Sign in to follow this  
kedmi2

czy ktos na serwie gra ? warto zaczyąc ?

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie na twitch nie widziałem nikogo z tego serva ale czasami przewija się nazwa na forach. zastanawiałem się nad tym servem a 4game który server byście polecili albo coś innego. Zastanawia mnie jak wygląda online bo server stoi dość długo. Co do klasy zawsze lubiłem grac tankami spoiler to z kolei jedyna kasa która nie grałem w l2 co byście polecili ? Z góry dziękuje za odpowiedz i poświęcony czas.

Share this post


Link to post

Jeśli lubisz grać z armią boxów na plecach to idź na 4game,

classic club to serwer, który rozwija się bardzo wolno. Online zadowalający. Graj czym chcesz. Jak tank to DA lub SK.

Porozmawiaj z Madzior

Share this post


Link to post

Przez te kilka lat dość mocno znienawidziłem boxy ... grałem na 4game jak serwer wystartował i każdy tam ciągał 1-2 box  o party można było za pomnieć jeśli nie maiło się cp... A jak to wygląda tutaj zdążają się random pt klany są podzielone na cp?  Sk zawsze przyjemnie się grało choć Tk pięknie wyglądał i na wysokim lv równie przyjemnie się grało. Jak mi się uda to pogadam i jak będzie miał chwile czasu ;)

Share this post


Link to post

@kedmi2 https://www.youtube.com/watch?v=1Ru44IW_YWU

Zrobiłem ten filmik kilka miesięcy temu ale od tego czasu dużo sie nie zmieniło. Na server ciągle przychodzą nowi gracze. 

Od 20 lvl party możesz znaleźć bardzo łatwo używając /partymatching. Zarówno raidbossy jak i aoe.

Tylko end game'owe clany są podzielone na cp. Jako 'random' możesz grać spokojnie do 76 lvla

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this