Sign in to follow this  
Sonixs

Myrciu

Recommended Posts

1 hour ago, Sonixs said:

chciałem się cipko zapytać jak to jest się sprzedać ??

Ja bym się natomiast chciał zapytać... jak to jest ojebać CP z itemów? Tam gdzie mój lider idzie tam idę i ja, Jungle mi dało najwięcej na tym serwerze, więc pozostaję lojalny i zostaję w klanie gdzie mam CP a to, ze zmieniają stronę nie ważne. Nie pierdol mi tu lojalności jak ojebałeś Clena i innych swoich towarzyszy z byłego CP z itemów. Dlatego też nie chcą z Tobą grać. xD Żałosny jesteś.

Edited by Myrtan

Share this post


Link to post
25 minutes ago, Sonixs said:

i pytanie jeszcze do Demoss'a :) z całym szacunkiem do Ciebie powiedz mi jakim cudem macie ally z jungle .... nc :/

mnie nie pytaj, kieruj zapytanie do Foxy, ona jest liderem ally. 

Share this post


Link to post
1 hour ago, Sonixs said:

chciałem się cipko zapytać jak to jest się sprzedać ??

Myrciu 2 tygodnie temu: Perkunas we will destroy you, its just matter of time, we control AB everyday

Myrciu dzisiaj: ooo we leave ally qqqqq no1 protecting us, we need babysiters so we can exp qqqqqqqqqq

  • Like 1

Share this post


Link to post
10 minutes ago, Myrtan said:

Ja bym się natomiast chciał zapytać... jak to jest ojebać CP z itemów? Tam gdzie mój lider idzie tam idę i ja, Jungle mi dało najwięcej na tym serwerze, więc pozostaję lojalny i zostaję w klanie gdzie mam CP a to, ze zmieniają stronę nie ważne. Nie pierdol mi tu lojalności jak ojebałeś Clena i innych swoich towarzyszy z byłego CP z itemów. Dlatego też nie chcą z Tobą grać. xD Żałosny jesteś.

ty jesteś pierdolnięty gnojku ?? ja ojebałem CP z itemów ?? kogo ?? Baje, Riso Szafira, Aśke ?? 3/4 itemów należało do mnie ale spoko :) a właśnie rozmawiałem z Clenem przez tel i powiedział, że on nic takiego nie mówił tylko, że ktoś zajebał mu ES'a i myślał, że to ja ale jednak sorry to nie ja więc masz dalej ból dupy :) a jak się domyślam cały żal pewnie jest od Czabany :) a na jego temat i na temat Anathemy bo o to się pokłuciliśmy nie będe się wypowiadał :) a ty filtruj bajere szczylu bo trochu Ci się chyba odległości między nami pojebały a nie będziesz ze mnie robił złodzieja jak gówno wiesz płaczku forumowy ... 

 

10 minutes ago, Demosek said:

mnie nie pytaj, kieruj zapytanie do Foxy, ona jest liderem ally. 

myślałem, że w tym całym bajzlu chociaż ty masz olej w głowie ....

Share this post


Link to post
2 minutes ago, Rizos said:

Myrciu 2 tygodnie temu: Perkunas we will destroy you, its just matter of time, we control AB everyday

Myrciu dzisiaj: ooo we leave ally qqqqq no1 protecting us, we need babysiters so we can exp qqqqqqqqqq

Rizo myrciu i reszta cipek zawsze płakali, że im nie pomagamy na abg bo siedzieliśmy np w loa wiecznie ból dupy o abg :) teraz będą mieli pole do popisu :D bo przecież % najważniejsze ^^

Share this post


Link to post

Jak można sie tak zniżyć i płakać na forum, że jakieś party cie nie babysituje zebys mogl expic lol. Jakim to trzeba byc gosciem bez honoru. Gosciu na koniec jeszcze poszedl do warow :D

Share this post


Link to post
22 minutes ago, Sonixs said:

ty jesteś pierdolnięty gnojku ?? ja ojebałem CP z itemów ?? kogo ?? Baje, Riso Szafira, Aśke ?? 3/4 itemów należało do mnie ale spoko :) a właśnie rozmawiałem z Clenem przez tel i powiedział, że on nic takiego nie mówił tylko, że ktoś zajebał mu ES'a i myślał, że to ja ale jednak sorry to nie ja więc masz dalej ból dupy :) a jak się domyślam cały żal pewnie jest od Czabany :) a na jego temat i na temat Anathemy bo o to się pokłuciliśmy nie będe się wypowiadał :) a ty filtruj bajere szczylu bo trochu Ci się chyba odległości między nami pojebały a nie będziesz ze mnie robił złodzieja jak gówno wiesz płaczku forumowy ... 

