotrzebnie później z kumplem byłem w Vae Victis które zmieniło się w Sabbath ostatecznie w większości wcielone do Insomnii :)

Share this post


Link to post

Siemanko. Ja napewno będę grać tutaj. Offowy classic będzie p2p więc wolę tutaj zacząć. Mam około 10 lat doświadczenia w L2 i nie odpuszczę sobie tej zajawki ;)

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this