Creative1365

Start i kilka pytań

Recommended Posts

Hej. 

Mam zamiar zacząć grę na classic i wypadło na ten server. I mam kilka pytan... Po 3 latach przerwy się ich nazbierało... 

Nie wiem czym się tu gra miło solo gra głównie. Są gdzieś opisy profesji i skilli do tej wersji gry? Głównie chodzi mi o overlord tyrant aw może ps

Jak wygląda tu exp questy na profesje rift i cata? 

 

Share this post


Link to post

Możesz znaleźć jakiś informacje na https://l2wiki.com/classic/Main_Page, ale to nie 100% dlatego że my jesteśmy w innej wersji

Granie solo tutaj nie jest zbyt dobre, ale niekiedy możesz znaleźć kilka party w matchmaking - RB i AOE. Tu nie ma żadnych EXP quest, rift lat cata :) Questy na profesje dają XP jak około 20 mobów :D

Edited by FryderykChopin

Share this post


Link to post

Jak chcesz solo grac to z wymienionych klass PS.... albo tyrant. Tyrant chyba ogolnie jest najbardziej uniwersalny. Dobry na solo, na RBki, na AoE... Dobry na 1v1, na Oly, na 9v9, na mass PvP... i jeszcze bedzie boostowany w kolejnych kronikach xd

Share this post


Link to post

A PS jak sobie radzi summony maja buff? Death Spike itp jest? Zakładam grę solo bo mam mało czasu na grę więc dziennie nie będę dłużej niż 2 h w grze dlatego nie będę tracił więcej niż 15 min na szukanie pt itp za link dziękuję. Co do tyranta nad nim zastanawiam się bo bardzo mało znam te postać a coś nowego się przyda

Share this post


Link to post
24 minutes ago, Creative1365 said:

A PS jak sobie radzi summony maja buff? Death Spike itp jest? Zakładam grę solo bo mam mało czasu na grę więc dziennie nie będę dłużej niż 2 h w grze dlatego nie będę tracił więcej niż 15 min na szukanie pt itp za link dziękuję. Co do tyranta nad nim zastanawiam się bo bardzo mało znam te postać a coś nowego się przyda

Ps ma kilka buffow do gry solo jest w porządku, death spike ma tylko Necro

Share this post


Link to post

Buff z summonera się przenosi na summona? Gdzie jest beczka od PS a? Jak się ma tutaj czas przyzwania summona znika sam czy nie? Twister opłaca się to podnosić? Jest brany dla cubikow do pt? Czy jest to całkowicie solo gra? 

Öl ma buff dla pt czy tylko dla klanu? Ma już łączone buff? Regen MP podczas ataków już jest czy jeszcze nie? Znajduje pt a jak nie to czy idzie nim solo poexpic bez większych problemów? (np jak 2 c4 albo c5) 

Tyrant jak wygląda cena jego eq? Bez dwarfika dorobię się czegoś czy lepiej zaczynać grę dwarfem a później po np kilku miesiącach zacząć expic maina? 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...