 

myślałem, że w tym całym bajzlu chociaż ty masz olej w głowie ....

To co słyszałem to napisałem, miałbym wyjebane gdybyś nie zaczynał takiego topica. Masz kurwa gościu 40 lat na karku i zaczynasz drama topic, że wyszliśmy z ALLY. No i chuj Ci do tego jak do gry zaglądasz idioto kurwa raz na rok chuja wiesz co się dzieje zakładasz takie drama topici jak jakaś umysłowa spierdolina. Masz się kurwa za kogo? Dwa razy starszy ode mnie a kurwa mózg 10 latka. A jak jeszcze jakiś problem masz i chcesz to obgadać, spoko podaj jakiegoś TS, wbiję i sobie pogadamy. Mieliście 0 szacunku do nas jako do ally i jeszcze się kurwa dziwisz typie. Weź pal gumę i zajmij się swoim życiem zjebie.

Edited by Myrtan

Share this post


Link to post
2 minutes ago, Rizos said:

Jak można sie tak zniżyć i płakać na forum, że jakieś party cie nie babysituje zebys mogl expic lol. Jakim to trzeba byc gosciem bez honoru. Gosciu na koniec jeszcze poszedl do warow :D

Ty to każdemu dupę wyliżesz, by tylko Like pod postem otrzymać.

Share this post


Link to post

lol przynajmniej nie jestem gosciem bez honoru ktory placze na forum ze sr ma 8k hp + cp :D

Myrciu we zmi wytlumacz 1 rzecz. Plakaliscie ze z poprzednim ally nie mogliscie farmic ab, ludzie mowili zebyscie poszli do loa z nimi farmic to nie chcieliscie. Teraz wyszliscie z ally i poszliscie to ally ktore siedzi tylko w loa wiec itak musicie isc do loa. Po co ten cyrk? 

Edited by Rizos

Share this post


Link to post
Just now, Rizos said:

lol przynajmniej nie jestem gosciem bez honoru ktory placze na forum ze sr ma 8k hp + cp :D

Co ty mi kurwa o honorze w grze pierdolisz? Mój lider zadecydował że zmieniamy ally, idę z nimi bo tutaj i tak żadnego CP nigdy miał nie będę i tyle. Płacz kurwa na całe forum, może jeszcze utwórz temat "Jungle Greyvard Event" jak twój dobry ziomek.

Share this post


Link to post

Co ty, nie bede wam dawal uwagi. Dla mnie juz itak nie istniejecie, nawet was lubilem bo mieliscie jaja sie bic i byliscie zawsze po 1 stronie ale jak zobaczylem ten placz o babysit i zmiane sajdu to jak dla mnie wasz clan umarl i zostaliscie kolejnym nonfactor klanem ktory idzie tam gdzie ma wiekszy zysk
 

Edited by Rizos

Share this post


Link to post
8 minutes ago, Rizos said:

Co ty, nie bede wam dawal uwagi. Dla mnie juz itak nie istniejecie, nawet was lubilem bo mieliscie jaja sie bic i byliscie zawsze po 1 stronie ale jak zobaczylem ten placz o babysit i zmiane sajdu to jak dla mnie wasz clan umarl i zostaliscie kolejnym nonfactor klanem ktory idzie tam gdzie ma wiekszy zysk
 

Idioto, głównym czynnikiem było 0 zaangażowania ze strony naszych sojuszników do pomocy nam w walce a nie babysit. Dzień w dzień w mass pvp uczestniczyliśmy sami, czasem gdy tys0n ze swoim CP byli online byli z nami i to by było kurwa na tyle. Poza tym, brak szacunku do swoich sojuszników, flameowanie nas na forum. Te ally chuja robiło by z wami walczyć tylko te jebane "idźcie do LOA" a wasze low clany się spokojnie expią na AB bez żadnego problemu, bo te ally chuja robi by w czymkolwiek wam przeszkodzić. Bierzecie co chcecie, bo nie ma tu w EU primie aktywności, ale teraz się to zmieni.

