Stiba007

Klan Totally toxic

Recommended Posts

15 hours ago, filipak23 said:

Brej den přátelé. Fungujem ještě? Nábor je otevřený?

Zatím wizna 30+ , druhé povolaní ještě nevím, buď warlock nebo sorc, uvidíme časem :)

Fungujeme stále, ideálně kolem 20.00 zkus napsat někomu od nás, Bez nainstalovaného TSka ale nepsat. ;)

Share this post


Link to post

Dva počítače. :DJinak nic jiného, za co nedostaneš ban neexistuje.

Každopádně v dnešní době 10E za měsíc máš jedno posezení u piva.

Share this post


Link to post
20 hours ago, Stiba007 said:

Dva počítače. :DJinak nic jiného, za co nedostaneš ban neexistuje.

Každopádně v dnešní době 10E za měsíc máš jedno posezení u piva.

hlavně 10€ koupíš první měsíc, max první dva měsíce.. pak už není problém kupovat COL za adeny

Share this post


Link to post

Zdravim,

premyslim ze bych tu zacal hrat. Nejradeji hraju maga (SH). 

Nabirate porad nove cleny?

TS3 je samozrejmost, bez nej ani hru vetsinou nezapinam :)

Diky za info

Wanali

Share this post


Link to post
16 hours ago, Wanali said:

Zdravim,

premyslim ze bych tu zacal hrat. Nejradeji hraju maga (SH). 

Nabirate porad nove cleny?

TS3 je samozrejmost, bez nej ani hru vetsinou nezapinam :)

Diky za info

Wanali

Ahoj, nabíráme stále, místa v akademkách máme dost. Tam už je to pak na Vás jak si s ostatníma dohodnete exp, popřípadě budoucí party. Napiš mi ve hře na nick Stiba, kdybych neodpovídal, tak mail.

Share this post


Link to post

Stiba prozatim odstoupil z pozice CL a přenechal ji mě. Asi největší změna za poslední měsíce.

Takže zase bump, nabíráme nové lidí. Napište ve hře pm/mail na Apocalypsa a dohodneme se. 

Hlavní podmínka je TS. Info o klanu, o classicu o čemkoliv vám dám na TS.

Tímto využiju příležitost a zmíním i nábor do mojí party. Hledáme člověka na naše EE a BD. Popř. kdo nemá tolik času drivera na cokoliv.

Edited by Apocalypsa

Share this post


Link to post

Zdravím :) Chci se zeptat, jak to vypadá v současné době s tímto klanem. Přeci jen už se zde neobjevil pár měsíců žádný nový příspěvek. Funguje ještě? Nabírají se stále CZ/SK lidi?

Jsme parta momentálně šesti lidí, kteří L2 začali znovu hrát po hodně dlouhé době. Většina z nás se už přehoupla přes 2. přestup a postupně si stavíme / nakupujeme nějakou tu výbavu. Rádi bychom se dostali do nějakého klanu, kde by se s lidmi dalo pokecat na TS, zažít zase nějaké akce - expení, raidění, CSka, PVPčka... no prostě všechno, co k té hře patří :)

Budu rád, když se mi někdo ozve, ať už tady nebo ingame :)

BollekCZ

Share this post


Link to post

Zdravím, 

tento klan už není aktivní, používám ho z původního jádra jen já a Lafi + pár přátel, občas chodí oly Fusso a Laste na CSka. Zbytek poctivého jádra zažívá baby boom, staví dům, plánují svatbu, prožívají čerstvou zamilovanost a nebo kariérní růst, takže l2 šla úplně stranou a v kontaktu jsme už jen na FB.

Čechů a Slováků tu na serveru najdete dost, pozor ale co jsou zač, já osobně s hrtskou původních TT hrajeme ve Wanaliho CP u SM, převážně cz/sk parta lidí a pár fajn cizinců.

Zkuste navečer napsat na postavy jako Aja/Wanali/Croo, ty Vám k tomu řeknou víc a třeba se s nimi na něčem domluvíte...

 

Edited by Stiba007

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...