Sign in to follow this  
Hylogenesi

Szukam ekipy do gry

Recommended Posts

Witam, 

Ściągam serwer, dziś po pracy planuje zacząć tylko pytanie czy jest sens, jak wygląda serwer? Nie chciałbym zacząć grać na serwerze który upada,

I Czy znalazła by sie ekipa która przygarnie gracza który nie ma parcia, gram dla zabawy czasem 2h a czasem nawet cały dzień,  zależy od ilości wolnego czasu oraz chęci.

Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
46 minutes ago, Destabilomaterializacja said:

Jeżeli szukasz polskiego klanu jedyny jaki tu ciągle funkcjonuje to Divide Et Impera, klan lidrką jest SweetCry.

A wlasnie zdziwilbys sie bo udalo mi sie niedawno naklonic malego youtubera zeby sproboal na classic club i wziol ze soba troche swoich widzow na serwer .... zafundowalem im D luki na start i jada z koksem xd 

Lvle maja niskie nic tylko ich lapac

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
1 minute ago, YipMan said:

A wlasnie zdziwilbys sie bo udalo mi sie niedawno naklonic malego youtubera zeby sproboal na classic club i wziol ze soba troche swoich widzow na serwer .... zafundowalem im D luki na start i jada z koksem xd 

Lvle maja niskie nic tylko ich lapac

Czytaj ze zrozumiem ... jedyny "ciągle" funkcjonujący klan ... 

Share this post


Link to post
Just now, Destabilomaterializacja said:

Czytaj ze zrozumiem ... jedyny "ciągle" funkcjonujący klan ... 

Ty czytaj ze zrozumieniem... jest nowy nisko lvlowy polski klan ......to chyba lepsze na start dla nowicjusza gdzie bedzie mial z kim grac >.<

Share this post


Link to post
13 minutes ago, YipMan said:

Ty czytaj ze zrozumieniem... jest nowy nisko lvlowy polski klan ......to chyba lepsze na start dla nowicjusza gdzie bedzie mial z kim grac >.<

Ale że co? Trochę nie trafiony komentarz ale nie istotne, podałem tamty klan bo ludzie w nim są .pomocni, wykoxani w miarę. Sam  wiesz że wbicie tu powiedzmy 60+ nie jest trudne a chyba łatwiej jak masz np wc z cov na rbkach, czyż nie ?

Jeżeli chciałeś się pochwalić co takiego dla nich zrobiłeś wystarczyło zrobić im lepszą reklamę niż przepychać się ze mną tu na forum, co w istocie nie wnosi nic konstruktywnego.

Edited by Destabilomaterializacja

Share this post


Link to post
3 minutes ago, Destabilomaterializacja said:

Ale że co? Trochę nie trafiony komentarz ale nie istotne, podałem tamty klan bo ludzie w nim są .pomocni, wykoxani w miarę. Sam  wiesz że wbicie tu powiedzmy 60+ nie jest trudne a chyba łatwiej jak masz np wc z cov na rbkach, czyż nie ?

Moze i lawiej, ale przyjemniej jak sie ma w klanie ludzi na swoim lvlu xd 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this