Edited by Myrtan

Share this post


Link to post
45 minutes ago, Myrtan said:

To co słyszałem to napisałem, miałbym wyjebane gdybyś nie zaczynał takiego topica. Masz kurwa gościu 40 lat na karku i zaczynasz drama topic, że wyszliśmy z ALLY. No i chuj Ci do tego jak do gry zaglądasz idioto kurwa raz na rok chuja wiesz co się dzieje zakładasz takie drama topici jak jakaś umysłowa spierdolina. Masz się kurwa za kogo? Dwa razy starszy ode mnie a kurwa mózg 10 latka. A jak jeszcze jakiś problem masz i chcesz to obgadać, spoko podaj jakiegoś TS, wbiję i sobie pogadamy. Mieliście 0 szacunku do nas jako do ally i jeszcze się kurwa dziwisz typie. Weź pal gumę i zajmij się swoim życiem zjebie.

zastanowiłeś się nad tym co napisałeś ?? adres ts puty.com.pl zapraszam i tak na marginesie jak już mnie uważasz za taką spierdoline itp to powiedz mi to w oczy adres Gliwice Robotnicza 12/3 a jak nie to podaj adres do siebie zaraz będe :D

Rizo jesteśmy warem były spięcia tak jak miałem z Demosem tylko wytłumacz mi jedno dlaczego my tą gre traktujemy jak gre potrafimy rozmawiać na pm a księżniczka myrciu tylko się pucuje na forum :) 

Edited by Sonixs
  • Like 1

Share this post


Link to post
1 minute ago, Sonixs said:

zastanowiłeś się nad tym co napisałeś ?? adres ts puty.com.pl

Spoko, teraz nie mam czasu. Jak moja dziewczyna pójdzie po 19 to wbiję na ts-a.

Share this post


Link to post
1 minute ago, Myrtan said:

Spoko, teraz nie mam czasu. Jak moja dziewczyna pójdzie po 19 to wbiję na ts-a.

nie masz czasu wbić na tsa a masz czas siedzieć na forum :) nc kozak w necie pizda w świecie takie stare pożekadło :)

 

San0 or Phoenix plis close topic thx :)

 

Share this post


Link to post
1 minute ago, Sonixs said:

nie masz czasu wbić na tsa a masz czas siedzieć na forum :) nc kozak w necie pizda w świecie takie stare pożekadło :)

 

San0 or Phoenix plis close topic thx :)

 

Ziomek, ale na forum pisze posty a nie gadam. Po 19 będę na ts, mam nadzieję że ty też.

Edited by Myrtan

Share this post


Link to post
1 minute ago, Myrtan said:

Ziomek, ale na forum pisze posty a nie gadam. Po 19 będę na ts, mam nadzieję że ty też.

nie jesteśmy ziomkami to po pierwsze :) zaniedługo u Ciebie będe to sobie pogadamy :) 

Share this post


Link to post
Just now, Sonixs said:

nie jesteśmy ziomkami to po pierwsze :) zaniedługo u Ciebie będe to sobie pogadamy :) 

Ahahahahahaha xD

Share this post


Link to post
1 hour ago, Sonixs said:

 

myślałem, że w tym całym bajzlu chociaż ty masz olej w głowie ....

wiesz dołączyłem do Es bo nie chciałem być w jednym z jungle:P A jednak los potrafi być baardzo wredny i stało się jak się stało. Ale.. nie będe zmieniał ally co tydzień, jakoś przełkniemy gula i zobaczymy. Jesteśmy dorośli. A czy oleju mam w głowie , hmmm nie mnie to oceniac - aaaale myśle ze mi go nie brak:P:P

Share this post


Link to post
Just now, Demosek said:

wiesz dołączyłem do Es bo nie chciałem być w jednym z jungle:P A jednak los potrafi być baardzo wredny i stało się jak się stało. Ale.. nie będe zmieniał ally co tydzień, jakoś przełkniemy gula i zobaczymy. Jesteśmy dorośli. A czy oleju mam w głowie , hmmm nie mnie to oceniac - aaaale myśle ze mi go nie brak:P:P

ja nie mówie że Ci go brak w głowie :) nieraz gadaliśmy i uważam Cię za spoko ziomka :) tylko czemu tego idiote macie w ally to już inna sprawa :)

4 minutes ago, Myrtan said:

Ahahahahahaha xD

Dawidku śmiej się śmiej :) 

 

END TOPIC plox Close :)

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this